Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

pa sta ako su izvlacene decenijama?To je kao neki dokaz da Radule to nije radio? Kad vec imas demo-liberalne ideje makar glasaj za nekoga ko moze da predje cenzus a ne da bacas glas na nekoga ko nece sigurno.Takticki ti je pametnije mnogo ako pravis razliku izmedju ove i one vlasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sta ako su izvlacene decenijama?To je kao neki dokaz da Radule to nije radio? Kad vec imas demo-liberalne ideje makar glasaj za nekoga ko moze da predje cenzus a ne da bacas glas na nekoga ko nece sigurno.Takticki ti je pametnije mnogo ako pravis razliku izmedju ove i one vlasti.

Znaš li ti uopšte kako izgleda postupak stečaja neke firme? Šta je posao stečajnog upravnika? I da stečaj nema mnogo veze sa privatizacijom, već sa namirivanjem dugova koje je neko napravio mnogo ranije (zbog čega je neka firma i morala da proglasi stečaj)

 

Aj da razumem matore ljude kojima je Dnevnik 2 jedini izvor informisanja, ali mlad majmun da guta što mu se servira a ima glavu i može da misli, to je već veliki problem našega društva

Edited by Dead Man Drinking
  • Upvote 12
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tisina tamo!

Ko ne glasa za Radulovica bice banovan sa foruma! :D

 

Salim se naravno. :mrgreen:

 

Cenim sto je lik izasao iz Vlade, umesto da sedi potpisuje papire, slusa vodju i uzima pare. Nisam nikoga video da je to uradio, neki presedise ceo zivot na ministarskim foteljama.

Da li je lik prevarant ili ne, prijatan ili...ne znam. Ali on jedini prica realne i konkretne stvari.

Mi odavno nemamo, ako smo ikada i imali, 'politicku kulturu' tj da znamo sta su stranke, koji su im programi, sta mi kao gradjani biramo. Kod nas ljudi glasaju za nekoga zato sto je lep, zato sto je rodjen u selu odakle su mu deda i baba, zato sto ima trbusnjake, zato sto je pravi srbin, zato sto su drugi gori, zato sto... :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam čuo od nekih da je Radulović privatno, skroman/prijatan čovek.

E sad, to što on priča, pitanje kako bi izgledalo u praksi. U fazonu, on kaže, kada se napravi sistem, ti sami ljudi odu (paraziti), ali da li je baš tako jednostavno? Da li bi za godinu dana uspeo da natera 100.000 ljudi da tek tako pređu u privatni sektor, ili budu nezapošljeni? Pogotovo, što naši ljudi umeju da budu mnogo žilavi, i da pronalaze razne rupe u sistemu, kada osete opasnost.

Ipak, sve sam ubeđeniji da on prolazi cenzus, a njegov glas, po mom mišljenju, treba da se čuje u parlamentu.

Moguće da će Dačić žešće da ispuši na izborima. Sad bukvalno Palma može da ga ucenjuje.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čeda je kao pluton, tu je u politici s vremena na vreme ga pomenu u novinama ali je potpuno nebitan.

I naravno kompleksi niže vrednosti koje naduvava u teretani.

Edited by Oak

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav bre šutanovac.

 

radulović i borko sazrevaju

primećujem da i dveri u mnogome spuštaju loptu (verovatno pod uticajem dss) i sve više liče na relativno pristojnu srpsku klero desnicu

to su te neke varijante za glasanje, nikako crni ds

 

DS ce jos vise da pukne,sad kad izgube vlast u Vojvodini,ko zna koliko ce odmah njihovih clanova i odbora da predju u SNS,jos ako krenu tamo ih delju i hapse i razotrkivaju pljacke i kriminal,tesko njima na sledecim izborima.Molice Tadica i Cedu da ih primer u koaliciju.

 

Ovi se izgleda nadaju necemu posle izbora da ih mozda Vucic pozove pa tvrde pazar,nemogu da se dogovore.I Canak vidi da ce puci DS u Vojvodini pa oce da se slepa sa Tadicem i Cedom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...