Jump to content

Behemoth


MissionVao

Recommended Posts

A da poslusate bend Magnus.To je bend za koji se spravom moze reci da su bili pravi pioniri poljske death metal scene.I was watching my death je jedan od 10 najtrazenijih metal diskova,skoro u rangu roadranerovih japanskih slim case izdanja!Muzicki,to je uz prva dva albuma slovackog benda Gladiator,sigurno najbolji DM album koji je snimljen u Istocnoj Evropi!A sto se tice Vadera,pa naravno,De Profundis!!!!

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako gledas hipoteticki koje izdao prvi demo, ali su prva dva Magnus albuma pravi kult,koji ide do skoro do mitksog poimanja.A i prvi Magnus je izasao 3 godine pre prvog Vadera!

 

Nema tu nista hipoteticki, Vader je prvi demo (na kome su svirali death/thrash) izdao '86, i to vec posle 3 godine postojanja benda, a Magnus su prvi demo izdali '87, i na njemu su svirali Power Metal :haha:

To Vaderu daje jace od 5 godina prednosti kad je sviranje ekstremne muzike u pitanju u odnosu na Magnus :P

 

Vader je muzicki bend,behemoth realno ima po tri rifa koji su napucani imidzom

Mislis sto je Adam mason pa ima pare?

Нека ми он испали риф који ће да ми пробије зид, а не да ми шмекерише ту.

 

Evo da zberemo sve nebuloze sa prosle strane na jedno mesto

Edited by Demon Seed
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biti fan nekog benda podrazumeva subjektivnost.Nikako objektivnost.

Koliko god da neki bend zasere,uvek ces kao fan,naci nesto pozitivno.Ne bih sad da nabrajam neke,meni omiljene bendove kod kojih je to bio slucaj.Cisto da izbegnem kritiku kako sam skrenuo sa teme.

Edited by Sinkler
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne slazem se u potpunosti, biti fan nekog benda znaci da te je bend toliko odusevio svojim albumima, da si postao entuzijasta kad je taj bend u pitanju i nestrpljivo cekas svaki sledeci album.

Dok ne izadje Illud Divinum Insanus.

 

Jeste da ako snime za nijansu slabiji album, progledaces mu kroz prste, ali ako ga posteno zaseru sigurno necu da sedim i da slusam njihove isprdke.

 

Fan sam Behemotha, imam njihovu kompletnu diskografiju na originalima, medju njima i albume koje i nisu nesto dobri (prva dva), ali kad bi izdali neko smece, sigurno ga ne bih kupio, kao sto od Morbid Angel imam sve albume osim Illuda (neam ni Heretic, al' njega bih mozda i uzeo ranije, da mi se namestilo).

 

I slusam ih od 2004, cekao sam Demigod i skidao dial up-om pesmu po pesmu s nekih ruskih sajtova, svaku po 45 min, davno pre nego sto je Nergal krenuo da se u bundama pojavljuje po naslovnim stranama!

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uvek za to da se za bendove vezujem iskljucivo kroz muziku, ali treba bas veliki ignore power da imas za ljude tipa Mustaine, Blackie Lawless, pa i Nergala i njegove bicikle, X Factore, i ostala sranja...plus sto mi Evangelion bas dosadan, pa se zato i ne radujem nesto naredom, uprkos prethodnim slavama.

 

Sa druge strane, budi me Demigod alarm vec 5 godina, ne mogu da zamislim jutro bez onih truba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

И ја би се зајебавао ал се не би позерисао.

 

шминкање и наопаке крстаче су позерисање

увек сам ценио кежаулце међу екстремним металцима

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...