Jump to content

2016.04.05. *Klub Elektropionir, Beograd* Hexvessel, Dojo.


Talvi

Recommended Posts

A ko ne garantuje da će posećenost koncerta biti dobra i isplativa?

 

Sećam se euforije za Chinawoman, koja je ovde rasprodala dva koncerta zaredom. I kasnije ponovo nastupala u BG, i ponovo rasprodala dva koncerta zaredom. Za nju sam tek prvi put čuo tada, a masa je bila ogromna. Sa tim što sam imao prednost da je gledam par dana ranije u Zagrebu, gde je bilo više naših ljudi nego li Hrvata. :haha:

 

Lazo, i dalje se cerekam kao lud na brašno od ove kovanice.

 

edit:

Lazo, ne brini, svratićeš i ti jedared u ironičnom džemperu ili sa prslukom sa pečevima bendova kojima kompenzuješ krizu srednjih godina. :pivopije:

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam zasto je chinawoman popularno kod nas, to je enigma neka.

 

mozda i dobro prodje, ko zna.

 

ali bacio sam feelere, i sva informacija koja mi se vratila mi govorila da don't do it :D

 

inace, ono sto si pricao kako je SC3 drugi koncert bio mnogo bolji, kapiram da nije ni on bio profitibilan. jedino ako je trey mnogo spustio cenu jer voli srbiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da fora sa Chinawoman čak nije ni do Pitchforka, više je išlo od usta do usta. Jednostavno se našla u pravom momentu i desio se bum. I to se ponovilo, što mi je neverovatno za malog izvođača poput nje.

 

Držim fige da Hexvessel dobro prođe i otvori tako put ostalim izvođačima sa Svart Records-a.

 

SC3, prvi put prodato oko 80 karata, drugi put oko 120-30. Cena jeste spuštena, ali uz klimave pregovore. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace, kad kod nisam siguran za neki metal bend, prvo pitam groba. i on mi 99 posto puta kaze da zajebem :D

 

tako da je on direktno kriv sto se nisam ni potrudio da se cenkam sa nekim kultnim imenima :D

 

Mislim da fora sa Chinawoman čak nije ni do Pitchforka, više je išlo od usta do usta. Jednostavno se našla u pravom momentu i desio se bum. I to se ponovilo, što mi je neverovatno za malog izvođača poput nje.

 

znaci indie zaz prica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da vidiš kako bi te muštrao da King prolazi po čaršiji balkanskoj. :no:

 

Primer isto uspešnog koncerta, Thee Oh Sees, ja sam mislio da će to biti fijasko, međutim bašta nekadašnjeg Drugstore bila prepuna, oko 1000 ljudi, što nije malo, za bend koji ima dugu kilometražu, ali nije baš poznat ljudima, ne puštaju ih na radiju, ili na didžej večerima itd. I naravno to je bio top rnr koncert, u ovom gradu, spojio je sve ljude. :rockdevil:

 

Ovde se nekako organizatori drže zlatnih koka (ako je bend nastupio više od 3 puta, i svaki put se isplatilo, dovuci ih ponovo) ali češće su to veći gubici sa kultnim matorim imenima, treba eksperimentisati i sa manje poznatijim njuškama, nikada ne znaš šta će te zadesiti novčano. :mhihi:

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam sto vam je DTA toliko gadan a kad Dianno raspali svira mejdene sa rapid force-om to je skroz korektna i validna svirka za posetiti.

 

To je sto puta vece govno od DTA.

 

inace, kad kod nisam siguran za neki metal bend, prvo pitam groba. i on mi 99 posto puta kaze da zajebem :D

 

tako da je on direktno kriv sto se nisam ni potrudio da se cenkam sa nekim kultnim imenima :D

 

Volim ja metal ali ipak ne zelim propast svojih prijatelja :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ovo ce ipak da bude!!! Fuck yeah... :haha::rockdevil:

 

Koncertna agencija Rock Svirke s ponosom najavljuje koncertnu promociju hvaljenog izdanja od strane muzičke kritike i fanova „When We Are Death“ benda Hexvessel iz Finske koji će u sklopu evropske turneje održati koncert u sredu, 5. aprila u novootvorenom klubu Elektropionir (Cetinjska 15a) sa početkom u 21 čas.

 

http://www.rockomotiva.com/?p=5312

 

:pivopije:

 

Evo ga i fb...

 

https://www.facebook...70385556582809/

Edited by Mickey mouse

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam skontao, očigledno je.

 

Prisećam se priče da nisu hteli u klubu više da organizuju svirke (dok su bili u Miloša Pocerca), pa me sada zanima da li se premestila streljana uz vraćanje svirkama ili je nešto drugo u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...