Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ds je pripremio teren za ovo sto se dogadja danas. sve i kad bi se gledalo kroz prste pa reklo da je to zapoceto TEK od djilasa, ne sme im se nista ni zaboraviti ni oprostiti - tu mislim i na maticnu stranku i na otpatke. samo sam se nadao da ce nestati malo brze posto ce nesto poceti da se dogadja tek nakon toga, ali dzaba. nisu svi isti, daleko od toga, ali stara lica treba samo bojkotovati.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi smelo u idealnoj situaciji, u realnosti jbg moze opet Kurta pa da vidimo 'de smo, jer je Murta bio korak nazad.

 

Btw kako mi niste skontali inicijale :P

 

to sa kursom je svakako sprdačina NBS i održavanje socijalnog mira koje mora da popušta postepeno, tu SNS ne može previše da uradi, sve i da hoće

 

Ima i stosta drugo tu sem kursa, a ima i stosta sto nema ni tu, ali na yumu imamo botove :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemas neki izbor, druga opcija je da budes ovaj ispravni rezignirani (larpurlarcinik :D ) sto nista ne moz promeni glasanjem za svoje miljenike koji su doteralu do 1.5%

 

A ako se DJB ne pridruzi ovome ta sama cinjenica ce sto se mene tice da ukazuje da ne prelaze cenzus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пролазих малочас по једном мрачном кварту, свуда погашена светла, народ по солитерима спава, само је одјекивао Тешин глас.

Окренух се лево-десно, па где је Теша јеб'о те враг? Кад оно неки тутумрак гледа Балкан инфо на трећем спрату, снимио сам отворен прозор и светлост. Одатле је Тешановић допирао, врућина...

  • Upvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha:

 

 

 

Inace, bezveze su i poslednji i pred-poslednji post na prethodnoj strani :D

 

Izbor je ili SNS ili ovaj savez opozicioni, pa vidi sta je gore, te price "ne treba oprostiti" bas i nisu relevantne za situaciju. U praksi onda oprostis SNSu jos veca sranja, jer nisi hteo ovima da oprostis "veoma pickasto ponasanje".

 

Politicar veoma pickastog ponasanja, necuveno :P

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

šte je problem

 

da li u tom opozicionom savezu ima ubačenih elemenata, i kojih

 

janković je bio ubačen, tako bar izgleda, jer gori kandidat nije mogao biti

 

nešto mi smrducka djilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svuda ima ubacenih elemenata

 

260px-Yin_yang.svg.png

 

Jankovic je ubacen DS element od pocetka, to je jasno valjda

 

 

 

A ovo Batino kako je DS pripremao teren za ovo sad veze nema, oni su sami sebi pripremali teren 90ih, samo su imali mali intermeco pa nastavili dalje. (Ali je realno reci da DS nije pocistio kako treba)

 

I kad smo kod toga sta kome treba oprostiti, nije trebalo SPSu i ostalima oprostiti, ona prica "nema revansizma" nas je ukopala.

 

Ali boli sve njih stojko za oprost postenog gradjanina, to nije pitanje, pitanje je sta dalje iz trenutne situacije

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Janković je suviše glup da bude ubačeni element.

Jednostavno ga je pratila fama kao odličnog zaštitnika građana, i gomila drugosrbijanaca mu je prišla kada se kandidovao, međutim, on je u rekordnom roku uspeo da sruši svu podršku, jer pojma nema o politici (neki ljudi sa ovog foruma bi mogli da mu daju kurs), i jer živi u nekoj svojoj realnosti, koja veze s' vezom nema.

Pa Borko Stefanović je bog politike za njega.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

takav kandidat kao janković, najviše je odgovarao vlasti, na to mislim

 

kako je tadić i zapadnjaci pravili sns, tako i ovi prave svoju opoziciju po svojoj meri

 

najveća je greška boško obradović, po meri vlasti, ne može da prikupi glasove iz centralne i južne srbije, gde je narod najzatucaniji

 

treba novi lider iz šumadije, koji će biti dobar govornik, da zaseče vučića

Share this post


Link to post
Share on other sites

takav kandidat kao janković, najviše je odgovarao vlasti, na to mislim

 

Vlast ih sve vuce kao mecku Bozanu na stapu i voza ih kako njima odgovara, najtragicnije oko izbora je bilo sto su ih ovi degenerici nadmudrili, ubacivali im nozeve da se kolju i podrzavali u sukobima opozicije onog od kog im preti manja opasnost

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko, jaka je konkurencija

 

Ja sam iz juzne Srbije i slazem se 100% da je tamo narod najzatucaniji

 

Mada nisam siguran koliko je u drugim krajevima bolje, al' je istinit onaj klise da kako se od veceg grada ide ka manjim gradom (drugovima malogradjanima) i ruralnim predelima, sve je zatucanije

 

Pizdeo sam kao klinac kad neko proziva ono "sto juznije, to tuznije" i prica kako se tamo jos vuku repovi od Turaka i Bugara, ali to je ziva istina jbg

 

Mozda su u Sandzaku zatucaniji, zaboravih njih. Musli uvek daje bonus level na zatucanost

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ustav nije krucijalan, kad se postuje i tumaci po slobodnom tumacenju.

...i najfamoznija stavka u tom ustavu status Kosova sto je parodija samo po sebi jer status Kosova vec tad nije mnogo zavisio od naseg misljenja.

 

 

elem, po kuloarima se priča da je Đilas oštetio Tadića 2012. godine, dal u dogovoru s SNS ili iz drugih razloga, ne zna se

 

Pa jeste, a DS je i pomogao stvaranje SNS, šatro da bi zadali poslednji udarac radikalima kao tada glavnim opozicionim protivnicima, ali su se zajebali u proracunu, previse se kurcili i ispusili ga i mi svi zajedno s njima. Jeste tacno da su nas gurnuli SNSu u ruke tako sto su se dezintegrisali sami sa sobom, ali to ne vidim kao neku direktnu "pripremu", vise indirektnu. Al' mozda se i razumemo ovom prilikom :D

 

A to DS ekipi i nije bilo prvo raspadanje, tako da jebiga

 

Previse individualaca :D

Zato je ovaj sistem bolji, individualci su samo Vucic i Vulin u savrsenom balansu, ostalo je jedna debela masa nalik pihtiji ili kakvom balistickom gelu

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha:

 

 

 

Inace, bezveze su i poslednji i pred-poslednji post na prethodnoj strani :D

 

Izbor je ili SNS ili ovaj savez opozicioni, pa vidi sta je gore, te price "ne treba oprostiti" bas i nisu relevantne za situaciju. U praksi onda oprostis SNSu jos veca sranja, jer nisi hteo ovima da oprostis "veoma pickasto ponasanje".

 

Politicar veoma pickastog ponasanja, necuveno :P

 

stvarno ne vidim nikakvu promenu u savezu tzv. stranaka koje nemaju clanstvo, infrastrukturu, ideje (neke kao i imaju), kompromitovane su pre x godina i jedva se cuju u situaciji u kojoj im vlast bukvalno svakodnevno daje materijal za tovarenje. tu nepoznatih lica nema, sve ih znamo i videli smo ih na delu vise puta. ne vidim ni razlog za oprost, zasto bih? nisu dorasli zadatku, i kraj.

 

sta ce biti posle izbora nece zavisiti od njih a verovatno ni od vucica potpuno. ovaj svinjac se nece razresiti u skorije vreme (ako se i bude razresio) i siguran sam da oni samo smetaju. mrzi ih da mrdnu dupe dalje od beograda, a kamoli nesto vise

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pizdeo sam kao klinac kad neko proziva ono "sto juznije, to tuznije" i prica kako se tamo jos vuku repovi od Turaka i Bugara, ali to je ziva istina jbg

 

 

Шта се, бре, вуче од Турака и Бугара? Камо те среће да се вуку репови од супериорне османлијске расе и совјетских миљеника.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro, ima nekih tipično srbskih delova tipa da međunarodno pravo treba da bude u skladu sa srbskim ustavom

 

to se odnosi na međunarodne ugovore i druge akte koje Srbija potpisuje i ratifikuje, čime postaju deo unutrašnjeg prava, a ne na svetsko međunarodno pravo, tj. ne propisuje obavezu međunarodnih subjekata da akte donose u skladu sa srpskim Ustavom

 

inače, sad nešto čitam da se o sudu ne priča u delu ustava o uređenju vlasti, to jest da se tako sudstvo i narodna banka i ne mogu smatrati vlašću - reko Ratko Mitrović :haha:

al realno i ima smisla kad vidimo šta se desilo sa sudstvom

 

Ratko Marković

 

 

no, eto taj ustav propragira privatizaciju društvene svojine i normalno nema nikakve krštene procedure kako će to da se uradi - rupčaga za malverzacie

 

i posle se neko čudi što se ljudi bogate a što siromašni glasaju ekstremno

 

pa to je ustav tako i napravio

i onda sjebeš neku privatizaciu a sudstvo ne radi, jer su olabavili izbor sudija i pod većim su političkim pritiskom

 

procedura je uređena Zakonom o privatizaciji, kako i dolikuje

ustav treba da bude kratak i da sadrži dobro formulisane opšte odredbe i načela, u skladu sa kojima će biti donošeni propisi manje pravne snage, a ne da se raspline na trilion stranica i da se bavi takvim stvarima kao što je postupak privatizacije

 

naravno, to sve zato što su kopirali amere i britance, a ono i tamo došli vučići

 

naše pravo deli teorijske osnove sa nemačkim i austrijskim, a ne sa američkim i britanskim, s tim da ima instituta koji se preuzimaju i iz anglosaksonskog prava, pre svega u privredi, ali to je neminovnost zbog globalizacije

Edited by Underkuruz
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ајде, бре, енкриптуј се. Кокица ти правно и надасве аргументовано објаснила, истина помало ботовски, а ти и даље требиш вашке унатрашке.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...