Jump to content

Emperor


WS

Recommended Posts

To su te narodne mudrosti, kao zena kad se nasere kao grlica, pa je oteras u tri lepe, a ona odgovori sa "jebiga, istina boli". :D

 

Do sad me je specijalno boleo kurac gde svira Watain i kolikim slovima je njihovo ime napisano na plakatima, ali ajde posto si ti reko, sad me interesuje, koje su to oni festivale headlineovali?

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su te narodne mudrosti, kao zena kad se nasere kao grlica, pa je oteras u tri lepe, a ona odgovori sa "jebiga, istina boli". :D

 

Kakva šovinistička seljačina proviruje iz tebe :haha:

 

Brdo festivala.

 

edit: aman koji vam je kurac, i meni je Emperor omiljeni bend ikad ali Watain je najveći trenutno, i šta sad.

Edited by Grobodan
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mesna zajednica Zlatno brdo, pod pokroviteljstvom Grada Smedereva organizuje etno festival violine Semendriino ćemane .

Programska koncepcija Festivala se zasniva na :

  • takmičarski deo,
  • revijalni deo
  • prateći sadržaji ( tematsko – stručne tribine , seminari, kursevi, izložbe sa osnovnom tematikom – violina i satanizam )
  • Watain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poducite me kao stariji i iskusniji :P

 

Ne mislis valjda da sam to mislio ozbiljno, ja se divno ponasam prema zenama, ponekad mi se i to naplati, nekad mi se vrati, boze moj.

Ne radim to zbog naplate, nego budem svoj, sledim svoje instinkte, pijem sprajt

 

Podforum Ljubav & Sex polako ozivljava na Emperor temi, a i jes' najlepse mesto za cvetanje ljubavi. <3

Edited by Demon Seed
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Mene srce zaboli kada vidim kakvi su ovi iz Emperora sada. Zalosno je sto vise ljudi koji su blekeri to vise ne mogu da budu, a da ih neko ne osudjuje da su napaljeni klinci. Najjace je kada to izjavljuju i najzagrizeniji blekeri na forumu. Meni licno ako blek metal bend nema autfit ko oni iz Immortala ili slicno onda mogu da ga puse. Jes obuci perjanu gej jaknu i mlati o satani. Ja naku jaknu nisam hteo da uzmem na poklon kada mi je tetka nudila za dz. Rekoh joj daj to nekom nesrecniku, ali mene zaobidji sa tim. Tuzno vreme za blek metalce. Valjda ce ostati neko i normalan. Ne slusam vise toliko blek, ali znam sta je to tuga kada vidis neki bend u koji si se kleo kako pusi kurac za 20 evra na sred stadiona.

  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Dzaba. Blek gubi svaki smisao sa ovakvim likovima, ali znam da je zalud vama objasnjavati bilo sta. Ko Ivan Bosiljcic da osnuje blek metal grupu i ja da ga shvatim ozbiljno ma koliko muzika bila dobra. Alooo!!!! PA to je blek metal!!!! Ne gej metal!!! Ali ono sto razum nalaze glupost razlaze tj. dezintegrise.

 

Zao mi je metala. a najvise bleka. Nisam ni znao da je tako lose stanje. Pa taj zanr je izgleda najugrozeniji od svih, Sledeci korak je glam blek metal, a onda sunovrat.

 

Rasprava o Išanovoj jaši, so metal :haha:

Koga boli kurac za te gluposti

A Mick Kenney može da nosi sandale i bele čarape kad je bog :wub:

 

Onaj koje bleker treba da ga boli i kurac i picka. A onaj ko je debil on je debil.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...