Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

https://gerila.rs/narod-sprecio-oduzimanje-automobila-cargo-vozacu/?fbclid=IwAR1L0SVlk8qH6zaQ4K2dA2A_uMMwVgf1D-DN97sBIJ2cgR9y8CxvMGHPInI

 

Sisaj inspektoreeee

Bravo narodeeee

Ale ale aleeee i da te pohvalim jednom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zahvaljujući novom ekskluzivnom festivalu balkanske muzike ULAZ, Beograd će ovog leta postati dom najveće žurke pod zvezdama. Tokom tri nezaboravna dana od 11. do 13. jula na platou ispred Beogradskog sajma, posetioci će imati priliku da uživaju u koncertima najvećih balkanskih zvezda.

Festival ULAZ obuhvatiće čak 45 koncerata najboljih izvođača balkanske muzičke scene na jednom mestu, raspoređenih na tri fenomenalne tematske bine.

Na bini KORENI, posvećenoj izvornoj, narodnoj muzici, obožavaoci će imati priliku da uživo čuju legendarne izvođače poput Ane Bekute, Harisa Džinovića, Vesne Zmijanac, Milice Todorović i Zvonka Bogdana. Sa druge strane, bina ULAZ biće mesto za uživanje u pesmama najvećih zvezda popularne muzike, a na njoj će pored mnogih nastupiti Željko Joksimović, Tropiko bend, Aco Pejović, Saša Matić, Petar Grašo. Mlađi deo publike oduševiće zvezde balkanske trep i pop muzike na impozantnoj bini, nastupima Stefana Đurića - Raste, Nikolije, THCF, Teodore Džehverović, Corone i Rimskog, Relje Popovića i brojnih drugih izvođača.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dimon jos besan, stoe besan, ne zna...takoe ni sam ne zna, na sebe e besan zonfic

Uzeo bih mu ovu ednodevnu, da oe malo da se provede i izleci frustracie...al ceka me zena mog zivota u kEkEndi, taman da se za to spuca povratna karta, a usput ce svakako carliati svi sa lainapa za mlade, fala balkanmp3.ba na kvalitetnim ripovima

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dimon ne zna ni da je besan brt, sreca pa imam tebe i Elfa da mi kazete kako se osecam i Batu da mi objasni sta ja mislim

A koj na ovog sa slike i njegove poltrone nije besan, taj je botina :D

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...