Jump to content

Najjebozovniji muškarci


Face Of Melinda

Recommended Posts

Jebiga, da nije lud, teško da bi bio ovo što je. A uz to idu i eksperimenti te vrste.

 

Btw skoro jedan moj drug (nije baš najjebozovniji muškarac, ali harizmatičan mladić :haha:) gladovao 15 dana, da proba, da vidi šta će da se desi...

Smršao 12 kila, sad kaže da se oseća bolje nego pre toga, samo je morao kad je počinjao da jede po 50 g lubenice na sat-dva, da mu se aktivira sistem za varenje, mož se rikne ako se najedeš posle gladovanja (videti svedočenja preživelih sa Krfa itd).

Kaže da bi nastavio još, ali trebalo da ide na Gitarijadu pa morao da počne da jede da bi mogao da pije kao čovek. :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije retard nego heroj :haha:

Podržavam testiranje volje svake vrste :D

 

Što ti nisi jela?

Ja sam smršao 7-8 kila za 8 dana kad sam operisao krajnike, jeo sam samo supu i pio čaj, a ni to nisam nešto mnogo.

Posle sam, naravno, isto kao i u tvom primeru vratio 12 kg na brzinu :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo Jare! :bigblue:

 

Desavaju se ludila Machko neke stvari probala na sebi a posto mi je laboratorija na dohvat ruke taman sam merila lipide, antioksidanse i svasta nesto... I mogu pouzdano da tvrdim da sve sto unosis u sebe od hrane ima efekta kako poz. tako I neg.

Hrana zaista moze da bude I lek I otrov :da:

 

 

 

Hhahahaha ladno ova tema aktivnija od najlepsih zena :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pros.muska visina ti zavisi od regiona, genetike itd i imas standardizaciju za svaki narod. Spanci su generalno niski, pros.je oko 175cm, sto je i logicno jer su im i zene drugacijeg habitusa, nize i jace u kukovima pogotovu dole na jugu, a kad krenes ka severu, Barsa npr pros.je oko 185cm.

 

Da, bre, u Bilbau je prosek 205 cm.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al' čitam ovo Melindino, koji feminizam, kaže Španci su niski jer su im žene niske i jake u kukovima :haha:

Logično, da ne bi morali da opterećuju kvadriceps femoris niskim jahaćim stavom dok ga meću međ kukove jake. :)

 

A habitus sam mislio da je više neki psihosocijalni skup osobina nego anatomski :P

 

Btw dok sam pričao o Bejlu iz Psychoa, zaboravio sam da pomenem kako sam oduševljen onim delom o njegovom ukusu kad je Genesis u pitanju, koji suptilno dodaje još jedan sloj voštanosti i duhovno-emotivnoj praznini njegovog lika.

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al' čitam ovo Melindino, koji feminizam, kaže Španci su niski jer su im žene niske i jake u kukovima :haha:

Logično, da ne bi morali da opterećuju kvadriceps femoris niskim jahaćim stavom dok ga meću međ kukove jake. :)

 

A habitus sam mislio da je više neki psihosocijalni skup osobina nego anatomski :P

 

Btw dok sam pričao o Bejlu iz Psychoa, zaboravio sam da pomenem kako sam oduševljen onim delom o njegovom ukusu kad je Genesis u pitanju, koji suptilno dodaje još jedan sloj voštanosti i duhovno-emotivnoj praznini njegovog lika.

 

Čuj feminista! Šovinistički-feminista, samo mi jos strap-on fali :haha:

 

Vidi sve to za Spance su njene reci, ja ne ulazim mnogo u tu problemtiku, samo sam posmatrac slika koje mi salje :haha:

Jedino sto sam joj rekla a propo svega je ili se seli na sever Spanije ili se smuvaj sa ovim Dzonijem koga si dovela, jerbo fino celjade, ne mogu ja te price mnogo, smara me to, ali eto da podelim malo zenskih fascinacija, uvek je lepo cuti muski feedback :da:

 

Habitus, samo anatomski :da:

 

A sto se Bejla tice, i dalje cuvam Psycho-a i triologiju Batman-a, vidis mogu i Ekvilibrijum da skinem tu fenomenalno izgleda :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumem to za habitus, samo mi kad sam pročitao nije baš zvučalo kao da se uklapa u kontekst, a i ja pripadam taboru prirodnih (i naravno, važnijih :D) nauka, nije kao da sam neki daleko bilo društvenjak pa da vučem na svoju stranu. :D

 

A zajebavam se za šovinizam, ali nije na odmet zdrava doza istoga!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...