Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

 

pazi ovo...

 

radule prica kako se 5.oktobra opozicija dogovorila i objasnjava zasto je bolje da bude 1 kandidat, ova ga prekida u fazonu "aha! a sad volis 5.oktobar a pljujes..."?

i radule krene da joj objasnjava.

 

to se kaze "dozvolite mi da zavrsim, nisam vam odgovorio na prethodno pitanje".

 

kad bi radule bio samo malo verbalno agresivniji..

 

--

p.s. ali ko sam ja da se stavljam iznad raduleta i da se drznem da kazem sta mislim. ;-)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo je (skoro) najjasnije sto moze da se objasni: http://www.nedeljnik...za-predsednika/

 

Verujući da je dogovor oko pobede Vučića moguć, Saši Jankoviu i Vuku Jeremiću smo predložili dogovor oko zajedničkog predsedničkog kandidata (onog koji ima najviše šanse da pobedi), zajednički izborni štab i zajedničku kontrolu izbora. Ako dođe do takvog dogovora, u svakom trenutku smo spremni da povučemo sopstvenog kandidata. Ne tražimo ništa zauzvrat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni ovo što priča ne pije vodu

 

ili jedan ili mnogo

#ma_da _bre

 

nije sposoban da diskutuje već ponavlja jedno te isto kao da drži čas mentalno zaostaloj deci...

 

Pa niko ne može ni da potvrdi ni da ospori njegovu teoriju.

On tvrdi da bi mnogo neopredeljenih izašlo ako bi bio samo jedan kandidat.. E sad... ko to zna?

 

A to što ponavlja kao papagaj mu je plus u Srbiji. Ovde moraš da budš takav da bi mnogima utuvio u glavu bilo šta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

au jbt, od lika koji delovao kao olicenje integriteta - dosla je ovako bljutava poruka.

do pre par dana nikad ne bih rekao da je sj covek koji bi se hvalio preletacima, i gurao prst u oko partiji sa ove strane vlasti. :( bas razocarenje.

 

 

sjdjb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ne sviđa mi se to p(ri)zivanje Oebsa. Bole njih ćoše, ako im Vučić odgovara (a odgovara im) da Srbiju drže kao koloniju, neće prstom mrdnuti.

 

I opozicija nikako da shvati, nije toliki problem na samim izbornim mestima gde se broje glasovi, nego na putovanju kutija do izborne komisije kada se prepravljaju zapisnici.

Tu je Radulović imao dobru ideju, da kontrolori uslikaju zapisnik, pre nego što kutija bude poslata. Valjda neće zaboraviti na to do izbora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...