Jump to content

2016.02.05. *Jazz Bar Centar, Beograd* Toby Driver - Ballads, Nick Hudson


azal

Recommended Posts

Jebiga kad na Tobija ne ide ekipa iz opere i pozorišta nego sa rokenrol svirki :D

 

Nema to veze sa operom ili pozoristem ili rock/pop sta god, ako je muzika "bucnija" iliti rock mozes da pricas a da ne upadnes u prvi plan umesto umetnika, ali je nepisano pravilo kada nastupa umetnik sa jednim ili max dva instrumenta u ovakvom sastavu da je tisina ipak neophodna, pre svega da bi istog cuo, zbog cega si i dosao ;)

Ono ja sam se dobrano fokusirala pa sam potisnula sve ostale zvuke, mada s obzirom gde sam sedela ne mogu da se zalim tu nije bilo mnogo buke :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuu, Lou, šta ti je rekao.

Pozdravi svog drugara Marčela, probio se čovek u prvi red i počeo da se dere.

 

Nik je smorio, kompozicije mi nisu bile zanimljive, glas je generički.

 

Tobiju bih platio hiljadu kinti za svirku gde će makar sat vremena da svira onu jednu pesmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duga brada mu stoji ko da je klosar, svi su mu to rekli ne jer misle nesto lose nego bas suprotno. Ovako podkresano mu je super.

 

To za buku nema sta da se kaze, valjda nisu ljudi retardirani da ne mogu da procene jel treba da se cuti ili ne..

 

E da video sam Marcela, bio je i onaj novinar voditelj sta vec onaj ko trol sto izgleda..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duga brada mu stoji ko da je klosar, svi su mu to rekli ne jer misle nesto lose nego bas suprotno. Ovako podkresano mu je super.

 

To za buku nema sta da se kaze, valjda nisu ljudi retardirani da ne mogu da procene jel treba da se cuti ili ne..

 

E da video sam Marcela, bio je i onaj novinar voditelj sta vec onaj ko trol sto izgleda..

 

Teofil trol, ahahahahaha, ova ti je legendarna...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...