Jump to content

Paralelni univerzumi Hefesta Snažnog


Guest HEFEST

Recommended Posts

Neka ozbiljna kampanja na ovoj temi, ovo, ono

Bolja je bila kampanja za vracanje Seselja

 

Pfft.

 

Valjda ako ga toliko cenite, zasluzuje vise i bolje. Ni ne trudite se.

 

Znači vi isprovocirate Hefesta tako što mu svaku poruku (i koja je spam, i koja je skroz u vezi sa temom) prebacite ovde, i kad on reaguje (očekivano, i svako bi se iznervirao), onda ga banujete, i sad očekujete od nas da budemo kreativniji u vraćanju Hefesta?

Je l' to treba da bude zabavno? Pokušaj humora? Ili stvarno mislite da tako treba?

 

Ajde vi budite kreativni, pa se izvinite Hefestu.

 

Ili uzmite, i banujte i mene, da bude još "smešnije".

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze i Batu, al da popusi malo kurac svima... Maaaalo, nista ono agresivno... Hefesta vratiti koliko odmah!

Zene, Majko bozija, da li vidis sta lou radi sa tvojom decom?

Mozda je Hefi sin kojega nikada nisi zelela, ali....

  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesantan lik je Bata, meni mnogo interesantniji nego neki tamo Hefest, poenta je da ni jedan ni drugi nisu trebali biti banovani.

Ako je Bata bio šiptarizovan, onda kako Jarcoslav može da bude moderator a navija za klub koji je priznao nezavisnost Kosova? Dupli standardi.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vratio sam se klosarski vlastodrsci!!!!

 

Pederski ispdrak Lou Gru je jadan izgovor i za pedera cak. Kosica ko da mu je Roko Sifredi svrsio na nju, a Ron Dzeremi utrljavao dlakavim stomakom.

 

Sto se tice njegovog sefa Zen mogu reci samo da je izgubila kompas jos odavno cim je mogla postaviti ovakve balvane za moderatore.

 

Lou obecavam ti javno batine kad tad. A najbolje je kada se najmanje budes nadao i kada ti frizurica bude najfegetskija.

  • Upvote 6
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...