Jump to content

Emperor


WS

Recommended Posts

Meni nikako ne bi bilo normalno da se neko ne promeni nimalo 20 i kusur godina.

 

Btw ona reizdanja što je Demon seed rasprodao su meni odvratna, čisto da pomenem. Imam Anthems i opušteno bih ga zamenio za jewel case.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumem ja i godine i sve što ide uz to, evo ja prvi nikad ne nosim majce bendova itd. doduše nikad nisam ni nosio, ali svakodnevni imidž je druga stvar. Kad bi Marduk izlazili ovakvi na binu, ne verujem da bih išao da ih gledam. Ove čim ih vidim znam da nisu u stanju da ikad više snime dobar (black metal) album.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Miloš: Nikad nisu ni tvrdili da hoće to da urade.

 

Pa odvratno je kad imas samo jedan odatle svakako, sa sve rednim brojem :D

 

Nabavio sam taj jedan i zabatalio svaku jurnjavu dalje, glomazni su i nepraktični.

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Miilos: scenski nastup nema nikakve veze s tim da li bi bili u stanju da snime dobar black metal album, ali to niko i ne dovodi u pitanje, niti ocekuje.

Poenta je da budu svoji, slede svoje instinkte, piju sprajt, isto sada kao i kad su bili mladunci od 17 godina, a ne da se nasminkaju i izvrse sotonji obred da bi udovoljili publici koja tako nesto ocekuje. Napravili ljudi koncert, svira se Eclipse, ko voli, nek izvoli, ko 'oce crnu misu, imao je Watain :mhihi:

 

 

Tako sam se ja razocarao grdno kad sam sa 13-14 godina slusao kako Dani na Eleven Burial Masses kaze "thank you for being here tonight... and making this evening... so fucking special!" :P

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno i ja volim kad black bendovi furaju taj imidž (jedan od niza razloga zašto je Watain najbolji black metal bend danas) ali realno je malo pederski očekivati od matorih ljudi da rade stvari zbog tvoje zabave koje lično prezireš i nikad ih ne bi uradio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja mislio pricas black metal + fudbal okviri

 

Watain nikad nije bio najveci niti ce to biti, mogu da budu samo najveci pozeri i lozane.

 

Gorepomenuti Marduk je jedno 16 i po puta veci od njih, ako gledamo bendove koji i dalje postoje i rade.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja mislio pricas black metal + fudbal okviri

 

Watain nikad nije bio najveci niti ce to biti, mogu da budu samo najveci pozeri i lozane.

 

Gorepomenuti Marduk je jedno 16 i po puta veci od njih, ako gledamo bendove koji i dalje postoje i rade.

 

Demon prica realno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...