Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

KST sinoc... bolje nego prosli put... zika je bila malo bolja... cuo sam par pesama uz koje sam propisno ispozirao. Onda sam se u 3h nesto smorio... umor valjda... sve u svemu bolje nego prosli petak. Inace dva puta vec za redom idem petkom u kst icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pardonnez-moi, ali kakva je generalna situacija sa night-ovima u Beogradu, kada i gde se odrzavaju? Ko pusta muzika, kakvu, i kakva je atmosfera? Ima li guzve? Kakve su cene?

 

Khm khm.

Dosta pitanja za sada.

zavisi sta slusas, ali recimo ovako:

KST svaki drugi utorak ide gothic, u glavnom metal zvuk, stevie

KST ponekad utorkom ide electro, goxy i bogi

VooDoo svaka sreda ide gothic, metal, stevie

van leta, nedeljom na akademiji (mislim da je svake druge) ide electro, gavra

ponekad se smisli da pusti i gothic rock

kriticar, petkom, gothic, metal, ne znam ko je dj, ali lepo slaze one mp3-jke

 

najcesce nema guzve, a ako je bude nema pravila. cene pica su u akademiji i voodoo-u nesto klempavije, ali sta da se radi. ufur za voodoo i kriticar je dz, za KST je 80, a u akademiji nekih 100, ako se ne varam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da i josh da dodam da i za kst i za akademiju mozes izvaditi clanske karte. Uz clansku kartu ksta ulaznica za svako vece te onda staje 60 dinara, a na neke specijalne veceri mozes uci i besplanto, dok seznoska clanska karta za akademiju staje 500 dinara, sa kojom je ulazak dzabe, a picha neshto jevtinija (duplo ako se ne varam). Imajuci u vidu da je ulaz na akademiju 100 din (minimun, ponekad i vishe), ukoliko nameravas cesto da posecujes klub veoma se isplati izvaditi clansku kartu, naravno, na pocetku sezone, a ulaz na akademiju leti je inache uglavnom dz za svaki night.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam sinoc u kst-u na osamdesetim... znaci grozno, smor, smor i s m o r. Sta li je vama tamo interesantno stvarno mi nije jasno. Ovo mi je prvi i poslednju puta da idem na to sranje. Smorio sam se najgore a pritom platio kartu 100 din. a ostao sat vremena wallbash.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

propustio sam prosli night, a pretprosli je bio prilicno... atipican (oh, shadows, kakav politicki korektan izraz)... i sta sad, stivi ili rokanje? ma nije bitno, ionako nemam sta pametnije da radim, a ako bude rokanje, odslusam wake me up, can't wake up, save me!, nadjem nesto debelo u spavacici, stojim na bini i drzim doticni entitet da ne padne, a onda posle poziranja odem kuci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...