Jump to content

Svetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija, 2018. godine


kuruz

Recommended Posts

"Ono što sam video na Svetskom prvenstvu jeste da mi uopšte ne zaostajemo mnogo za najboljim svetskim ekipama, i da smo u prvom krugu iza najboljih, prilično isti, a možda i u prednosti. I uz malo sreće mogli smo i mi da odemo do četvrtfinala", navodi Milošević.

 

https://www.b92.net/sport/rusija2018/vesti.php?yyyy=2018&mm=07&dd=14&nav_id=1418937

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://twitter.com/folkguru/status/1017158402223550464

 

:haha:

 

On topic: Za mene je ovaj Mundijal završen porazom Belgije u polufinalu. Ovo danas ću pogledati, ali to je svakako rekreativno, i za gledaoce i za same igrače na terenu, a sutra ću svakako biti na putu za Exit dok se bude igralo finale.

Opšti utisak je da me nijedna ekipa nije baš onako fascinirala. Hrvati odigrali dobro u grupi, a ovo kasnije je bilo sa dosta opreza, ali razumljivo je, ulog je bio veliki. Kod Francuza je onaj mali MBape otkrovenje, ali kao tim generalno igraju dosadne utakmice. Izuzetak je ona sa Argentinom u osmini finala. Belgijanci igrali sjajno, za njih sam i navijao nakon što su naši ispali, ali su podbacili u polufinalu i pokvarili utisak.

U svakom slučaju, posljednji kako-tako normalan Mundijal koji smo gledali. FIFA polako uništava duh i stari šmek fudbala, dok ga za koju deceniju skroz ne uništi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idemo danas u 17h seansa širenja svijesti, šansa da srpstvo iskusi limit experience i otvori novu eru prosperiteta!

 

2e1jd1.jpg

 

Srbija - da komšiji (DAnAAAAS) crkne krava..

 

Vidim i na Mejden temi lepa debata, a najbolji su oni što srbuju po belom svetu.. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zabavno finale, Hrvati su imali inicijativu, ali su ih ovi sačekali na kontre, plus što su sebi zabili dva gola u suštini,svaka čast i jednima i drugima, Francuzi su i zaslužili, celo prvenstvo odigrali kontrolisano i ozbiljno, zapeli kad treba i to je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pijem Dingač sa Pelješca kako bih utolio tugu i roletne sam spustio ali ne pomaže. Ne znam što mi valja činiti... Po svemu sudeći, večeras ću isprazniti čitav vagon pun SNSrba. Sprave za mučenje su operativne i spremne.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...