Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Od Vucicevih glasaca je gori jedino takav sljam..

 

Ima gomila patriota koji preziru takve ljude.

Ja cak mislim da se negde namerno guraju takvi ljudi (od strane rezima (i DS i SNS), a mozda i od stranaca, da bi svakom normalnom coveku ogadili patriotizam.

Mila Aleckovic, Dejan Lucic, pa i onaj ludi Dragas... a da ne pominjemo kompletne idiote poput Miroljuba, ili Deretica... niko normalan ne pije njihovu pricu.

 

Milan Milenkovic lepo objasnio kod Tese u intervjuu, jos poodavno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

СРБИН инфо Админ Вукpre 5 sati

 

Ми нисмо ничије гласило - ни Двери, Стаматовића, СРС ....

Ми имамо своју уређивачку политику - православље, српство, словенофилство, Русија и традиција. На основу тога бирамо, пишемо и објављујемо чланке.

 

kad čujem ovako nešto... :puke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogi krenu prvo sa normalnom pričom o religiji, tradiciji, patriotizmu, zatim potrebi da se suprotstavimo novom kolonijalizmu i centrima moći, banaka, Soroša, drugosrbijanskim ološem, i sve je to u redu.

E onda krenu malo da seruckaju o Iluminatima, Hazarima, nekoj univerzalnoj organizovanoj svetskoj zaveri, pa onda krenu mnogo da seruckaju da nas zaprašuju avionima i truju, pa Haarp uticaj, pa nas onda tako potrovane kidnapuju, i organizuju saobraćajne nesreće, da bi nam uzeli zdrave organe.

E onda kreće potpuno idiotska priča o tome da čovek nikada na mesec nije otišao, da je sve zavera, i dođe se do toga da je zemlja ravna.

Negde između se protme i priča da nama upravljaju neki reptili vazemaljci (Hilari i Merkel su njihova deca(, koja se doduše kosi sa pričom da je zemlja ravna, ali šta ima veze?

Teraj, dok budale gutaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rusofilstvo je dobro.

Uvek pre biram braću ruse od zapadnog ološa.

Ali mi prvo treba da pomognemo sebi.

A i od zapada treba učiti i usvajati sve dobre stvari.

Počeo sam da pišem ko Dragaš.

Svaki pasus, prosta rečenica.

To je to.

Zdravo.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@elf

 

koja braca, nemoj da tripujes. oni nas dozivljavaju kao "oni sto pricaju stari ruski" i o nama misle onoliki cesto koliko ti cesto mislis o na primer madakaskaru. :haha:

 

po mentalitetu smo 5 puta blizi (juznim) italijanima i grcima na primer.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

koja braca, nemoj da tripujes. oni nas dozivljavaju kao "oni sto pricaju stari ruski"

 

Vala da ništa drugo nisu uradili, do samo toga da blokiraju Kosovo u UN (kao i Kina), dovoljno je da ih zovem braćom, i 100 puta više volim od zapadnjaka.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@elf

 

koja braca, nemoj da tripujes. oni nas dozivljavaju kao "oni sto pricaju stari ruski" i o nama misle onoliki cesto koliko ti cesto mislis o na primer madakaskaru. :haha:

 

po mentalitetu smo 5 puta blizi (juznim) italijanima i grcima na primer.

 

Ovo. Takodje latinosi, spanci, portugalci, evo gledam takve na poslu sve vise u poslednje vreme i sve sto sam vidjao u Srbiji dok sam ziveo, isto dozivljavam kod njih. Kakvi rusi, sa ukrajincima i rusima maltene po pitanju mentaliteta nemamo nista zajednicko (licni osecaj jer takve imam na poslu pa mogu da poredim).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poprilično je glupo voleti ili mrzeti neki narod ili zemlju zbog (spoljne) politike njihove države. Voleti Kinu zbog Kosova, mrzeti Dansku zbog bombardovanja ili Rusiju zbog 1944. bi bilo kao i mrzeti Srbe i Srbiju zbog npr. Vučića ili Slobe. Tj, onih koji su direktno odgovorni za nekoliko (desetina) hiljada mrtvih, stotina hiljada onih koji su otišli, 2 miliona nezaposlenih ili 4 miliona siromašnih

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DMD

Pa naravno, to se toliko podrazumeva, da ne vredi ni naglašavati.

Ja mrzim američku (doskorašnju) kolonijalnu politiku, a ne narod koji tamo živi. Mrzim politiku njihovih banaka, a ne šalterske radnike po tim bankama.

Edited by Dark_Elf
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...