Jump to content

Bölzer


Grobodan

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Užasan album. Dobro, možda je ''užasan'' prejaka reč za album u celini, ali ono pevanje majko moja... Čak i da je muzika na nivou prethodnih izdanja, a nije, pevanje bi ga srozalo načisto, a ovako... Muzika prosečna (za njihove standarde), pevanje katastrofa, možda i najgore koje sam u životu čuo. Mislim naravno na onaj ''normalan'' glas. A čak i da je otpevao neko ko ume da peva, opet ne bi valjalo jer su vokalne linije za ovu vrstu muzike, kako da se izrazim... neodgovarajuće. Jedino na Spiritual Athleticism zvuči koliko-toliko ok, pomalo kao Batushka, samo kad bi znao da peva. Nadam se da će ubuduće da izbegavaju taj glas, ali sam 99% siguran da od toga nema ništa, tako da se ja verovatno sa ovim bendom ovde razilazim. Šteta, posto stvarno imaju potencijal i jedni su od najboljih i najoriginalnijih death metal bendova proteklih godina, tj. bili su.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

fali dosta i muzici realno, narocito ako uporedis sa Aura.

 

kao da su svu svoju moc potrosili da bi se izrodio onaj Entranced... riff.

 

zanimljiv je album na trenutke, ali nema dovoljno dobrih riffova i pevanje je 30 posto zanimljivo/egzoticno, 30 posto do jaja, 40 posto uzasno/smesno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jes najbolja pesma Entranced

 

meni je i dalje super album, smanjio sam ocekivanja na minimum s obizirom na hajp i to da mi je Soma slabija od Aure pa nisam ni mogao da se razocaram

Aura>Soma=Hero

cak ni s vokalom nemam problem

 

e to, malo je uprosceniji materijal, to mi je recimo -

Edited by obsessed by cruelty

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

http://www.youtube.com/watch?v=SsfcRidDEnQ

 

Originally recorded during the 'SOMA' sessions in 2013, 'Born Led God Death' remained a B-Side until the untimely passing of our friend Domi 'Virgin Killer' Keller in the summer of 2014. Fellow bandmates and compatriots decided shortly thereafter to release a split 12" in his memory. Comprised of 6 previously unreleased offerings, it felt right to euologize this in his name.

 

https://www.metal-archives.com/albums/B%C3%B6lzer/6-Way_Split/661984

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

pa ne znam baš koliko oni imaju još prostora za promenu sem da rade nešto baš drastično

oni su mi tu nešto kao Pig Destroyer, imaju najjednostavniju moguću postavu sa kojom su ponovo izmislili točak, ali su u startu krenuli baš široko, sa dugim pesmama, zajebanim rifovima, ovakvim i onakvim vokalima...

jedino da sad kao i Piggy D krenu da šire postavu ali će se onda naći u sličnoj opasnosti, da to pomalo više ne bude to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...