Jump to content

Divlje Jagode


Recommended Posts

  • 1 month later...

Trenutno su u postavi:

Zele - Gitara

Čeha - Bas i Vokal

Thomas - Bubnjevi

+

Toni - Vokal.

Zak je odradio nekolio nastupa ali sada ima obaveze prema matičnom bendu.

Ko će pevati u osijeku, još nije poznato.

Pero je definitivno napustio jagode, po drugi put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam na svirci u subotu, u okviru Moto festivala u Indjiji. Mada su bili najavljeni za 22 h, Jagode su počele tek u 23.15 h. Tokom njihovog nastupa dva puta je na bini nestala struja, ali i pored toga svirka je bila odlicna. Zele je rekao da ce novi album biti objavljen do kraja godine. Svirali su i pesme koje inace retko izvode, na zahtev fanova koje su dobijali e-mailom. Svirka je trajala nesto manje od dva sata. Sve u svemu, konacan utisak je odlican, s obzirom da je ulaznica bila svega 200 din. a pivo (koje se kupovalo kuponima) 70 din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam ih sa Tonijem u postavi u ljeto 2005. na jednom omladinskom festivalu, koji je istovremeno bio i moto skup, i onako, moj utisak je da Toniju za neke „zesce” pjesme nedostaje energije na bini, sto je i razumljivo, s obzirom na godine.

 

F1020007.jpg

 

Pero je bez dileme bio mnogo bolje rjesenje za bend sa hard rock pristupom. Idealno bi bilo da nadju nekog mladjeg pjevaca, jer ipak je bitna stvar scenski nastup i energija na bini.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Колику коус је Чеха пустио, нисам могао да верујем да је оно он кад сам гледао спо за 'Звијезду сјевера'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam ih sa Tonijem u postavi u ljeto 2005. na jednom omladinskom festivalu, koji je istovremeno bio i moto skup, i onako, moj utisak je da Toniju za neke „zesce” pjesme nedostaje energije na bini, sto je i razumljivo, s obzirom na godine.

 

F1020007.jpg

 

Pero je bez dileme bio mnogo bolje rjesenje za bend sa hard rock pristupom. Idealno bi bilo da nadju nekog mladjeg pjevaca, jer ipak je bitna stvar scenski nastup i energija na bini.

 

 

a sta taj lik u publici spava ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije valjda da Toni sad peva u Jagodama? Ko će pevati večeras?

 

 

Sinoc U Apatinu na 45. ribarskim vecerima,nastupile su Divlje Jagode(nisu bili ovde nekih 20 god).U sklopu moto-susreta(podrazumeva se)...

Pred nekoiko hiljada posetilaca,iznenadio je matori Tony Jankovic .Odlicno je otpevao koncert...Sve pohvale matorom kralju ! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...