Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

I to me jednostavno ispoljava... Ispoljava.

9 hours ago, Srbin Hamza said:

Izgleda da je ovo onaj Dimonov Šiptar što je postao Srbin.

Tako će tebe Šiptari da ukinu, jer se praviš da si Šiptar za hiljadu pregleda, a kvariš rezoluciju 1244.

https://mondo.rs/Zabava/Zvezde-i-tracevi/a1451216/milica-zivanovic-manekenka-izjava-kad-primate-pice-kako-sada-izgleda-foto-video.html

Mi ga primamo! :wub:

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se. U tom slučaju nema šanse da se desi da npr. neko na naplatnoj rampi ubije nekoga, a da tužilaštvo ne dobije snimak. Ili da kada npr. visoki funkcioner MUP-a maltretira/reketira vlasnika restorana, ne može da se desi da odjednom nestanu svi snimci sa okolnih kamera, pošto policija kontroliše sve kamere.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ah sad čuvene priče... ja npr što sam video od snimaka ne bih rekao da je vazduplohov vozio kola. Za ovo drugo ne znam, no ne menja stvari. Gledaj to ovako, sad ima premalo kamera i njima se može manipulisati kad ih ima premalo. A kad ih ima previše e onda se ne može manipulisati jer ne može 5 ljudi da prati sve kamere u Srbiji. Štaviše, sve kamere mogu biti javne na kablovskoj TV ako neko hoće kamere u svom komšiluku da ima na TV ekranu. Ko uopšte kaže da trebaju biti samo u policiji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pics or didn't happen, demon child

elem, šta mene briga šta Vulin kaže, kad lepo instaliraju kamere onda lepo umesto na jedan kompjuter to prikače na kablovsku

ali žaliti se odma na same kamere to je kao ovi što se žale da je koronu stvorio Microsoft

znači, kamere su poželjne i ne ubijaju one ljude, niti su sklone korupciji i kriminalu

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...