Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Koji crni odmor, nezaposlena sam vec sto godina. Izvinila sam se, ako sam narusila privatnost, jebes forum, sve je ovo zajebancija, Dimon Sid je isto zajebancija, ne palim se na njega, shljam buđavi :wub:

 

Bas sam se uvredila sto mi neko drka po forumu, pa postacu jebeni Dee Snider sisice jumetalne :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih isao toliko daleko sto se nejebice tice, na kraju krajeva najpoznatija javna kuca u Srbalja mi je u uzem komsiluku.

Ne kazem da se ide, ali sigurno ne bih cvilio nekoj narandzastoj ribi po yumetalu. Tek sam juce video da je slatkica, nisam ni znao kako izgleda. Mogla bi da mi bude robinja, na primer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih isao toliko daleko sto se nejebice tice, na kraju krajeva najpoznatija javna kuca u Srbalja mi je u uzem komsiluku.

Ne kazem da se ide, ali sigurno ne bih cvilio nekoj narandzastoj ribi po yumetalu. Tek sam juce video da je slatkica, nisam ni znao kako izgleda.

 

Dobar si, tek ti sad proradio ponos.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' ti ovo radiš sa potiljkom od jagnjeta, Kuki?

 

baš odavno nisam jeo nešto sa ražnja, treba planirati Daščaru ili MB uskoro

al i to je fenseraj, nema one dvorišne atmosfere

 

nije lako ubediti kolege da se ponašaju ruralno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam, dodaš malo alkohola da popuste i ne treba im mnogo. Ne znam kako je sa pravnicima, ali za mlade doktorice npr. bi se iznenadio :D

 

ovaj dobro guli

 

U kakvom si raspoloženju, neko bi mogao prekinuti post pre doručka!

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...