Jump to content

Велика Васкршња Јуметал апокалипса


oʞɾoƃ

Recommended Posts

Meni uglavnom lupaju minuse ljudi koji ni meni nijesu simpaticni. Osjeti se to.

 

Angelistor mi je kul jer je veliki fan muzike.

Ali Kendala nikad necu prezalit, kakva zmija. Osjecam se kao da me je cura prevarila sa najboljim drugom ili tako nesto. Otisnucu se na selo da gajim svinje i pamidoru i rijetko svracati u grad.

  • Upvote 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Једва чекам да крене филозофија о томе ко јекоме и због ког то тачно незамисливог разлога дао минус.

А пола људи то уради из спрдње.

Једва чекам пичкарања око минуса. :popcorn:

 

Pajo tebi se prasta, to je deo tvog sarma :haha:

HeLLsarma !

 

АЛО БРЕ ЗАТВАРАЈТЕ ТЕМУ И ЈУМЕТАЛ, МОРАМ ДА ИДЕМ У ТЕРЕТАНУ А НЕ МОГУ ОВАКО,СЕДЕЋУ ДО УВЕЧЕ

 

F9 PAUSE PLS

 

Ne gotiviš ni svoje kumove i rođe, a ni oni tebe.

 

Sveta trojica of udri-minus-bližnjem-svom, kako se lepo častite.

Ја не штедим ни рође рођене кад видим глупост, тако да сам ограђен од оптужбе за лицумурје.

pozz ggwp commend me pls report riki

 

 

i sto si dao HellSarmi minus kad me zvao na pivo ako budem svracao do Lazarevca(kad sam pomenuo da mi je zena odatle)?

 

 

 

зато што је шлихтара

Share this post


Link to post
Share on other sites

mogu ja da ga upoznam?

A koji će ti on, ima malu kitu, bolje nađi pravo muško.

 

inace moji minusi lete uglavnom Dark Elfu kad krene da nas udaljava od EU i priblizava Moskvi u svojim komentarima :bigblue:

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj Сале je stvarno retard, na diskovima urniše ljude

 

meni je taj lik bukvalno na svaki post lupao minus, fazon 90% minusanja mene sve ukupno je samo od strane njega, ne kapiram coveka

Share this post


Link to post
Share on other sites

И мени је фасцинантна појава једног лика ( поред Симона) чије име нећу да помињем од кога редовно добијам минусе, а никад заправо нисам ступио у било каакав контакт на форму нит региструјем његову егзистенцију.

 

Није Осирис.

Share this post


Link to post
Share on other sites

И мени је фасцинантна појава једног лика ( поред Симона) чије име нећу да помињем од кога редовно добијам минусе, а никад заправо нисам ступио у било каакав контакт на форму нит региструјем његову егзистенцију.

 

Није Осирис.

OSIRIS hahahah,njega sam isto zaboravio,isto je obavzan kod mene a pitaj kurac ko je :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...