Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Duc duc Imaginose, kurvaru stari!

 

 

 

Slazem se. Lik na pocetku ko mrtvo puvalo koje cita scenario uzivo ... Jebes ga, ne mozes tako robotski i bez emocija da pokazes obicnom srbinu zasto je nesto lose ili dobro.

Da pokazes obicnom Srbinu, jer jebeni kucac nebitnih za covecanstvo kodova opremljen malim kurcem i losom ribom lisli da je do jaja.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako je

 

otkud uopšte sad ta ideja da Janković treba da bude jedini kandidat ujedinjene opozicije i kome je samo palo na pamet da oko toga nema pregovora?

budalaština

 

mislim da me nisi dobro razumeo. posto zelis da shvatis otkud mi odredjena ideja odmah ti mogu reci da se moja ideja ne temelji na ujedinjenoj opoziciji na ovim izborima, makar da su bili i parlamentarni i ne temelji se na pregovorima nego se temelji na prirodnoj kompatibilnosti jankovica i DJB (a ne jankovica i DS, tu postoji jedino nekompatibilnost, uostalom jankovic nije bio u dobrim odnosima sa DS i ni iz cega se ne moze zakljuciti da je blizak toj stranci). smesno je dovoditi u pitanje jankovicev kvalitet kao kandidata sada kada je jasno da je drugi najjaci posle vucica. svakako nije gori od jeremica, seselja i ostalih luzera, o tome nema sta da se prica... ne da mi se da ulazim puno u raspravu, nemam nesto inspiracije

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

kome je jasno da je jankovic 2. iza vucica? mozda pristalicama koje se okruzuju istomisljenicima.

 

beli ga trenutno kida, jer od mojih 350 prijatelja na fejsu ubedljivo najvise je za belog. :-))))

 

 

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kome je jasno da je jankovic 2. iza vucica? mozda pristalicama koje se okruzuju istomisljenicima.

 

beli ga trenutno kida, jer od mojih 350 prijatelja na fejsu ubedljivo najvise je za belog. :-))))

 

ti si okružen istomišljenicima ,Beli dobija oko 5-6%

Share this post


Link to post
Share on other sites

kome je jasno da je jankovic 2. iza vucica? mozda pristalicama koje se okruzuju istomisljenicima.

 

beli ga trenutno kida, jer od mojih 350 prijatelja na fejsu ubedljivo najvise je za belog. :-))))

 

to su fejsbuk ratnici, nemoj da ih uzmeš previše za ozbiljno...

izvući će beli apstinente u nekoj meri ali ne toliko koliko ga podržavaju zato što:

- ne može da se glasa preko fejsa

- belog na fejsu podržavaju i oni koji su za nekog od opozicionih kandidata (evo ja npr)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Toki89

 

nisi me razumeo.

medju mojim facebook prijateljima je takva situacija da je vecina za belog. i pored toga ja kapiram da nije tako sirom srbije. za razliku od sase jankovica i ekipe koji misle da je se njihov krug istomisljenika moze poistovetiti sa stanjem u srbiji i samo sto nisu proglasili pobedu (na drustvenim mrezama).

 

sto se tice realnosti, pre par dana pricam sa ortakom koji je ispizdeo na svoje matorce koji ce glasati za vucica jer "ko drugi moze da uradi nesto". ortak odlepio jer na njegovu opasku da radi za 250 evra dobio je odgovor "pa moras da radis vise". ne znam da li kapiras koliko to moze da te iznervira kad ti kazu roditelji. rec je o ljudima koji su daleko od toga kako zamiljsas glasaca sns-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...