Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

To nikako ne bi valjalo.Ali,drugar mi rece da ce biti Electro sada u utorak.Ja cu svejedno otici.Pa sta bude.

ma ni ja to ne bih voleo... Bogijev elektro kicks ASS!!! icon_rockdevil.gif old-school! icon_mrgreen.gif pogotovu sto ume da pusti i nesto veoma lepog pop/rocka/gotha na nightu icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Danas se odrzala prva basket utakmica BeoGoth lige izmedju ekipa nadri-gotha i kvazi-industrijalaca. Prvaila BeoGoth basket lige su ista kao i za regularan basket, jedino sto svi igraci moraju da nose martinke (Shelly's, sta god) i moraju da nemaju veze sa basketom icon_mrgreen.gif

 

Pobedila je jedna od te dve ekipe sa 12 : 10, ali ne bih umeo reci koja jer u cilju totalno Tr00 atmosfere nijedan tim nije, u stvari, izabrao ime icon_smile.gif

ccc - sramotite tako plemenitu igru... no.gif bas ste neiskreni... icon_mrtav.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas se odrzala prva basket utakmica BeoGoth lige izmedju ekipa nadri-gotha i kvazi-industrijalaca. Prvaila BeoGoth basket lige su ista kao i za regularan basket, jedino sto svi igraci moraju da nose martinke (Shelly's, sta god) i moraju da nemaju veze sa basketom icon_mrgreen.gif 

 

Pobedila je jedna od te dve ekipe sa 12 : 10, ali ne bih umeo reci koja jer u cilju totalno Tr00 atmosfere nijedan tim nije, u stvari, izabrao ime icon_smile.gif

a sto ne rece ko je pobedio icon_cool.gificon_razz.gif tj ko je igrao u kom timu mada se ne znaju nazivi istih icon_mrgreen.gif (alternativni nazivi za timove :depresivne krtice i smoreni shishmishi ph34r.gif )

 

i kao glavni utisak sa 'nighta': betonske cevi konza icon_biggrin.gif

Edited by Ater Angelus

Share this post


Link to post
Share on other sites

...kad smo vec u odeljku za pitanja... - jer sad u utorak elekrto ? icon_confused.gif  (jer ja sam nesto nacuo da ce opet da bude onaj "THE" night sa curama i smitsima a  da ce elektro valda da se ukine... icon_confused.gif  icon_confused.gif  icon_confused.gif )

Ako sam dobro video flyer, ovog utorka se pusta Hard Rock, mada ne garantujem 100%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I veceras je bilo super u Vudi  pivopije.gif

 

Pozdrav svima koje sam videla!  pivopije.gif

pozdrav i tebi

icon_da.gif

 

samo meni je zao jer nisu mnogi dosli a lepo bi se proveli , jer je stvarno bilo super

hahhahahahahahahahahahahahahaha

a da znam sta sam zaboravio i cemu se smejem, jer neko video kako je gotze pobegao hahahahahahhaahahahahaha ali stvarno nisam namerno hahahahaha

Izletelo mi je

icon_twisted.gificon_twisted.gificon_twisted.gif

 

vidimo se sutra

icon_da.gif

Edited by black_totem213

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem, sinoc u Voodoo-u:

Cool muzika, zacudjujuce normalna atmosfera [ ! ], doduse bila je malo guzva celo vece, mada nista preterano... Steta samo sto sam ja bio u samlevenom izdanju pa nisam stigao da se nesto provedem icon_smile.gificon_rolleyes.gificon_mrtav.gif.

Izvinjavam se ako sam nekog iZkulirao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...