Jump to content

tema za pedere i dukatlije (random)


KRANG

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Prvi put da mi je kul Alex Jones. :haha:

Disclaimer - nisam pratio detaljno pa da znam zašto bi ga ovaj pitao da li se oseća odgovornim za neki tamo school shooting.

I offtopic ti je to, da znaš, bivši moderatore. Koja je granica? Ili što bismo mi iz orkovskih zemalja juga Srbije rekli, imaš li ti merku brt?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav si napinjač. 🤠

Što ti ne bi bio kul, ja sam ga recimo ispratio zbog tih raznih Qanon zavera jer mi je bilo prezabavno da neki ljudi biraju svoju verziju stvarnosti. A pitanje je na mestu, Andrew od najbazičnijih pitanja dobija željenu reakcije od Jones-a, koji je već izgradio veću od života ličnosti da lupi nešto, pa posle povuče to što je rečeno. Pogledaj sa Joe Roganom podcast sa njim. 

Channel 5 trenutno najbolji sadržaj na umirućem Yućubu, moliću lepo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Destrage album je dosta zabavan i verovatno njihov najkompletniji. Sve je tu, Sikth, Car Bomb, Meshuggah, Mr. Bungle, Faith No More, itd plus su italijani pa imaju neki poseban sleazy vajb. plus obrada STP - Vasoline koja je nekako ispala do jaja i ne strci na albumu.  

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daću šansu novom Destrage, mada me oni nikad nisu do kraja kupili. Jedini baš dobar album njihov mi je Are you kidding me? No. Sve ostalo mi baš nabacano, dobro sviraju ali previše se trude, instrumentalno masturbiraju i nemaju tu harizmu ni neke pesme za koje možeš da se uhvatiš. Ovaj spot sa prethodne strane im je doduše ludilo pravo, to priznajem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Quote

Petbrick, the project of Iggor Cavalera (ex-Sepultura, Cavalera Conspiracy, Soulwax) and Wayne Adams (Big Lad, Johnny Broke), is now streaming their new album Liminal in full. The album sits right on the line between industrial ruination and outright metal, making for a final product that'll kick your ass in all sorts of new and interesting ways!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...