Jump to content

Велика Васкршња Јуметал апокалипса


oʞɾoƃ

Recommended Posts

Upravo suprotno, ljudi od preko 30 ce da nekom direktno kazu da je govno ako to misle, dok lupanje minusa meni vise lici na osnovnoskolsko spletkarenje. Kao fazon, doturas ceduljicu nekom ispod klupe da uciteljica ne vidi. Bedno, bedno, da ne moze bednije.

Pa taj fazon apsolutno, kažem ti u facu šta imam, obrišem dupe s tobom, ne dajem minusice kao cavica.

To je samo čast izuzecima, videlo se ko od stare garde lupa minuse, a priča protiv anonimnih minusara.

 

"Anonimnih" u smislu onih koji ćute i krcaju minuse, a ne onog forumskog prozivanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je li Angelystor cavuljica?

 

Njega znam godinama, spavao je kod mene dok je išao u srednju, kupili mi Neša i on kartu za Cynic jer nisam imao para tad, sto primera, ukratko on mi je prijatelj i brat, jebe mi se kome on daje minuse, neka se objasni on.

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Знао сам да ми на кошарци Хејл и Куруз лупају минусе, али сам мислио да је Хефест дежурни на књигама, но и ту је дијаболични Мађар издоминирао. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njega znam godinama, spavao je kod mene dok je išao u srednju, kupili mi Neša i on kartu za Cynic jer nisam imao para tad, sto primera, ukratko on mi je prijatelj i brat, jebe mi se kome on daje minuse, neka se objasni on.

Znaš čoveka, pa mora da nije poseban slučaj, a? :haha:

 

Mina, deo 2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Али ове неке жене домаћице што су се накотиле по форуму , то је зло. Метал форум а мени тамо нека јелчица даје минус јер сам рекао да бих бабу из гроба извадио, моја баба шта те боли курац бре, само рат и крв, сида, говна и страхови.

  • Upvote 14

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta je bilo sa Minom, da me neko podseti :haha:

Secam se da je imala pik na SW jel bilo jos nesto? :haha:

SW je iz dana u dan (iz noći u noć) gledala kako dobija minuse i pitala se jedno godinu dana šta se događa, pa se videlo da joj je Mina dala minus na apsolutno svaki post.

Akcija se uglavnom odvijala u periodu 02:00-04:00.

Čim je otkriveno, minusanje je prestalo.

Njih dve se u životu nisu upoznale pre toga, ne znam da li se kasnije nešto promenilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je li Angelystor cavuljica?

 

A-HA!

 

Nije, jer ne daje njemu :haha:

 

Pa taj fazon apsolutno, kažem ti u facu šta imam, obrišem dupe s tobom, ne dajem minusice kao cavica. Pogledaj Demone Atlantean Kodex onu čuvenu raspravu gde smo se krcali kao džukele ko je kome davao minuse. A ti meni daš minus na Watain kolekciju, kakav pederluk majko rođena :haha: I opet - JEBE MI SE ZA MINUSE DRAGO MI JE SAMO ŠTO SAM UTVRDIO DA SI CAVULJICA

 

Ponovi još neki put da ti se jebe za minuse :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dva dana drami, najprominentniji učesnik na temi, a voli da roka minus kad neko pomene minuse.

 

Sad ja treba da kukam što sam imao onomad -600, ali vozdigo sam se kao penix iz pepela! Nadam se za koju godinu da dostignem tu cifru u plusu koje stub Grobodan fura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...