Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Razočarao me SNS. 

Eno najavljuju oko 100 tisuća ljudi, a Informer kaže preko 100k 

Ako sa svim državnim aparatom, ne mogu da skupe bar 500k ucenjenih.... jebeš sve. Jedno 200k u BG-u, i jedno 300-350k iz ostatka Srbije. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

16 minutes ago, Dark_Elf said:

Razočarao me SNS. 

Eno najavljuju oko 100 tisuća ljudi, a Informer kaže preko 100k 

Ako sa svim državnim aparatom, ne mogu da skupe bar 500k ucenjenih.... jebeš sve. Jedno 200k u BG-u, i jedno 300-350k iz ostatka Srbije. 

100k ne može ni da stane u centru bg

300k je 6.000 autobusa

o čemu pričamo

realno, biće 75.000

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elfe, nasmijao si me, to ti priznajem. Od brojanja zombija, do poređenja realnosti s igricom i konsultovanja jutjubera za to kako izgleda 100.000 u centru beograda, kad bi se ljudi stisli kao sardine jopet ne bi stali ispred skupštine

što bi se reklo, ako misliš da se iz unutrašnjosti Srbije može dovesti 100 soma reci gde će parkirati 2.000 autobusa

dakle, ovo da će iz Valjeva krenuti 30 autobusa zvuči jedino realno, kad se sve sabere, SNS možda može da organizuje 300 buseva po Srbiji + Beograđani što dođu

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet tebe starog lisca ne moze covek zajebati, ne das se ti! Evo ja cu da pribavim info koje su kolicine botova dosle iz Pk, ali vec se zna da ce danas da se okupi vise nego 5 miliona keke

Jer usrana Srbija je to, ne zaboravimo, glupo, bezvredno, bespomoćno govno je većina.

 

Prijala bi neka salmonela veceras...

Sanelaaa, Sanelaaa

Ubila te salmonela! \m/

 

Nije zezanje kad Rambo kune, ipak je on Crnogorac, a ko izdrzi ovaj crni metal, nek se javi

https://youtu.be/qJyQo12DrY0

 

13 hours ago, HUMAN said:

Jbg kad ovi nisu nešto dovitljivi, treba samo puste buvu da se od beogradskog vazduha može dobiti sida, ili da nema više sendvića npr. i barem polovica ne bi ni razmišljala da dodje:bigblue:

Pa evo Beograd najzagađenija metropola u poznatom univerzumu pa opet to ne sprečava nas idiote iz unutrašnjosti da u njega dođemo i na duže, a kamoli na sendvič i miting

Najbolje je da kažu da se po ulasku u krug dvojke dobija od hipstera prvo metroseksualnost, a ako duže sediš i homoseksualnost, od toga cvika Srbenda, a i nije mnogo daleko od istine.

Doduše ja blesav opet tu nešto odvajam, sve je to peder Srbinu, kažeš mu postaćete pederi kao onaj iz Zadruge/Parova esi ga vido, i on je oboleo u krugu dvojke

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ne gledaš brojeve al ih gledaš :)

dakle, već sam reko 300 buseva iz Srbije realno može doći

očekivati 500+ buseva je već naduvavanje

a zna se koliko je 300 buseva - 15.000 ljudi

500 buseva - 25.000 ljudi

sve preko toga su Beogradžani

zamarate se tim busevima a realno to je nepotrebno SNS-u

svaki bus se ne vozi zbog masovnosti skupa nego radi kurčenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha sjajno

@Srbin Hamza

Ti ih ne gledas ;D

Znaci iz Prokuplja 40, a iz cele Srbije 300, da se nisi ti malo preracunao u osvojenim teritorijama velike ŠćiMperije?

 

 

Jbt kad se skupe danas 100 hiljada ljudi 300 hiljada zuba, pa kad krenu vikari da buffuju ajme

Barjaktari su skuplje placeni nego vikari, placa SNS fizikaliju posebno, svaka cast

Sad video jos Hamza™ nebuloza

Ja sam mislio da su svi svesni da ce vecina ljudi danas da bude iz unutrasnjosti, ali ima SNS vernika

 

Ne bi me cudilo ni najmanje da si ti Bato u stvari jedan od vikara.

  • Like 1
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma iz Prokuplja 40, pics or it didn't happen, Side!

mlatite praznu slamu s tim kad FIZIČKI nije moguće dogurati 3.000 autobusa u Beograd, de, kada, kako?

grad od 2 miliona ljudi pa da dovlače 100 soma iz unutrašnjosti

 

meni samo smešno čime se vi bavite, tamo nekim likovima što uzmu dnevnicu

jbt, koliko je ludilo zahvatilo vas Srbe da je ono Šešelj najrazumniji, kunem se

jedini koji je reko nešto kršteno poslednjih 7 dana

bukvalno postavio najjednostavnije pitanje koje niko iz opozicije ne sme: zašto su američko-tursku kompaniju, koja gradi put za Sarajevo, platili 300 miliona evra više nego kinesku kompaniju

jedina razumna stvar čitave nedelje

 

a ovo danas, jel to bitno uopšte

8 minutes ago, perzekjušn menijak said:

IMG-eef57a9019c229a63623e08d47df8778-V.j

 

eo primera kolko je glupa opozicija

za sebe rekla da ima pare za autobuse ali da ih je sns pritiscima sprečio da dovedu ljude

a sad pitaju sns odakle njima pare

pa realno, nakon toliko potvrda da je firmama zabranjeno da voze ovi se vraćaju na pitanje odakle pare za prevoz

realno su glupi ko kurac

i neoliberali pride

 

čitav problem je ljudi što su ovde i opozicija i vlast obične bande

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je bre, i kod Slobe drzavnika je bilo pics or didn't happen :D

kako kazem, NE MOZE TEBE COVEK ZAJEBATI NE DAS SE TI, vrlo ozbiljno pristupas materiji i sustini i po tome se vidi da si SNS analiticar brojnosti i prostorne koordinacije, pa jos i podmetnes drugima da se time bave a ti se kao ne bavis, imao si se rašta školovati na tom tamo institutu grozote i prepredenosti

 

Čitav problem ovde je što je narod stoka, a naravno da ce i predstavnici stoke biti stoka. Problem je uzrocno-posledicni vektor postaviti kako treba.

Ali slazem se, najvaznije su cinjenice koje emituje Seselj, stvarno jbt sto su platili 300 mil vise, ima li jod detalja na tu temu, daj da vidimo jeri to javni tender, ko vodi te knjige i gde se te informacije prate

Jer ipak, ako je Seselj izneo podatak kod Marica na jutarnjem programu ili u tako nekom ruglu razuma i kosmosa, to treba ispratiti. Mada dobro tebi je poso da to pratis, mi ostali ga drkamo na suvo

 

Najvaznije pitanje iz senke je koja zdravstvena institucija je pregledala ispravnost salamestine iz sendvica, siguran sam da je uradjen dobar posao

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 minutes ago, Demon Seed said:

najvaznije su cinjenice koje emituje Seselj, stvarno jbt sto su platili 300 mil vise, ima li jod detalja na tu temu, daj da vidimo jeri to javni tender, ko vodi te knjige i gde se te informacije prate

najvažnije pitanje je zašto to opozicija ne spominje, a tek onda zašto nedostaju ostali detalji oko toga

misliš da je Šiptarima lako što Trifunović drvi o Edu Maajci i Mađarima umesto da priča nešto kršteno

shvataš li uopšte da je pola SNS ekonomske politike napisao Božidar Đelić

 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A operativni sistem im je napisao Koštunica.

Toje brt priča o večitoj borbi manjeg zla i većeg zla, manje zlo napravi svoj sistem i ubojito oružje, ali zamislite šta bi se dogodilo da to padne u pogrešne ruke! :O

 

i sacam ja Boromir što smatra da Boško paladin treba da stavi taj sistem na svoj srednji prst, a ti si Golum što nosi prsten u onu planinu Sagoriju što sam joj zaboravio ime i zahvaljujem joj se ovom prilikom što je napravila mesta za nešto drugo, gledam mač i mađiju da ispumpavam iz glave, ne valja to... Samo jedan crying orc može da ostane.

Ili ajde budi Frodo sry

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ovi zvezdasrbi su posebna priča, njima ni sendvič ne treba, samo manipulisanje suđenjem i trošenje na igrače

 

al dimone bre, eto ti problema, naime - fantastika ne mari ni za demokratiju ni za pravnu državu, kamoli za socijalizam

ja se ne bavim hobitskim secikesama i maničeanskim sukobima, jer to u realnosti ne postoji

a pogotovo ne glasam za zlo, manje ili veće, pa nemački liberali su 1933. smatrali da je Hitler manje zlo a socijalisti veće i otišli u koaliciju s Hitlerom

e moj side, progledaj napokon!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Progledaj ti, dao si 0.5 glasa za SNS

Samo zlo i postoji, ti se ovde bavis fantastikom, neces dok si ziv docekati "dobru" opciju za glasanje.

 

Poredjenje sa Hitlerom je ekstremizacija, klasican pokusaj manipulacije metodom krnje analogije, NE MOS ME ZAJEBAT NE DAM SE JA :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 minutes ago, Demon Seed said:

Koštunica nam svima u Fortranu napisao operativni sistem, jebo mater

Džaja spreman za aleju velikana

netačno, Koštunica je nebitan

ono što je Vučić uradio s penzijama - to je Đelić napisao u svojoj knjizi Kada će nam biti bolje

ono što je Vučić uradio sa Bg na vodi - to je Tadić uradio sa južnim tokom

Ono što je Vulin radio kao ministar rada - to je naučio od Đelića koji je propagirao obavezno prihvatanje ponuđenih poslova, tipa farmaceut ako nema posla u struci da ode da radi u vešeraj - prinudno uključivanje na tržište rada koje je Vulin forsirao, Đelić propagirao i jednog dana će bandAMA uspeti da to sprovedu

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...