Jump to content

2015.07.09-12. *Petrovaradinska tvrđava, Novi Sad* Exit 2015


Talvi

Recommended Posts

Motorhead - Šta već god hteli azal muzički pedofil i ostali cinici da kažu, najbolji nastup na Exitu. Dee razneo one jebene bubnjeve, životinjčina. Lemmy je poznato kako se drži, ali da sam hteo da gledam u njega i da mislim kako je star, ostao bih kod kuće i puštao random snimke na youtubetu. Ovako, fantastično bilo. Over The Top, Chase i zadnja dva klasika apsolutni highlightsi. Jedina zamerka je na Just Cause, nikad je nisam nešto voleo, a još manje kad mi to zameni Orgasmatron :haha:

 

 

denial is not just a river in egypt :haha:

 

bubnjar zivotinja, kako ne. originalni tempo za ace of spades 140bmp, on uzivo moze da odsvira u 126 :haha;

 

stvarno zivotinjica. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa zar nije smor kad neko rokacinu od pesme bend odsvira znatno sporije?

 

kapiram zezanje, ludilo, exit, ekipa. ali opet, ovo zvuci flacidno do bola na snimku.

 

nije ni neki slayer tempo pa da kazes da je tesko.

 

dosta smesno je sto ima zamerke kod Nuclear Assaulta a ne kod Motorhead-a.

 

jos onaj "you know I'm born to lose.." deo koji treba najveci hajp da stvara.

 

kao da traje vecnost.

 

zvuci kao da leonard cohen recituje :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

bre Lazo pa to je Motorhed, tu se ne stoji sa strane, nego uleće u šutku, divlja, skače

ja sam od Ace of Spades čuo početak i upao u šutiranje (Kazim zna :mrgreen: )

 

ali kapiram o čemu pričaš, prošle godine sam se tako osećao na Slejeru na Brutalu, pa smo otišli posle 5 pesama

 

 

sve zavisi da l' te radi ili ne

nas je u petak žestoko radilo i bilo je do jaja, što snimak sigurno neće dočarati

Edited by Underkuruz
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma meni drago sto ste se lepo proveli, ali mi nija jasno kako ne mozete da gledate bend bez tih fanboy naocara.

 

pa meni sabbathi omiljeni bend ikad pa sam otisao posle 3 pesama jer je ozzy citao tekstove sa teleprontera i nije znao gde bije sa vokalima.

 

zasto bi sebe lagao da je iskidalo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni Helloween omiljeni bend ikad, pa sam se sad propisno smorio u Areni pred Priest :]

 

Ja ulećem u šutku jednom u 5 godina, i to ne zato što se lažem :haha:

 

Sabbath...šta znam, koliko god da me je tad Ozzy iritirao, opet sam se super proveo, s tim što nemam pojma da li je i tad čitao tekstove (to je ona 05/06 turneja). Doduše, nisam baš ni blizu bio toliko da provalim. Ali ono, Sabbath se i ne gleda zbog Ozija, bar ja ne :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...