Jump to content

Велика Васкршња Јуметал апокалипса


oʞɾoƃ

Recommended Posts

Ne uopšte. Ja sam ti naveo par primera šta je Angelistor uradio za mene i ja za njega, a ima ih još na stotine, ja znam kakav je to čovek.

Demon je sa druge strane uglavnom internet entitet za mene, video sam ga par puta uživo, proturili par reči i to je to. Ne slažu nam se mišljenja fino, 'ajde da se rokamo danima. Srđan je savršeno sumirao situaciju.

Pa šta, ljudi su ili crni ili beli, pa nemaju više strana ličnosti? Nisi znao da čovek lupa minuse gde stigne, dakle ne znaš sve o tome kakav je čovek. Ne budi smešan sa takvim rezonovanjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne uopšte. Ja sam ti naveo par primera šta je Angelistor uradio za mene i ja za njega, a ima ih još na stotine, ja znam kakav je to čovek.

Demon je sa druge strane uglavnom internet entitet za mene, video sam ga par puta uživo, proturili par reči i to je to. Ne slažu nam se mišljenja fino, 'ajde da se rokamo danima. Srđan je savršeno sumirao situaciju.

 

Šta je onda, slovenska antiteza, glisando?

 

Evo sad sam proverio imam 2536 u plusu, misliš da mi se jebe za taj konkretni minus tu ili tamo? Princip.

 

Ajde bre jebo te minus više, ako ćeš na osnovu toga da formiraš mišljenje o čoveku, nisi normalan, puca mi kurac. Angelystor ti je brat rođeni i tebi ne daje minuse iz tog brackog metalnog respekta, a daje minuse dosta, a i na diskove npr, što si kolektivno opljuvao. Mogao bi da napišeš neko isključenje za njega, nema smisla.

Ja to ne jebem pa ti dajem. Evo ti minus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lalovicu not cool bro'

zene-domacice-nakotile :no:

 

Тебе ту не убрајам, ти си цар прогерка, Мураками и генерално те заболе да се бавиш глупостима као што су минуси.

 

Од жена на јуму треба да остану Хавок и Сморок јер ми иду на курац, то је бре суштина јуметала. Дође Сморок налепи ми бан на 2-3 месеца, а ја одем у Босну код ћалета и СВАКИ ДАН МИСЛИМ СМОРОК ЗАЈЕБАЛА СИ СЕ НЕМА ОВДЕ ИНТЕРНЕТА СВАКАКО НЕ БИХ МОГАО НА ЈУМЕТАЛ 2 МЕСЕЦА.

А не тамо да се размењују рецепти и волимо се и кул смо ликови.

 

Тачно ми фали Зоки (или Соки?), претио лепо човек преко ПМ-а да ће да ме бије, то су била златна времена остављања адреса и бројева телефона само мржња и бес.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa šta, ljudi su ili crni ili beli, pa nemaju više strana ličnosti? Nisi znao da čovek lupa minuse gde stigne, dakle ne znaš sve o tome kakav je čovek. Ne budi smešan sa takvim rezonovanjem.

 

Naravno da nisu, kao što sam ti rekao ja rezonujem sa onim što imam na raspolaganju. I ta informacija o njemu mi je samo proletela iznad glave koliko ga volim, ista priča recimo bi važila ii za Starshootera pošto vidim da Cavuljica već baca neke forice.

 

Evo ti minus.

 

Ako cavuljice, ako. Samo sipaj.

 

Pa rekao sam. I lupio minus. Ne znam što je minus za tebe ultimativna uvreda, jesi normalan. Evo ti još jedan.

 

Nisi me tretirao kao ja tebe, ergo uvreda.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ti rekao tamo šta mislim o tome, na šta si mi ti odgovorio da 'idem morališem svojoj kevi'. Toliko o 'bedi'.

 

Što ga nisi oterao u pizdu materinu? Zato što je lakše dati minus.

 

Da sumiram: ja ljudima koje znam ne dajem minuse skoro nikad, ti si pogazio moj princip, nema nazad sad. Ross the Boss bi se postideo mene.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма и ти ми се напушиш курца, као ја не дајем минусе и много сам кул а у ствари седиш кући у Житишту и кмечиш што не смеш на концерте јер ће Лаза да те бије и што нам је Звезда у курцу.

 

Платио ми једно пиво на концерту и после га нисам видео, раструбио се по форуму као да ми је дукат дао. Први пут кад те видим купићу ти пиво, удавио се њиме дабогда.

 

Улете Гроб.

Edited by El Karnisero
  • Upvote 27

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тебе ту не убрајам, ти си цар прогерка, Мураками и генерално те заболе да се бавиш глупостима као што су минуси.

 

Од жена на јуму треба да остану Хавок и Сморок јер ми иду на курац, то је бре суштина јуметала. Дође Сморок налепи ми бан на 2-3 месеца, а ја одем у Босну код ћалета и СВАКИ ДАН МИСЛИМ СМОРОК ЗАЈЕБАЛА СИ СЕ НЕМА ОВДЕ ИНТЕРНЕТА СВАКАКО НЕ БИХ МОГАО НА ЈУМЕТАЛ 2 МЕСЕЦА.

А не тамо да се размењују рецепти и волимо се и кул смо ликов

 

Nemoj zene da mi diras, barem ovo malo sto ostalo jeeeeee

Misnkine krofne, sa recepata die beste!

Havockini i Yvettini postovi me vrate u detinjstvo

 

A od Machke i Jelchice uvek neki dobar savet i diskusija kad krene

Najc- najzene i serije provala kad je odmorna :haha:

SW jedan od retkih zenskih clanova koji postuje na muzici...

ako sam neku izostavila hebiga umorna sam :haha:

 

Dali znas koliko je fucking tesko imati zensku komunikaciju na internetima???

Jednom sam se ulogovala na ana.rs umalo fras nisam dobila od odgovora na pitanje koji je epilator naubolji... i vise nikad usla tamo nisam XD

Edited by Face Of Melinda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...