Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Vučić ti se zahvaljuje na podrsci i raduje se dugogodisnjoj saradnji

 

Imas govno fino lepo kompaktno podmazano sa dovoljno masnoce i imas govno koje krene siljato suvo i tvrdo a onda krece iza njega oluja dijareje, a jeo je i ljuto

 

Mozes samo da se zavaravas da te ne hrane govnima svaki dan

 

Svi smo mi human centipede

 

 

Ce glasamo za SPAS!

 

Snažni mladići!

 

Prebacuju svjetski rekord..!

 

Visoko!

 

Više!

 

Puno više nego prije rata!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vučić ti se zahvaljuje na podrsci i raduje se dugogodisnjoj saradnji

demone, nemoj se brukaš više

 

moja misao nema dodirnih tačaka sa vučićijem

nigde, ni trunčicu

 

ti kao jumetalski čedista si mu daleko bliži

oćeš zaokružiti DA na njegovom referendumu?

srbi stoka, je njegov narativ takođe

ti i on bi ste se baš lepo razumeli, zapravo.

rekao bi ti da su srbi stoka, ti bi mu klimnuo glavom, moramo da se ratosiljamo kosova tog kamena oko vrata, ti bi mu klimnuo glavom, zamucao bi ti ali ali demokratija, sloboda, rekao bi ti: srbi su stoka, klimnuo bi glavom, ali ali pljačkanje države... srbi su stoka, moram tako da potkupim ljude da ćute, neće to doveka, samo da se ratosiljamo kosova...

 

kao što je i čilas opozicija baš po njegovoj meri.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka misao koja se tice srpske politike ima dodirnih tacaka s Vucicem

 

Ovo dalje sto si pisao je vec tvoja licna projekcija/patetika po slobodnom nahodjenju, kao Bata sto radi (a meni kazes da se brukam) :D

 

Vlast po meri Srba, opozicija po meri Srba, jbg, ce se igras ili se nece igras

 

Ne zanosi se s tim referendumom, nece ga raspisati dok ne bude siguran da je ishod onaj koji njemu odgovara

 

Uostalom sto ubacujes to u pricu, kad moja misao nema dodirnih tacaka s referendumom? :P

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ovo da je Vuciceva prica kako su Srbi stoka je potpun promasaj, Vuciceva propaganda se sastoji od toga da se Srbima plasira kako su veliki i bitni, kako ih Bog vise voli itd, (jos je i bolje da im ne pricas to naglas sto puta dnevno, nego suptilnije usadjujes u svest, pustis im Nemanjice :) ), onda se on pojavi na TVu i pocne da kudi "one druge" koji nisu pravi Srbi, slican fazon retorika "drugosrbijanci" etikete, i onda pravi ispravni Srbin je taj koji klima glavom i tako se pravi ostrija podela izmedju prabih SNS Srba i ostalih, to je sredstvo kojim se guse stvari kao sto su ovi protesti oko cena benzina, i bilo sta sto "oni drugi" akcijaju

Edited by Demon Seed
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj za obican narod koji veruje svemu sto vidi na tv-u ili procita novinama...

Meni je neverovatno sto sam od inteligentnih ljudi slusao kako mu treba dati sansu pre 5-6 godina. Srecom, vecina tih su se vremenom opametili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je od svega najjači momenat gde su ljudi stvarno poverovali da je Vučić presvet i prepodoban, nego eto nema prave ljude oko sebe, nema kadar itd.

 

 

Pa to ti je odvajkada tako.

Pričali su mi ljudi da su za Tita isto tako govorili, a svojim ušima sam slušao žene kako tako govore o Slobi (on je jadan dobar, ali ovi oko njega su alavi)....

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Ako ste protiv toga da aktuelni režim potpiše članstvo “Kosova” u Ujedinjenim nacijama - NEKA TO OSTANE ZABELEŽENO!

Od sutra, počinjemo da širom Srbije prikupljamo potpise građana protiv ovog sramnog čina."

 

Jeremic se bas aktivirao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

https://www.b92.net/...&nav_id=1433472

 

Dogovor o saradnji s Jankovićevim PSG potpisali su Pokret slobodnih građana (PSG), Zelena ekološka partija - Zeleni, Mađarski pokret, Šumadijska regija i Koalicija "Tolerancija".

 

:haha:

 

 

ne znam da li je glup kao kurac ili je vucicev igrac ili nesto trece, ali sve sam blizi stavu da bi bio gori od vucica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...