Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Uf de bas oni s prstem u oko :P

 

Mr so mu di

 

jeri bilo ovo pod Đikijem i Borisom lepim?

 

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/jutka-unakrsno-ispitivan-tri-sata-manijak-iz-brusa-dao-niz-konfuznih-odgovora-a-na/hlwvrsd

dao direktivu radnicima javnih komunalnih preduzeća i opštinske uprave da dođu na suđenje i da ga bodre

 

xD

Jesu se hapsili klinci i upadale interventne po gajbama da konfiskuju kompjuter i vrse premetacinu ako neko dovoljno ruzno napise o Borisu?

Jesu upadali izvrsitelji da zaplenjuju itd

 

Ali neka, sve je to isto, ista su ova sad razroka, krezuba i nepismena telad kao i oni prosli... Mi smo iznad toga, mi smo pametniji od pametnog, svakome umemo da nadjemo gde je neispravan, ali zato ne umemo sve vazne kurce i palce u sopstvenoj stranci da obavestimo i usaglasimo se o stavu koji cemo da izlozimo u javnosti, pre nego sto ga izlozimo.

Sto bismo se zamarali osnovnom nekulturom i osnovnim slobodama, mi smo iznad toga, mi cemo da ga siljimo o neoliberalizmu

Istaa govnaa glupan sto gleda zadrugu i debil koji u celoj ovoj situaciji gleda kako ce svoj pseudointelektualni ego da izmasturbira pricama o neoliberalizmu i neokolonijalizmu

 

NEMA SILE, NEMA BOGA

IZVUĆI SE IZ OVOGA

 

 

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm, pre deluje da se uvaljuju kako bi Google pretraživač izbacivao njihove umesto opozicione strane

kao na Vračaru kada su istakli kandidaturu liste "Dosta je bilo pljačke, korupcije i lopovluka - Radulović Milorad"

da zbune građane

genijalni su ponekad, moram im priznati

iako su Srbi

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije uopšte poenta da li će neki neutralan građanin nešto da misli

pošto Twitter algoritam, baš kao i Dimon Sid, ne razmišlja mnogo, vodi se samo računicom da je novi talas postova najbitniji, i većini korisnika nabacuje neki sasvim drugi hešteg #1od5miliona

u pitanju je zatrpavanje i namerno pravljenje terminološke zbrke

dovoljno da zbuni 10-20% neopredeljenih, ljudi koji su se možda hteli informisati za 5-10 minuta, al za to vreme su dobili samo zbrku

uostalom to je nekad i Lajbnic govorio

„Tako se stupa u lavirint iz koga se ne može izaći, otkuda i sva ona nesreća koja prati naš
rod: jer su jezici svih naroda nekim sveopštim sofizmom izokrenuli smisao
reči nužnost, mogućnost, nemogućnost, volja, vinovnik i drugih ove vrste.”
Samo treba definisati značenja. Prema njemu, „onda će jednim neprekidnim
egzorcizmom, kao kad bi se baklja unela u tamu, iščeznuti sve nejasnoće i
strašila poteškoća će nestati u blagi dim. U tome je ta neobična tajna.”

samo izokreneš i dobiješ postmodernizam: smrt značenja i smisla

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Srdjan Nogo, poslanik Dveri je priznao u policiji da je doneo vešala na protest i da ih je maloletni Nikola Pilipović samo uzeo iz njegove ruke. Iako postoji snimak koji to dokazuje, policija je ipak rešila da privede maloletno dete."

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Srbin Hamza said:

nije uopšte poenta da li će neki neutralan građanin nešto da misli

 

 

2 hours ago, Srbin Hamza said:

 i većini korisnika nabacuje neki sasvim drugi hešteg #1od5miliona

dovoljno da zbuni 10-20% neopredeljenih, ljudi koji su se možda hteli informisati za 5-10 minuta, al za to vreme su dobili samo zbrku

 

Čestitam

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Demon Seed said:

Čestitam

i šta si time postigao? Dakle, dokazana je činjenica da to sad rade na svim izborima od SAD, Rusije do EU, i nije nikakva novost ni u Srbiji

taktika odavno postoji i jedino što mi možeš spočitati je što nisi dovoljno pametan da pronikneš u suštinu ono što napisah

a rasprave nema oko činjenice da su to već  ustaljene taktike na socijalnim medijima, bar od arapskog proleća i Occupy

što se tiče Twitter algoritma, da, majstore

no, dal je to bitno sada kada saznajemo da stari grad nije sns

2 minutes ago, 23/16 said:

Hamza pao na dvocifren broj. Sve blize i blize nuli.

pa ja sam oduvek tu, koji je sad problem?

samo govorim da ovde neka linija ne treba da se prelazi

al onda skontam da je to neka klinčadija koja fura da su hevi metal a na dve sahrane u životu nisu bili

jer drugačije ne kontam nepoštovanje prema mrtvima te vrste

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nacrtao ti da si prvo rekao da nije bitno šta ovca za kompom misli, pa onda objašnjavao kako twitter algoritmi utiču na ovce i njihovo mišljenje i da je u tome cela poenta

 

Al' džaba ti bilo vazda, odma idemo eu rusia francuska njemačka esade, a na mozgu ti Balkan istetoviran

4 minutes ago, 23/16 said:

Hamza pao na dvocifren broj. Sve blize i blize nuli.

A ne misliš na pluseve :obrv:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, Demon Seed said:

Dobro "razmisljanje", onda posten gradjanin ne pomisli na protest kad se pomene 1od5mil, nego na kofer, kljuc

majstore, nije problem, eo nacrtaću ti, eto citata. Napisao si da neki "pošten građanin" sigurno neće pomisliti da kofer kad vidi hešteg 1od5mil

to ti nažalost ne znaš, jer nemaš podatke o svim tviter korisnicima, za početak

drugo, jer ne znaš da je zbunjivanje heštegovima ustaljena praksa već 10 godina među aktivistima

treće, jer si paglu :mrgreen:

dakle, normalno je da ću na ovo odgovoriti da uopšte nije tip o nekim angažovanim i informisanim građanima, koji kao prate situaciju, koji imaju unapred gotovo mišljenje, samim tim nije bitno šta misle, jer oni mišljenje tek treba da formiraju

ti krećeš od potpuno pogrešne pretpostavke da oni itekako znaju šta se dešava (iliti vidi pod #1) pa ih niko ne može prevariti (iliti #2), što te sve pobija, povrh svega - #3 :mhihi:

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj Murar je lud čovek.

Na stranu sto ima insajdere međju botovima, pa često dobijemo spisak imena...sada je uspeo da izdejstvuje da google blokira aplikaciju koju su botovi koristili.

Naravno, neće to ništa bitno promeniti, ali makar nervira bagru.

Delovalo mi je da nas nema mnogo veceras, dok nismo krenuli ulicicama. Dosta mase, a posebno me raduju studenti koji su bili prilično glasni i pevali su sve vreme. Trebalo bi da smisle neke pametnije parole, ovo sto su danas vikali (“bando vucicevska” ako ne grešim) je glupavo. Ali dobro, bitno je da je bucno.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...