Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Inace meni e tai 23 super film, mada sam video dosta negativnih kritika...este poslednja 1/4 filma prilicno problematicna, ali sama idea mie olicna

 

Bio na početku malo zanimljiv, problem je što su u prvoj trećini toliko zapetljali, da se 'momenat' u kom se razjašnjava šta se zapravo desilo razvukao na ostale 2/3 filma :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, svaka drama od ekspozicie do zapleta i kulminacie - mora doci i do peripetia :D meni nie bio toliko komplikovan, sta vise zanimljiv (oni baikoviti i strip delovi su mi bas predobro uradzeni, za razliku od gomile ovih super heroi klise adaptacia)...rasplet e prilicno amaterski spravljen, ali kapiram dae bilo ogranicenje po holivuckim standardima (ne preko 100 minuta) i onda useravanje, zbrda zdola zonfic

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakva zgrada za hram!!!

japanci pobedili

 

Jian-Ji Temple, Osaka, Japan, 1960s (Kiyoshi Kawasaki)

 

6f13104342a5ab698db0eb280d9c9f32.jpg

 

a ovo je ispalo iz Moebius/Jodorovsky stripa

The Palace of ceremonial rites, Tbilisi, Georgia. Masterpiece of the Soviet modernism erected in 1985. The building was bought by a local businessman who was finally buried there in 2008.

 

f3115ed0f93bc1819c0cbb2567eb45a2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad stupa u pogon PMS nalog? :P

 

Hteo sam ja odavno da otvorim temu 'Leksikon', ali sa pripremljenim pitanjima na koja će svi da odgovaraju.

 

Pitanja ''Sa koliko godina ocenjuješ da ćeš da umreš?''

''Koju bi pesmu voleo/la da ti puste na sahrani?''

 

i tako dalje

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema tu mnogo filozofije, na kompletnu muziku postaviti Lemmy Sixxa i azala i niko drugi, na sport Majora i nikog drugog. Na sve i svašta kuruza, on je prihvatljiv za sve i za grobare i za cigane.

 

A mene ako se sete na dan zahvalnosti, sete se, neću da me posle neko etiketira da sam imao vlast u vreme Vučića, ne treba mi to.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...