Jump to content

Emperor


WS

Recommended Posts

:zuba: podrazumeva se da je po mom misljenju ono sto ja napisem a ne citiram nekoga... najveci kvlt i zbog toga sto je prvi bm album koji sam zavoleo ako ne racunamo ep wolfs lair abbys sto je prvo od bma sto sam cuo... SLAVA

Share this post


Link to post
Share on other sites

pusti pacijente, oni slušaju sranja poput onog australijskog Portala i lože se da je to neki kult

 

baš je neki demo kult, koga zabole za to šuštanje, krčanje i kreštanje

 

samo IX Equilibrium i ispeglana produkcija

  • Upvote 1
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek.

 

Nego preslušao sam tribute pa da javim utiske. Elem nije baš neki vrh tipa Judas Priest ili Darkthrone ali bitno je da se niko nije izblamirao, najgori su slučajevi kada su bendovi samo presvirali pesme (i obično su to neki istočnoevropski koji su se dotakli demo perioda), za mene vrhunci Troll koji su ubacili Towards the pantheon u Enthrone šmek, Taake kojima gostuju Attila i Ivar iz Enslaved, Helheim koji su Witches sabbath usporili i pretvorili u Viking pagan himnu, Necrodeath koji su od Lord of the storms napravili treš metal, Horna je očekivano ubedljivo najviše nekro sa Wrath of the tyrant, Demonical sam već znao jer je Night of the graveless souls bonus na zadnjem i oni su od nje stvorili old skul Švedski death. Ima i zanimljivih pokušaja kao Ancestral Volkhves koji su With strenght I burn otpevali na maternjem slovačkom i ubacili folk napeve ili Midnight oddysey koji su Cosmic keys prebacili u DSBM mod.

 

Sve u svemu, fin je tribjut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvali??? Ja sam mislio da neki bend sam izrazi zelju da snimi prepev neke pesme,kontaktira izdavaca ili autora zbog autorskih prava itd, pa onda to i odradi. Nisam znao da bend sam zove izvodjace da im odrade tribjut :icon_neutral:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...