Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

usro si brt

lepo sam ti rekao za sandicu da glasaš

 

a ti glasaš kurcem.

Posto su Milica,Jelena i 2 Katarine mnogo dobre ribe? LOL

 

znam prvih 10 ljudi iz Zavetnika licno, dobri ljudi kao lebac

 

posteni i stoje iza svojih reci za sada

 

vise nego dovoljno da im dam glas

 

Alexandar Lambros glasa za Zavetnike! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radulović bio stečajni upravnik bivšoj Speedovoj štampariji, zato ga toliko mrzi.

 

CESID, izlaznost do 9:00 - 5.2% (BG 4.2%, Vojvodina 6.6%, centralna Srbija 5.1%)

 

2014 - 5.3% (53.1% na kraju)

2012 - 6.6% (57.8%)

2008 - 6.1% (61.3%)

 

Ako se i danas potvrdi ovaj trend jebali smo ježa, opet će ovaj imati preko 45%

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

brt ti ćeš imati do kraja života platu 300€ plivao ne plivao

 

nacionalizam je tema za sirotinju

 

ocu ali malo sutra,ja zivim da vracam dugove koje napravim dok mi ne legne uplata sine.Dok platim pdv i poreze malo toga ostane.

 

Da je bolja situcija Speedz bi odavno zaposlio dva coveka tu,dao im posao i sve ostalo,i to bas nacionaliste,saborce. :evotigana: .ali jedna velika kurcina od toga.

 

A sto se Radula tice,meni je vise zagorcao zivot Djilas i sad Vucic.A Radule mi nista nije kriv samo znam da je hostapler.

 

A to sto omladina glasa za Seselja je dobro,pogotovo kad se razocara a pojavi se NSF u isto vreme :evotigana:

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

da su Mica i ortakinje ponudile po BJ za glas presle bi cenzus, nema sumnje, potukle bi i Radulu ovde na yumu.

 

penzosi popili lekic, doruckovali i nagrnuli, nemoš dodješ na red, a mladih nigde, svi spavaju...nema tu leba, Vucic dobiva ubedljivo, nema dileme.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno nema im se sta zameriti

 

Osim toga što su izmišljene da bi se ti ložio i dao im svoj glas, a one ostale ispod cenzusa i odnijele tvoj i još 2-3% glasova Vučiću, umjesto da ti glasovi završe kod (vjerovatno) DSS/Dveri i samim tim u parlamentu i protiv Vučića.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa realno mnogo je bolje ta kombinacija nego ružan neobrazovan i boli ih kurac za svoju zemlju, samo je problem što su ti ružni izmislili te lepe sa razlogom, a i ti lepi bi se prodali zapadu u roku od dva minuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osim toga što su izmišljene da bi se ti ložio i dao im svoj glas, a one ostale ispod cenzusa i odnijele tvoj i još 2-3% glasova Vučiću, umjesto da ti glasovi završe kod (vjerovatno) DSS/Dveri i samim tim u parlamentu i protiv Vučića.

sto uopste nije tacno, niti se ja lozim na bilo koju zavetnicu, niti imam potrebe za tim, znam i Milicu i Stefana i sve iz vrha zavetnika licno i znam kakvi su ljudi

 

"Lepi, obrazovani i vole svoju zemlju" - potreban i dovoljan uslov da znaju da vode državu i donose dobre odluke za 7 miliona ljudi

a inace su svi ostali minus Radulovic i Dveri uradili toliko dobar posao u zadnjih 26 godina u Srbiji

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...