Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

ne postoji "situacija u kojoj se susaju narodnjaci"

narodnjaci i slicno se ne slusa

 

amin.

 

bezveze su te fore, ne slusam narodnjake, ali kad me pogodi pesma na zurkama, slavama i ostalim situacijama. lepo kazi da volis narodnjake i da te radi ta muzika i to je to.

 

meni je taj kafanski senzibilitet uvek bio stran. ni to ni starogradska, ni toma ni slicno - nista od toga me ne pogadja, pa mi uvek bilo malo truba da sedim u kafani sa drustvom dok njih pogadjaju pesme - meni dosadno...

  • Upvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

amin.

 

bezveze su te fore, ne slusam narodnjake, ali kad me pogodi pesma na zurkama, slavama i ostalim situacijama. lepo kazi da volis narodnjake i da te radi ta muzika i to je to.

 

meni je taj kafanski senzibilitet uvek bio stran. ni to ni starogradska, ni toma ni slicno - nista od toga me ne pogadja, pa mi uvek bilo malo truba da sedim u kafani sa drustvom dok njih pogadjaju pesme - meni dosadno...

Ovo je sve isto i kod mene.

Nema vece muke nego kad si recimo na nekom kulturnijem slavlju kod drage osobe, i primoran si da ustanes da igras, iz pristojnosti.

A u sebi umires bukvalno.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Human: Posle Brutal Assaulta, Exita i Mejdena, konacnog skora od 48 metal bendova za mesec dana moze i folkoteka.

Ti, ides ispred SKCa na dvolitru?

 

To je kao da kažeš, za mesec dana jebao sam 48 riba, a sad idem da me karaju.

 

Ispred SKC-a? Hehe, pa tamo ću sad pre naići na one tvoje u duginim bojama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@antikristina

ma nisam elitista nego mi je ta muzika dosadna i ne radi me. kao sto me ne radi rep na primer...

 

@sw

na primer drustvo krene da se dere uz neki praistorijiski hit harisa dzinovica, svima im puno srce tuge, neki sevdah ih pukne a ja razmisljam "a-mol, g-dur, vidi ovaj prelaz na dobosu... treb'o sam da ukljucim masinu za ves, sutra ce me mrzeti.. gledaj ovog kako se oznojio i pada u trans... nasmej se i zakovrni ocima da misle da je i tebi super ko njima... jebes ti ovo, odo do wc-a da se malo odmorim.." :)

 

onda dodjem kuci, legnem, stavim slusalice i pustim nesto da se smirim. ;-)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sluša se entombedcore i južni vetar

to je suština bunta

a ti radiš na RTSu

ćuti.

 

 

sistem se rusi iznutra

ne spolja

 

ali niko od vs nece da rusi sistem

samo sranje i yumetal :blek:

 

@ imaginos

hahah taj rad

 

samo ja vise ni iz pristojnosti

ono, lepo se provedite, odo ja kuci

ili gde vec

 

nista ne vredi toga da sedim negde gde ne moram

i lepo njima tamo, lepo meni negde drugde i i dalje mozemo da se volimo i trpimo :da:

 

@ antikristina

 

nema tu elitizma, jadno je misliti da je nesto bolje jer si ti deo toga na neki nacin

koncept rokenroal i metala je da se ide uz kurac mainstreamu, i to ne muzici ako takvoj, vec nacinu zivota

a estrada je mejnstrim, a nacin zivota u srbiji je pod uticajem estrade

 

to je ono sto mi je smesno ali i tuzno istovremeno

i to nema nikave veze sa muzikom kao takvom, ona je samo kanal/paravan za sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da preciziram i sumiram, Muzička apoteka na TV Melos >>>> sve Lemijeve rokenrol emisije i Grobodanovi metalni fanzini iz slavnih dana njihove prošlosti.

 

Voditelj je jedan izuzetan gospodin, kakav se nije pojavio po tim elektronskim masmedijima, sa nacionalnom frekvencijom ili bez nje, u zadnjih 10 godina i jače. Sigurno jače - još od Raše Popova.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravue Nele...zaboravih ime tog ednog velikog gospodina sto vodi emisiu...ali ima glas i elokvenciu koi sie 90% spikera na javnom servisu...dae neka utopia u Srbii, postavio bih ga licno da izvestava u drugom Dnevniku kako smo lideri u ruskoi Dumi i EU

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je ono sto mi je smesno ali i tuzno istovremeno

 

Ono sto je tuzno je da ti sa svojih 40+ godina baljezgas o paravanima i buntu.

A smesno je sto o tome pricas nakon sto si se vratila sa smene u kojoj si montirala prilog za Dnevnik 2.

 

Ajde prestani da kenjas.

 

Da preciziram i sumiram, Muzička apoteka na TV Melos >>>> sve Lemijeve rokenrol emisije i Grobodanovi metalni fanzini iz slavnih dana njihove prošlosti.

 

Apsolutna istina.

 

U to ime:

 

http://www.youtube.com/watch?v=9d7Uf_FWyvk

 

AJMO BRACALAAAAAA

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad rece Prosiak ljubavi...ednom po obicau ezdim s kola plava (sto mi prodao Rasevic sa Pala) ka selu i pici istovetna pesma...prolazim tacno pored crkve u momentu kad ga Kemal zacini na njegov svoistven hodza nacin - PRUZI RUKU COEKU STO SRECU CEKAAAA AAA AAAAAAA AAA...ja naravno od sve sladostrasti udaram po bek vokalima iz sve snage, kroz otvoren prozor...a pop petlja nesto po dvoristu, sredzue portu...i samo ostade zgranut tim blasfemicnim momentom, edva smoga snage da podigne ruku otpozdravljanja...nie to ocekivao, nisam mu to rekao

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono sto je tuzno je da ti sa svojih 40+ godina baljezgas o paravanima i buntu.

A smesno je sto o tome pricas nakon sto si se vratila sa smene u kojoj si montirala prilog za Dnevnik 2.

 

Ajde prestani da kenjas.

 

 

Koji deo tacno ti smeta

to sto radim u struci u drzavnoj firmi koja u stvari ima uticaj na stanje u zemlji, za razliku od tvoje no name stanice? i sto mogu da kontrolisem i uticem na neke stvari u toj firmi, s obzirom da pravim program?

ili taj deo gde držim nastavu i bavim se svojim studentima, i de facto, mogu da uticem na formiranje necijeg misljenja i preispitivanej stavova kroz predavanja i svoje radove?

ili taj deo gde ja smatram da nesto treba da se menja i radim na tome kako najbolje mogu dok ti gledas kako ces da me drndas i prozivas

i poslednje i najgluplje, smetaju ti moje godine koje bi zeleo da ih imam vise nego sto ih imam?

buntovnik i pajser bez razloga može da bude svaka budala sa dvajs godina i dvolitrom ispred ksta ili na platou ispred filozofskog

ali obrazovan čovek koji želi nešto da menja je druga priča

a za obrazovanje ti treba vreme i trud.

 

vazi care

 

ajde idi i cupaj obrve uz juzni vetar

Share this post


Link to post
Share on other sites

to sto radim u struci u drzavnoj firmi koja u stvari ima uticaj na stanje u zemlji, za razliku od tvoje no name stanice? i sto mogu da kontrolisem i uticem na neke stvari u toj firmi, s obzirom da pravim program?

 

Koji program pravis? Bolji zivot, Kamiondzije i Slagalicu? Ne bih bas rekao da si to ti pravila. I na sta utices i sta kontrolises? Informativni program? Pa ako na to utices, onda ti je uticaj jako slab, ako u obzir uzmemo tvoje stavove koje si iznela na poslednjih par stranica. Ili to ili si licemer.

 

ili taj deo gde ja smatram da nesto treba da se menja i radim na tome kako najbolje mogu dok ti gledas kako ces da me drndas i prozivas

 

Izvini, ali sa prozivkama i drndanjima si pocela ti. Akcija=reakcija, mislim da bi ti to trebalo biti jasno.

 

i poslednje i najgluplje, smetaju ti moje godine koje bi zeleo da ih imam vise nego sto ih imam?

 

Ne, jebe mi se tacno za tvoje godine. U globalu, jebe mi se za tebe. To sam napisao zato da te uzjebem. No kako god, ne mozes imati mnogo manje od onoga sto sam napisao, koja godina minus je verovatno...svejedno ostaje cinjenica da za svoje godine poprilicno balavo razmisljas, jer u tvojim godinama gledati na muziku kao na paravan za buntovnistvo i borbu protiv sistema i estrade je dosta nezrelo. A pogotovo osudjivati ljude koji, po tebi, slusaju dijametralno suprotne (sada ce doci glodur od Zitista i reci da je ovo pleonazam) muzicke pravce. Ko si bre ti da odredjujes sta sa necim ne ide? I ko sta treba slusati? I kakav je on karakter zbog toga? Ako se coveku dopadaju Semsa i Gorgoroth, pa neka slusa, nista tu nije tuzno i smesno kao sto si ti rekla...ma neka stvai sve na istu kompilaciju i neka uziva. Najbolje da ce mu neki uticajni radnik RTS-a odredjivati sta sme a sta ne sme, i da li je zbog toga seljak ili korisni clan drustva koji menja stvari (a zapravo menja kurac). Muzika je samo muzika...metal je dobar rif, juzni vetar je odlican ritam i sjajan tremolo, sve je to zabava...i ako ti sa 40- godina to ne kapiras, i dalje u tome vidis nesto problematicno, onda se zapitaj o toj tvojoj silnoj ozbiljnosti i intelektu.

 

ТВ Доброкес је имала муда да угости једну Веру Матовић.

Једном и никад више.

 

Teraj je u tri pizde materine.

 

brze izvestaje o izgradnji vodovoda u Tavankutu

 

Sa sve Sisusom kao glavnim i odgovornim dopisnistva iz Tavankuta.

Edited by lemmy sixx
  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji program pravis? Bolji zivot, Kamiondzije i Slagalicu? Ne bih bas rekao da si to ti pravila. I na sta utices i sta kontrolises? Informativni program? Pa ako na to utices, onda ti je uticaj jako slab, ako u obzir uzmemo tvoje stavove koje si iznela na poslednjih par stranica. Ili to ili si licemer.

Ili sam recimo montažer, a ne urednik. Mogu da utičem na segmente emisija u manjoj ili većoj meri, u zavisnosti od autora i same emisije, ne i na sam koncept emisije. Radim svašta, od tog vajnog informativnog programa, perko dokumentarnih serijala, muzičkih emsija....

Ono na šta ti ciljaš je pravljenje programske šeme, to rade urednici programa. Za informativu se obrati uredniku informativnog programa, eo recimo Obućini.

A moj posao jeste pravljenje programa, kao i bilo ko ko radi u produkciji programa. Ko da nikad nisi ni radio na Tvu pa ne znaš. A da, vama je varovatno tetkica bila i spiker, a vozač usput i urednk programa, tako to ide u malim sistemima.

 

Izvini, ali sa prozivkama i drndanjima si pocela ti. Akcija=reakcija, mislim da bi ti to trebalo biti jasno.

To od kad si video moj prvi post na forumu, pocelo je. Narocito od perioda kada smo zajedno bili moderatori na ne metalu, tada si poceo da me drkas na skoro svakom postu.

 

Ne, jebe mi se tacno za tvoje godine. U globalu, jebe mi se za tebe. To sam napisao zato da te uzjebem. No kako god, ne mozes imati mnogo manje od onoga sto sam napisao, koja godina minus je verovatno...svejedno ostaje cinjenica da za svoje godine poprilicno balavo razmisljas, jer u tvojim godinama gledati na muziku kao na paravan za buntovnistvo i borbu protiv sistema i estrade je dosta nezrelo. A pogotovo osudjivati ljude koji, po tebi, slusaju dijametralno suprotne (sada ce doci glodur od Zitista i reci da je ovo pleonazam) muzicke pravce. Ko si bre ti da odredjujes sta sa necim ne ide? I ko sta treba slusati? I kakav je on karakter zbog toga? Ako se coveku dopadaju Semsa i Gorgoroth, pa neka slusa, nista tu nije tuzno i smesno kao sto si ti rekla...ma neka stvai sve na istu kompilaciju i neka uziva. Najbolje da ce mu neki uticajni radnik RTS-a odredjivati sta sme a sta ne sme, i da li je zbog toga seljak ili korisni clan drustva koji menja stvari (a zapravo menja kurac). Muzika je samo muzika...metal je dobar rif, juzni vetar je odlican ritam i sjajan tremolo, sve je to zabava...i ako ti sa 40- godina to ne kapiras, i dalje u tome vidis nesto problematicno, onda se zapitaj o toj tvojoj silnoj ozbiljnosti i intelektu.

 

Vidi moj odgovor na prethodni citat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...