Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Najžešći članak ikada, progutao sam ga do poslednje sentence, a desni brk mi se i dalje smeje http://www.magazin-t...06&br=418&cl=10

 

Jebi ga, sine, Peca Popović ti je velemajstor pisane reči. Britko pero ti je britko pero. Razumeš?

 

Sad mi je donekle i jasno zašto se AV propederisao na samom kraju.

Edited by vudun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle nje, Vučić je zavist saradnika privukao vezom s manekenkom Katarinom Šišmanović. Ne samo što je lepotica s izuzetnim seksipilom, Katarina je šarmantna i skromna. „Nije skupa", što bi rekao Vučić.

 

 

za ostalo ne znam, ali ovo je istina

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedan ALGORITAM za Batu i sve ostale

 

 

Veruješ memorandumu SANU da Slovenija i Hrvatska oštećuju srpsku ekonomiju (i to rasplamsava nacionalni ponos u tebi) ==>

 

Veruješ da komunistički sistem nije kriv što propada ekonomija i kvalitet života, dakle veruješ u taj sistem ==>

 

 

Dakle nacionalizam = yugonostalgizam i komunjarenje

 

U to ime jedna stranica poučna:

https://www.facebook.com/slobomitevolimo/

 

 

Isprimaj se i budi duplo penetriran

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne misle, SANU se u tom dokumentu zalaže za reformu sistema, ali sve u cilju održavanja socijalističkog uređenja i samoupravljanja i vraćanja na zamišljeni kolosek utvrđen prema levoj ideologiji

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://rs.n1info.com...ozda-i-DSS.html

 

 

Predstavnici budućeg opozicionog saveza za Srbiju (SZS) sastaće se u sredu kako bi razgovarali o raspodeli mandata u Skupštini Srbije nakon budućih parlamentarnih izbora, najavljuje list Danas pozivajući se na izvore bliske SZS. Izvori Danasa kažu da će pokret Dveri najverovatnije biti deo saveza, kao i Demokratska stranka Srbije, ako raskine lokalne koalicije.

 

http://rs.n1info.com...-za-Srbiju.html

 

"Nema potrebe. Odluke se donose punim konsenzusom. One se donose u Predsedništvu, svi će biti ravnopravno zastupljeni i imaće po jednog predsdtavniuka. Rotiraće se predsedavajući Saveza, po abecednom ili azbučnom redu, u zavisnosti da li pitate mene ili Boška Obradovića", našalio se Stefanović.

 

 

 

 

Đilas se udružuje sa Dverima

šta ono rekoste pre nekoliko meseci, nikako za DJB na gradskim izborima zbog klerofašističkih Dveri, Đilas je prava stvar?

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa budale

 

Da je srece i da DJB udje u ovo (s tim sto sad ni ne znam u koliko varijanti postoji djb uopste)...

 

Ne kapiraju ljudi da ne postoje uslovi da budes potpuno ispravan, pre bih glasao uvek za sve ostale udruzene zajedno nego za SNS+SPS

 

 

Ne znam sta se tacno desava u praksi slucaju bojkota, umes li da mi objasnis? :D

 

To bi mozda bila najbolja opcija, jer bi onda mozda i npr. Patka bojkotovala izbore, a ako se kandiduju opet samostalno, ili ne znaju matematiku za peti osnovne, ili su potplaceni, treceg nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pozivam na bojkot otkad je uzjahao SNS, iako uvek glasam. :da: ali to je zato što opozicione partije nisu pozvale na bojkot.

Bojkot je strateški dobar za novoosnovane stranke i saveze, zato što uvek možeš da tvrdiš da su svi apstinenti tvoji glasači, i niko to ne može pouzdano da potvrdi, ali ne može pouzdano i da negira.

Zatim, svaki iole veći bojkot stavlja pritisak na buduću vlast, veo sumnje da vladaju, a da nemaju realnu podršku birača za broj mandata koje imaju.

Tu stranci pogotovo mogu da ih jebu.

Edited by Dark_Elf
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta predlažeš?

 

Isto što i inače - ništa :D

 

U kom smislu se nadas da DJB nece sa DS? Nek budu u savezu opozicije, pa kad se skine tiran nek se organizuju kako oce...

 

Delicemo se kada bude vreme.

 

Na šta misliš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda će da sede u svom ćošetu ispod cenzusa i da budu do jaja ispravni i moralni, nažalost

 

Tako da je to u praksi glup stav, a nije ni istinit. Jeste princip sličan ali što reče neko, DS je upala pluća (ili možda neki hepatitis, reumatoidni artritis, tako neka hronična boles'), a SNS rakčina :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je zato sto nisi zaposlen u drzavnoj firmi

 

Ali moja keva jeste, na vrlo visokoj poziciji (najvišoj koja se može imati bez stranačke knjižice), i kaže da iako je za nijansu gore sada, u suštini sve funkcioniše po istim mehanizmima već 20 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam doduse kako bilo ko ko je ikad cuo bilo sta o drzavnim poslovima ili jos gore opstinskim ne primecuje koliko vise SNSu viri praziluka iz dupeta, koliko su manje obrazovani i brutalnije korumpirani, mislim da smo milijardu puta navodili primere...

 

Mnogo vise ucena, pretnji, cenzure, itd, npr. DS nije terorisao novinare u Milosevic/Putin stilu kao ovi sad (ispravite me ako jeste), pa onda napises na FB nesto nepodobno, zove te nacelnik odeljenja na razgovor da ti preti otkazom

 

 

U Prokupackoj bolnici je izvesni visoki (za pojam lokala) funkcioner skoro postrojio nacelnike svih odeljenja u bolnici i drao se, unosio se u facu "da slucajno nije cuo vise da ga neko ogovara, prica se to i to za njega"...

 

U tom Prokuplju isto je u DJB smeo da bude aktivan samo ko nema nista i nista mu ne zavisi od opstine, inspekcije i sl.

 

Mogu 20 primera po imenima i prezimenima da navedem za raznorazne grozote sto u Pk sto u Bg, ali mi nije svejedno (kao sto mi je bilo npr. dok je DS bio) :P

 

Jedan Djordje Bajec npr. je emancipovani gospodin covek i fantastican lekar za sve ove direktorcice i ministre posle njega, a drugo, oni se danas ni ne pitaju nista, nego se pitaju SNS dousnici koji su kojekakvi zamenici itd.

 

Ta dousnicka struktura se prenosi do najnizih delova hijerarhije, svuda ima bar jedan 100% lojalan vojnik SNS koji skenira sta se radi i prica i prenosi ovima odozgo, dosta organizovanije nego DS, ovi su paranoicni manijaci.

 

 

U prvom redu novina na trafikama nije sevala tolika nekultura kao sad, itd itd

 

Poenta price nikako nije da je DS dobar i ispravan, nego da "svi su isti" rezon pomaze SNSu da i dalje jaše

 

 

 

Ali moja keva jeste, na vrlo visokoj poziciji (najvišoj koja se može imati bez stranačke knjižice), i kaže da iako je za nijansu gore sada, u suštini sve funkcioniše po istim mehanizmima već 20 godina.

 

Medicinskim tehnicarima u Urgentnom npr. je bez preterivanja 20% manja plata (u dinarima) nego pod DSom, a evro kosta 25+% vise dinara nego tad :D

 

P.S. Naravno, procenti su u odnosu na pocetnu cifru, dakle [promena] / [pocetna vrednost] (× 100%)

 

:D

 

Ovih 20% na platu je ~8000 din manje

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...