Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

Haha raspravljah se sa taksistom koji ga je pustio, počo sam da kunem kad je Vučić kreno o domaćim fašistima opet :haha:

Ja reko produzetak Slobodana, on kaze bogu hvala da se vratio Slobodan :VVVVV:

Opasnu argumentaciju ima, skoro kao Bata, opro me, pito me esi bio decko nekad na Kosovu, msm esi otiso da vidis ono xexe živelasrbijaa?

Reko nisam iso namenski da gledam ni druge delove Srbije, on kaze mlad si xexe shvatices

E nema gore nego moron od 50 godina kad izvuce tu mudrost iskustvo kartu

 

Jebite naaas, stojimo na usluziii

To je trebalo da ide na Borinu listu

Srbi sa Kosova lepo svi da se evakuisu u Srbiju bez Kosova, da vise ne jedemo govna i ne molimo kao crvi Ramuše i Angelu i koga već, i onda tim evakuisanim ljudima da se obezbede radna mesta, da grade jebeni zid duž granice sa Kosovom

A ovako noga trune, gangrena se penje uz cevanicu a mi se ložimo sve je ok, Kosovo je Srbija, tj. noga je čovek

A u međuvremenu ni Preševo i Bujanovac više nisu Srbija

  • Like 1
  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaže Vučić nije korumpiran, propitao me malo i da mu definišem korupciju, ja reko zlouporaba položaia moći za ličnu dobit a na štetu države i naroda, reko mi da sam pao ispit... Šta li on onda misli da je korupcija, jebes me ako znam, tad sam zavrsio voznju taman kad je postalo zanimljivo

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

16 minutes ago, Demon Seed said:

Opasnu argumentaciju ima, skoro kao Bata, opro me, pito me esi bio decko nekad na Kosovu, msm esi otiso da vidis ono xexe živelasrbijaa?

imao si i ti, "kad je hvala bogu sto vozis taksi onda" case closed 

inace ja nekako i dalje ne mogu da pojmim da je neko ZA cou iz ubedjenja, kad god mi se neko autuje tacno se slogiram
uvek imam neki trip da su oni na onim mitinzima nekakvi cipovani roboti androidi marsovci sta li vec 

  • Like 2
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam iso na tu stranu, al' on je meni reko sta te bole kurac odes u inostranstvo da zivis, u fazonu izdam otadzbinu i to xD

Vozio bi mozda i on neko medjunarodno kamionce da je malo agilniji u zivotu xD

Njemu je kao taksisti jos i super u odnosu na ove na minimalcu, vozi uziva i tesi se kako neki i za to kukaju i mole...

On placa fiksno radio stanici 8000 din mesecno, + benzin + odrzavanje kola, na cene taxija u Bgu, ne bih reko da mu je pazar manji od 15-20 soma dnevno, i svee njegovo baio moj, placa clanarinicu, nije los sistem

Zato i oce da kolju Car:Go ekipu

 

12 minutes ago, obsessed by cruelty said:

 

inace ja nekako i dalje ne mogu da pojmim da je neko ZA cou iz ubedjenja, kad god mi se neko autuje tacno se slogiram
uvek imam neki trip da su oni na onim mitinzima nekakvi cipovani roboti androidi marsovci sta li vec 

Jbg ulazim u taxi vidim kajla, ikona i Vucic live na radiu na max volume

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

49 minutes ago, obsessed by cruelty said:

mene je jedan car u nisu pre x godina castio pola voznje samo jer sam ga pitao "jel ovo manowar?" :haha:

odusevio se, kaze, obicno ga mole da utisa muziku 

other bands play, Manowar gets you free rides 

To je Pele Torzija. :) I mene je vozio u par navrata. Ljubazan čovek. Koncizan. Zavidnih vozačkih refleksa.

  • Like 2
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino što je imao običaj da manijakalno uleće u krivine. Valjda i to uđe u krv pod opojnim balastom odvrnutih zvučnika i stare škole heavy metala.

Ali valja poći i od sebe. Prekjuče sam testirao burazerovu nadrkanu i skupocenu mašinu. Duševadnički. Treštala je Pantera.

Da je bio Jura Stublić s onom numerom, verovatno bih poginuo. Ko za maler.

 

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je jedna od najgorih pesama ikad

 

Quote

ja znam više ljudi koji apsolutno obožavaju što su taksisti :haha: popriličan mudolad od posla, još ako voliš da laprdaš po ceo dan gde ćeš bolje vokacije

al zarade uglavnom sranje, mnogim taksistima i car:go vozačima je to drugi posao koji rade kad završe sa glavnim
da ne kažem ogromnoj većini



 

Edited by kuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesu oni koji rade za Lux taksi ili imaju šeme za linije tipa aerodrom - hoteli ili rade sa kurvama npr, ali većina nema love
ima ih jako mnogo, pa zarada od običnih vožnji nije neka, iako vožnje jesu skupe

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://gerila.rs/vucic-je-znao-za-hapsenje-i-namerno-sirio-paniku/?fbclid=IwAR16DQV_fsJ2bOroeiSv63a828NSxxbgnw_C6uzPB7aq9HeeUDaJiDT4CdI

Eto, a taksista sisa govna sa radija direktno pa sve oblizuje prste, jebo ga pas po sred gloave.

 

Otelo mi se tokom vožnje ''kako laže kao pas...''' pa je tako počela rasprava, a mislio sam na opozicione izdajnike i fašiste, nisam ni mislio na ovo iz linka iznad da laže (dok me je taksista razumeo da mislim na to jer mu ništa nije čudno kad krene ta priča opozicija-fašizam-nasilje)

 

Troši nam vazduh brćo, obasjaj ga Bože testirajućim zracima pa u vurunu ako nije za bolje pls

Share this post


Link to post
Share on other sites

Troši nam vazduh brćo, obasjaj ga Bože testirajućim zracima pa u vurunu ako nije za bolje pls

 

Why so mad?

Just neguj palms in the džajant saksia, and everything will be fine... line... wine... Non-align.

Edited by vudun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma brt Dimon je jos mali tinejdzer, on je besan, a ne zna ni on sto je besan

e sad sam usro samog sebe bas sam pokido xexe

To je zivot brt predjes direktno iz da te zajebavaju kako si klinac u da te zajebavaju sto si matorac...

 

Brt ko nije ljut na taksiste koji jedu srpsku decu, taj covek nije. Da on moze da sedi i da bude moron u tamo nekom izolovanom termodinamickom sistemu, pa nek je samo ziv i zdrav, ali posto glasa Vucica, bolji je mrtav.

Jebe mi se sto je i on neciji sin, brat, otac neke dece...jer i oni ce da glasaju Vucica ako se takav uticaj ne odstrani iz njihovog zivota :blek:

Eto nasilje o kom prica dragi nam presednik u pravu je jbg

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam slicna iskustva.

Cim krenu da seru, krenem da pricam kako je taksistima u Amsterdamu super i kako svi voze Tesle jer im drzava daje subvencije.

Onda provucem da po voznji uzmu 10-30e...i to je to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...