Jump to content

2016.02.05. *Jazz Bar Centar, Beograd* Toby Driver - Ballads, Nick Hudson


azal

Recommended Posts

Ovaj prvi tip, Nick Hudson, sa par pesama me podsetio na Antony and The Johnsons.

 

Iako nisam znao pesme koje je Toby svirao sa ekipom, par njih je lepo leglo, Mada mrzelo me da ih gledam kako sviraju, pa sam to sve ispratio sa kraja sale, kao u kakvom lounge.

 

Kumodraški, jel Adrijan uspeo na kraju večeri da smuva Toby-a? :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji album? Taman mogu da se podsetim...

 

 

A moguće je i gde sam ja razumeo da je prelaz između strofa ili strofa-refren, da je u stvari bio prelaz između pesama... :zuba:

 

Bitan deo večeri je protekao u raspravi na kojem je albumu Bowie obradio Morrissey-a. :mhihi:

 

Pažljivo, neko će da pomisli da smo to raspravljali dok je Toby svirao...

 

"It's me singing Morrissey singing me," Bowie said.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fenomenalno bilo! Odusevljena Nick Hudsonom kao i Toby-jem, jedva cekam materijal u ovom aranzmanu, bubnjar lici na Mr. Slave-a :da: uspela pre svirke da prozborim koju rec sa Tobyjem i napravimo fotke, super opusten lik :da:

Inace dobar Chardonnay se sluzio sinoc, ne boli glava :haha:

 

Ko si sad pa ti :D

 

'glavnom, prilicno super mesto za ovakav tip sviruckanja, sto rece ova neka "svi su posedali [na patos] kao da su u svojoj gajbi" ili tako nesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je bila svirka a i veče.

 

Hadson dosadan i krajnje nezanimljiv. Zvuči kao najdosadniji lounge koji možeš da čuješ u bilo kom hotelu.

 

Tobi pokidao. Svaka pesma mi je baš dobro zvučala a i legla.

 

Bila bi mi svirka mnogo bolja da su ljudi malo manje pričali ali dobro... to je, nažalost, ovde nepobedivo.

Edited by Radnaskela

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je bila svirka a i veče.

 

Hadson dosadan i krajnje nezanimljiv. Zvuči kao najdosadniji lounge koji možeš da čuješ u bilo kom hotelu.

 

Tobi pokidao. Svaka pesma mi je baš dobro zvučala a i legla.

 

Bila bi mi svirka mnogo bolja da su ljudi malo manje pričali ali dobro... to je, nažalost, ovde nepobedivo.

 

bukvalno nemam sta da dodam, potpisujem sve, legao mi je taj zvuk to vece, bas onako iskulirana varijanta, david sylvian fazon ako se muzicki moze nekako okarakterisati tobijeva muzika, svaka pesma mi je bila zanimljiva, sve kul :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha isto je ana rekla :D

 

inace, bice Kayo Dot na sledecoj turneji sto posto ovde.

 

kaze Toby da su prosli put pustili avocado booking da im radi i da su bas ispali idioti ti likovi.

 

tako da ce sledeci put mene direktno da kontaktira.

 

bili danas na onoj medieval torture izlozbi na kalisu. prilicno ih sjebalo, morali su sat vreme da gledaju kerove kako trce na donjem kalisu da bi im se popravilo raspolozenje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko si sad pa ti :D

 

'glavnom, prilicno super mesto za ovakav tip sviruckanja, sto rece ova neka "svi su posedali [na patos] kao da su u svojoj gajbi" ili tako nesto

 

Cimaj plavusu da se i on aktivira posle 10godina and circle is complete... :D

 

 

Anyway ne znam sta imate protiv Hadsona, za ono sto radi to radi super, imao je cak i neke Kostelovske momente na klaviru, sto me je odusevilo...

 

Za Toby-ja pored svega sto je navedeno ne treba ni dodavati bila sta vise. Bas mi je muzicki ugodjaj bio apsolutan, sto se retko desava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fenomenalno bilo! Odusevljena Nick Hudsonom kao i Toby-jem, jedva cekam materijal u ovom aranzmanu, bubnjar lici na Mr. Slave-a :da: uspela pre svirke da prozborim koju rec sa Tobyjem i napravimo fotke, super opusten lik :da:

Inace dobar Chardonnay se sluzio sinoc, ne boli glava :haha:

 

To bi bilo to. Moglo je i duže, naravno.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...