Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

jel bar imas odece na sebi?

Pa neće valjda da ga cepaju bez odeće? :P

 

@Dark_Elf - Ako Vuk troši neku svoju ušteđevinu koju je skupio kao zamalo predsednik sveta, onda verujem i da Vučić radi za dobrobit Srbije.

 

@Kuruz - nisam hteo tebe da pominjem, da ne misliš da imam nešto lično protiv :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa što vas čudi što Vuk ima love? Ako nije uspeo da se opari dok je bio sveCki sekretar sa svim mogućim kontaktima, ne znam kad je mogao.

 

kad bolje razmislim, bas me boli uvo odakle mu love..

ako je platio porez na sta sve treba, ako je protiv ovog djubreta, sta kog briga odakle mu novac..

ova drzava po raznim osnovama dobija znacajna bespovratna sredstva i od EU i od SAD, pa se niko ne pita jel to moralno..

ali ista ta drzava ume levo i desno da optuzuje gradjane da su strani placenici nekih tamo sto hoce da ruse drzavu..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=03&dd=05&nav_category=11&nav_id=1236972

 

"Čovek sam koji je dobio tri nagrade za Najevropljanina godine i mislim da sam jedini dobio takve tri nagrade, ali pre neki dan sam u razgovoru s visokom predstavnicom za spoljne poslove Evropske unije (EU) Federikom Mogerini rekao, da ću, ako se ovako nastavi, vratiti nagrade", rekao je Janković na predizbornom skupu u Kraljevu.

 

:haha: :haha: :haha:

 

kad će ovi ljudi shvatiti da tu razvijenu, demokratsku Evropu boli kurac za njih

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za koga je bio Teofil na proslim izborima?

 

Мислим да се окануо Тадића коначно, мада уз много муке и гласао за ДЈБ.

 

Велики плус за ДЈБ што их гомила тих паметњаковића из круга двојке мрзи, то можда и значи да могу неку ширу подршку да имају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

prethodnih mesec dana visim na tviteru i komunicirao sam sa likovima koji se cuju u javnosti, tipa: vesna pesic, bojan pajtic, jedno 10-ak njih iz apel100 za sj-a, zatim njih par iz vrha djb i slicno..

 

i zakljucak je sledeci:

- ti ljudi nisu nista racionalniji nego mi na jumetalu, samo se uglavnom lepse izrazavaju.

- svi od reda su skloni da predju na ad hominem kad im kazes nesto sto je suprotno njihovom misljenju.

- niko od njih nije dovoljna faca da vrati razgovor na kolosek i jako ih je lako iznervirati. od te neke vrhunske pameti koju sam ocekivao (znate ono kad je neko faca za komunikaciju) - nema nista.

- vecina njih su zapravo pisci koji uz dovoljno vremena mogu da napisu nesto sto lepo zvuci.

 

nisu svi isti. par njih su bas retardi (vesna pesic) a neki su malo (ali samo malo) vece face.

 

sasa radulovic ne ulazi mnogo u pricu, pokenad odgovori i ne peca se, tako da ne znam kakav je realno. jasmina se peca na provokacije, a sj ekipa je vec stvorila kult obozavanja (apel100, biljana, maljevicka itd)...

 

ekipa iz dosta je bilo slabo razume komunikaciju: dusan i jasmina salju kripticne poruke koje treba da procitas 2-3 puta da bi shvatio. dobra stvar je sto su oboje uvazili sugestije od nekog njima nepoznatog lika na tviteru kad im je skrenuta paznja da su im poruke nerazumljive. cak su ponovili neke tvitove, samo ih formulisali jasnije

ipak, oni i dalje ne umeju da direktno i nedvosmisleno prenesu misao, a ocekivao sam to od njih.

 

to je taj nivo nepripremnjenosti i manjak "street smart" inteligencije. to ne znaci da jesi ili nisi u pravu, to znaci da ne znas da improvizujes, a neko ko treba da nastupa u javnosti bi trebalo da radi na tome ako vec nije prirodno talentovan. ne kapiraju da nije vazno da li si u pravu, vazno je koliko si ubedljiv.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

i zakljucak je sledeci:

- ti ljudi nisu nista racionalniji nego mi na jumetalu, samo se uglavnom lepse izrazavaju.

 

Umemo i mi lepo da se izražavamo kad hoćemo. Ali nam seva pajković.

 

Sve sam manipulator do manipulatora. Kapa dole Radulketu i moožda Bošku.

 

Mora se oboriti diktator-govnovalj, tu dvojbe nema, ali će pre ili kasnije doći do otvorenog sukoba ''mi'' vs ''oni''. Njih štite sajevci, bivši škorpioni (najžešći debili koji koračaju ovom zemljom), ali i za tu bulumentu plaćenih robota ima leka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.samojako.rs/2017/03/izjava-podrske-za-kandidaturu.html

 

Izjava podrške za kandidaturu

 

 

 

 

Mi smo mali lokalni pokret, bez infrastrukture, bez para.

 

Ne možemo stići u sve gradove u kojima ljudi žele da podrže predsedničku kandidaturu dr Ljubiše Preletačevića Belog.

 

I tamo gde možemo – ne možemo da dobijemo notara.

 

Ukoliko želiš da podržiš kandidaturu dr Ljubiše Preletačevića Belog možeš to uraditi i sam !

 

 

 

 

Treba ti očitana lična karta (ili kopirana), popunjen ovaj obrazac u 2 primerka. Zatim overiš potpis kod bilo kog notara uz uplatu od 50 dinara.

 

VODITE RAČUNA:

Obavezno ćirilicom, štampanim slovima

Podaci iz lične karte obavezno onako kako su i upisani, inače neće prihvatiti prijavu.

 

 

Overen primerak pošalji poštom na adresu:

Luka Maksimović, Ljubiša Preletačević Beli

Klub 81

Kralja Aleksandra Obrenovića 49

11400 Mladenovac

 

Mora da stigne do nedelje 12.03.

 

 

SAMO JAKO !

 

ZA DONACIJE;

 

 

Treba mi pomoć za plaćanje notarima

Račun za predsedničku kampanju 205-9011006430176-97 Luka Maksimović BELI - SAMO JAKO GG

Tajkuni stop

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...