Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Pa kako nisi drkos? Neko dodje na jednu temu, ostavi post koji se tebi ne dopada jer sadrzi podjebavanje tvog umetnickog izrazaja, ti obrises. I tako svaki put. Ako nisi drkos, sta si onda? Svestan nekvaliteta svog izrazaja pa ne zelis da se isti deli? Ili samo drkos?

 

Kada sam ja bio moderator, slobodno su se pisale parole DESIO SE KIKS, RODIO SE LEMI SIKS. :bigblue: A i ne secam se bas da sam zahtevao da se brisu odredjena podjebavanja i nakon toga, kojih je bilo mnogo. To je sprdnja i zajebancija, i na to se odgovara sprdnjom i zajebancijom. I zato sto toga vise nema, a ima gomila tvojih i tebi slicnih budalastina , je razlog zbog kojeg dolazim ovde jednom u 10 dana. Ako i toliko dolazim. A onda ostavljam postove kakve sam ostavljao uvek...i kakve su ostavljali svi ljudi, jer je to tada bilo normalno. A jednostavno to sada nije normalno, jer je normalno da se ti, narkomanka, fejd i ostali pozivate na trojke i performanse, pa onda ovakvi postovi kao sto su moj dobijaju etiketu da su drkoski. Jebiga, druga vremena, drugi ljudi, druge navike, drugaciji oblici komunikacije...

To brisanje koje si ti procenio da iznosi 95% se dogodilo u dva navrata kada ste ti i gomila zaludnih ljudi, nakon što vam je neko još zaludniji dao link mog profila na dA, preplavili svaku moguću temu koje ste se dokopali direktnim kopiranjem onih pisanija. Tada sam i jasno rekao u čemu je fora i pozvao tebe i ostatak ekipe da dođeš tamo. Sada obrćeš nešto na nekvalitet, stvarno smešno. Onomad si mi rekao da se stidim toga. Mućni malo - da se stidim, ne bi bilo u javnosti.

 

Kao što rekoh, imaš na gomili mesta to što nazivaš podjebavanjem mog umetničkog izraza, što znači da je situacija značajno drugačija od onoga što pokušavaš da predstaviš. Grob je mnogo puta duhovito uklopio nešto što sam napisao u zezanciju i svaki put dobio plus od mene, mislim da to nešto govori. Sa druge strane, ti ciljano dolaziš na forum da se baviš takvim stvarima, ne samo kada sam ja u pitanju.

 

To gde ti dolaziš i da li pišeš se tiče samo tebe, jer se ne preklapamo ni u 1% tema koje čitamo i pratimo, tako da ja te teme uglavnom i ne pipam.

 

Vidiš, ponovo mi stavljaš reči u usta, ako si mislio na mene, jer ja nigde nisam rekao da su tvoji postovi drkoški. Jebi ga, ili si uporan u izvrtanju ili ti ne ide čitanje.

 

Ali, da, nisam bio kada je to zezanje tako funkcionisalo, a nije tako funkcionisalo od kada sam tu. Ako žališ za nečime što je postojalo pre deset godina, ja tu ništa ne mogu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontam ja da ti želiš da ti se ušunja nešto drugo da bi dokazao umišljenu poentu, ali se to neće desiti.

 

Jebi ga, kontam ja da je tebi zabavno, ali je solidno tužno kada pišeš na svakih deset dana samo sa namerom da prozivaš ili smaraš ili kako to već ko želi da nazove, to više nije samo dosada u životu

 

solidno je tuzno i da se neko pojavi na svakih deset samo da bi nekom podelio minuse, to vise nije samo dosada u zivotu

  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stubovi su povezani dalekovodnom žicom koja je utkana u esenciju ovoga foruma, možemo da ih ne pominjemo, ali to ne znači da oni ne postoje.

 

samo ukazujem na dvostruke arsine

 

Tako treba, to ti je i zanimanje, i na forumu treba da štitiš prave vrednosti

 

'De si truli, je l' čistiš pušku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simone stvarno... sta ti je bre vise sa stubovima :haha:

 

Pokusah da nadjem dobru fotku u vezi stubova, ali naidjoh na fenomenalan sajt iz dizajna i arhitekture stubova...

 

Ju boring, moderni stubovi intrsting :haha:

 

edit: https://www.fastcode...-million-facets

Edited by Face Of Melinda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stubovi yumetala su interesantan psihološki fenomen, iz oblasti grupne dinamike, a nismo adekvatno propratili prijem prvog ženskog člana.

 

A i ne treba zaboraviti pomenuti da sam ja u stvari samo ljubomoran što stubovi ne vole moj portamento gracioso.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da elaboriram, vi baš volite da serem :wub:

 

Pa evidentno je da je inicirana u taj krug... Uz to su kod nje i povremeno prisutni šabloni grupnog ponašanja koje podseća na neke životinjske zajednice ili na grupacije dece u osnovnim i srednjim školama, kao npr. obilno uzajamno hvaljenje i bodrenje između stubova, manje ili više osnovano, uz prateće bacanje hejta na druge životinje koje 'nisu članovi', nekad sa povodom, a kad nema povoda dovoljno često, onda i bez, čisto eto da se izbaci, da se održi konstantnom ta razmena pozitivnih vibracija među članovima zajednice... Fascinantna je univerzalnost principa po kojima funkcioniše grupna psihologija...

 

Op, ulete mi i sw post. O tome pričam :bigblue:

Edited by Demon Seed
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DS

sem njega?

 

jesi ti svestan da on mesecima mene minusira na temama, uglavnom "zenskim" da stvar bude tuznija, nicim izazvan

a proziva ovde nekog ko ga otvoreno zajebava

logicno da cu i ja kad god stignem da ga tovarim zato sto je nenormalan

 

hoces reci da se ovde ljudi dele u grupu za i protiv nekog tamo lua?

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

da zaključimo:

 

Nema potrebe, ja sam kao Jolee Bindo, sedim u šumu, gledam svoja posla, većina vas ste mi dobri da popričamo povremeno i vidimo se neđe po koncertima, ali mi se jebe i za Galaktičku Republiku i za Sith Imperiju.

 

P.S. Da se vrati Mission_Vao dubl faja na forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...