Jump to content

2016.04.05. *Klub Elektropionir, Beograd* Hexvessel, Dojo.


Talvi

Recommended Posts

 

ja sam se raspitao kad mi stigla ponuda, i svi koji prate ili sviraju nesto slicno ovde su bili u fazonu "meh" "prosecni hipici" "30 ljudi ako imas srece" "bolje dovedi dead meadow"

 

na yumetalu svaki bend kida.

 

ovo ce uspesan koncert biti jedino ako neki hipster talas, dragstor/ambrozic ekipa promovise ili ako stave neki stray dogg kao predgrupu.

 

nadam se da gresim, ali sam radio procene, ispitivao, i zakljucio da mi je preveliki rizik da ocekujem da mi 60 ljudi da 1000/1500 din za ovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nadam se da gresim, ali sam radio procene, ispitivao, i zakljucio da mi je preveliki rizik da ocekujem da mi 60 ljudi da 1000/1500 din za ovo.

 

Realno proci ce ovo katastrofalno, i bolje je sto ne radis.

Samo sto se mene tice, ovaj bend je jedan od zanimljivijih / boljih u tom talasu. Drago mi je sto dolaze, boli me dupe za organizatora, nisu moje pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imaju li ovi sta brze, ili su ove tri pesme sustina?

 

Ovo je to otprilike.

 

btw bend je na svetskom nivou jedan odglavnih u stilu, daleko od yumetal nivoa atrakcije

 

Apsolutno, plus sto su legitimno poceli koju godinu pre Beastmilk pa se ne moze reci da jasu na taj hajp. A na Yumu nije fora hajpovati nesto, vec pre ojaditi po kom god mozes principu :haha:

 

Btw Lazo ko svira nesto slicno ovde?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa super ako Ambrozić radi, biće jeftinija karta, jer on to sebi može da dozvoli. Ako pak bude Drugstore opet ne očekujem čuda, ali i oni će se snaći sa najavom i izborom pratećeg domaćeg benda. (dobar tip na Stray Dogg-a, ali ne bih izostavio ni Anu Ćurčin ili Wooden Ambulance iz tog miljea)

 

Ponekada koncerti i trebaju da puknu, da bi se širile priče kako je bilo dobro. Setite se samo prvog puta kada su Secret Chiefs 3 svirali u maloj sali SKC-a, i posle mnogo godina kasnije u Gun Clubu, sa većom publikom...

 

Grobodan, Mesta iz Novog Sada, Emanuil, (izmenavremena), mada mu to dođe na jednu te istu ekipu...

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Btw Lazo ko svira nesto slicno ovde?

 

sto si toliko bukvalan? :D

 

Pitao sam ljude koje sviraju/slusaju te neke weird psych bendove, i uglavnom ili nikad culi ili kao, whatever, nisu neki.

 

pitao nikolu cyclist, rekao da zna mozda dva ortaka koji slusaju, pitao temple-ovce, nikad culi, preslusali, rekli meh.

 

pitao svoju devojku, koja slusa toliko idiotske stvar da mi bilo drago kad je ugasila last.fm, sav taj psych folk, freak folk, weird folk, njoj su onako.

 

pitao njenu neku ekipu sto prave i slusaju neku weird outsider muziku, niko nije odusevljen mnogo.

 

pitao ortake koje se seku na uncle acid, orchid i te tripove, bilo u fazon, nista spec.

 

verujem da su metalci 90 posto publike u srbiji da je uopste cula za njih i da ih interesuje. da ce da dodju bez nekog hajpovana po fejsu.

 

nisam ni ja strucan, ali koliko sam uspeo da skapiram iz svog anketiranja, nisu nista spec ako stvarno slusas neki psych/folk rock aktivno godinama.

 

kao sto ne znam nijednog krstenog goticara koji je odrastao na post-punk da im je Beasmilk/Grave Pleasures nesto jace od dobrog pokusaja tog zvuka.

 

isao bih ja svakako na ovo i na sve slicno ovome da ne moram da biram, isao sam i na onaj kadaver kad su bili, jer sto da ne, ali kad vec moram da biram, pre bih slusao hoglana kako drzi kliniku u Sky Musicu i svira Death pesme preko matrice nego ovo.

 

ne znam sto vam je DTA toliko gadan a kad Dianno raspali svira mejdene sa rapid force-om to je skroz korektna i validna svirka za posetiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D

 

samo da se ogradim, da nije kao da pljujem bend, ali sam radio to anketiranje da vidim da li ima dovoljno ljudi van ovog foruma da bi se izlozilo zbog certa, serovali i invajtovali svoje prijatelje na cert jer svi znamo da od gomile jaroslava leba nema

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam za koliko su pristali, ali mislim da su nama trazili oko 600 evra. ako bude 400din karta, mora da se proda preko 100 za nulu kapiram :haha:

 

WEIRD OUTSIDER MUZIKU!!!

 

ovo napises na plakatu kad budes pusta muziku opet i mozda ti neko sem ortaka i rodbine dodje :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...