Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

7 hours ago, 23/16 said:

Imao sam slicna iskustva.

Cim krenu da seru, krenem da pricam kako je taksistima u Amsterdamu super i kako svi voze Tesle jer im drzava daje subvencije.

Onda provucem da po voznji uzmu 10-30e...i to je to :)

Meni je burazer reko varka telom kad te pita "Esi bio picko nekad na Kosovu?" odgovorim "Pa ja sam iz Prokuplja, to je na Kosovu", i on kao, a, pa da ovo ono i odma druga prica xD

6 hours ago, KazimKazim said:

Este ih usrali, mislim da su se posle voznje takvih ironicno eminentnih klieanata, roknuli kao Trevis Bikl...ironicno

Nisu brt, utesili ih brzo Vucic i novine kako oni u stvari lepo zive i kako nismo mi bas toliko siromasni i ugrozeni, ima i mnogo gore... Cuo sam skoro neku godpodju na ulici da to prica, i kaze sta se bune ovi, to su sve dzabalebarosi i hokstapleri, gledajuci STOP NASILJU! plakate sa onim likom iz Manhunt sto drzi krvavu motornu testeru u zgradi RTSa.

I njoj sam nasolio pamet :blek:

I ona je rekla idite deco u inostranstvo, nego sta xD

Nekom ce suze, nekom biseri, nekom inozemstvo, nekom Kosovo

Ouu, Batoo, hteo si štrumpfovati

 

E nez ima li veca cringara od pesme a da nije turbo folk

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pripremilo Bijelo Dugme teren za CringeNation, taman je tad i izaslo, tamo negde kad i Dodirni Mi Kolena stoe jos i dobra pesma, krađena ABBA + rana upotreba ironije u tekstu :haha:

 

Uf omasio sam za 5 god, mislio sam da je kasnije Dodirni Mi Kolena. Svaka cas' xD

Opet mijesana celavica i frizurica :O

Share this post


Link to post
Share on other sites

54 minutes ago, Antikristina said:

Bijelo dugme je za Batu Betoven i Mocart

I nemaju te incestuozne momente

Ti si ludja od mene :D

Sto incestuozno jbt place brtu na ramenu pogibe zena... To ko BruceBruce sto voli kakve su Japanke ljubavnice jer pište ko špenadlom da ih bode xexe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedna masnoća u skladu sa aktuelnostima oko poplava... Inside info sam čuo od ljudi koji se bakću po tim akcijama da kad stigne odeća i sl. u Crveni Krst, prvo ''volonteri'' i radnici razgrabe ono što valja, pa dalje proslede unesrećenima... Kažu ume da izgleda i kao otvaranje Lidla :blek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...