Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

@DS

sem njega?

 

jesi ti svestan da on mesecima mene minusira na temama, uglavnom "zenskim" da stvar bude tuznija, nicim izazvan

a proziva ovde nekog ko ga otvoreno zajebava

logicno da cu i ja kad god stignem da ga tovarim zato sto je nenormalan

 

hoces reci da se ovde ljudi dele u grupu za i protiv nekog tamo lua?

 

Minusi su anonimni, to što ti proveravaš kod drugova moderatora stubova ko te minusira nije ništa bolje od njega koji ti ih daje :haha:

Svakako bolje da ti da minus (ili pet :obrv: ) kad ga prozoveš nego da se upušta u prepucavanje.

 

Ne bi trebalo da te toliko pogađaju minusi... :P

 

Ja npr. redovno dajem i minuse i pluseve raznim ljudima, ne vidim ništa nemoralno u tome da nekome ko mi je generalno ok kao čovek i nije mi ništa nažao učinio dam minus kad se sa nečim ne slažem (dok npr. Grob vidi)... Mislim da sam većini vas dao više pluseva nego minusa, osim ovima koji su baš bez mozga i retko kad napišu nešto smisleno, mada dosadi njima davati stalno, bolje da ga uputiš negde konstruktivnije :haha:

 

 

Ne mislim da postoji neka suštinska podela, podele su prividne, zato mi je i zabavno celo ovo proseravanje :D

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo bi lepo da nekad obrazlozi minus, kapiras

lik na temi odeca da minus na neki nebitni post u kom lupetam misli koje mi u tom momentu padnu na pamet iz zajebancije, zanima me sta u tome ne valja

ne pogadja me uopste, samo mi je super povod da ga prozivam jer to nije normalno ponasanje

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo bi lepo da nekad obrazlozi minus, kapiras

lik na temi odeca da minus na neki nebitni post u kom lupetam misli koje mi u tom momentu padnu na pamet iz zajebancije, zanima me sta u tome ne valja

ne pogadja me uopste, samo mi je super povod da ga prozivam jer to nije normalno ponasanje

 

Ne znam konkretan slučaj, mogu samo da nagađam, a i nema šta da pričam u tuđe ime, ali tu je već pitanje da l' je starija prozivka ili minusanje, ja sam Grobu posle one uskršnje epizode rokao sporadično minuse samo da bih ga nervirao :haha:

 

Naročito kad diskutujem s nekim i neko mu da minus, moram da dam i ja, da ne misli da sam mu ga ja dao. <3

 

Ili Mački npr. na kršenje drugog zakona termodinamike, pa kako da ne daš, pošten čovek mora biti zgranut

 

42804d9529f67bbe7e98b16fd4029f0d18991fcea832a955edf37fd989464dfa.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Par zakljucaka se mogu izvesti ali ovaj je najbitniji:

 

- Dimon krepa sto nije stub. Prodao bi Loua za jedan dan u "Bilo je 10:2" i dao mu minus usput.

 

Nisi normalan, dobra fora :haha:

 

Eto ne kapiram sto machki dajete minuse, zena je skroz na mestu... redovno ih ispravljam kad ih vidim

 

A SW je izgleda dovoljno izverzirana da provali minuse, ne znam kako sam propustila tu Mina-epizodu... nisam u toku jbte...

SW sto te je ona punila minusima?

Edited by Face Of Melinda

Share this post


Link to post
Share on other sites

lik na temi odeca da minus na neki nebitni post u kom lupetam misli koje mi u tom momentu padnu na pamet iz zajebancije

 

Ihh... pa ja sam na B92 viđao minuse, na nelpj tragičnoj vesti, gde je komentar bio samo: "Saučešće".

Posle sam i sam slučajno opalio par minusa, kad sam gledao vesti na androidu. Touchscreen ume da zajebe alkoholičarsku drhtavu ruku. Tako da, nije verovatno uvek ni namerno.

 

A i realno, kome se još jebe za vitruelno ocenjivanje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...