Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

solidno je tuzno i da se neko pojavi na svakih deset samo da bi nekom podelio minuse, to vise nije samo dosada u zivotu

Ima svakakvih ljudi, u to što pričaš svakako ne spadam, nego ti selektivno gledaš i ukalupljuješ kako ti se svidi.

 

Kažeš, niko ti ne čita reputaciju? Kako znaš gde si šta dobila i od koga? Sama si izvalila? Nisi ni Minu sama izvalila, nego je morala reputacija da bude vidljiva, pa si pročačkala i skontala kako te je mesecima progonila. Dakle, pada ti priča u vodu.

 

Sad, pošto je očigledno da imaš koga da pitaš za pluseve i minuse (za koje svakoga normalnog treba da boli kurac® ), pitaj kakvo ti je stanje na Agent Fresco temi. Kao što rekoh mnogo puta ovde, reputacija ide svakome po zasluzi, a to kod mene znači: okačiš link za album koji mi treba, odgovoriš na pitanje koje mene ili nekoga drugog muči, udeliš savet, napraviš dobru foru i tako dalje - dobiješ plus, dok za proseravanje, dvostruke aršine, loše fore i tako dalje dobiješ minus. Nikad jednostavnije i nikad jasnije svakome sa pola mozga.

 

Ono što je mnogo tužnije od tvojih izmišljotina je to što toliko teško podnosiš odbijanje da si me svojevremeno makar mesec dana progonila po forumu i imala nesuvisli i zajedljivi komentar na apsolutno svaki moj post, bio on pozitivan ili negativan, vezan za muziku ili neku SiS tematiku, gde god i kada god, a do tada si bila cveće i proleće. Naravno, nisam hteo da se osvrćem na to, ali pošto nastavljaš sa istim ponašanjem četiri godine kasnije, opasno si dosadila. I kavaljerstvo ima granice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...