Jump to content

Behemoth


MissionVao

Recommended Posts

Koliko god je on pozerčina oduvek bio, uspeva da priča o satanizmu u medijima i da ljudi to čitaju i gledaju što je trn u oku "iskrenim metalcima". Odavno je on otišao u show business, koja crna muzika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se nekome ne svidja ono sto radi Nergal ili muzika koju pravi sa Behemothom,jednostavno moze da skrene pogled ili prestane da slusa.Dzaba sva rasprava,Nergal je lik i po a sa bendom przi kao lud i nesumnjivo je to nesto najbolje sto je Evropa(bar ova istocna)mogla dati.U muzickom smislu.

Napravite samo komparaciju sa bendovima slicnog zanra.Zvuce i izgledaju kao obdaniste u odnosu na Behemoth.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бендови сличног жанра? Ајде да узмемо, на пример, Белфегор и Инфернал Вор. Можда они мало више вуку ка блеку од Бехемота, али једу Бехемот за доручак.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nergal je lik i po a sa bendom przi kao lud i nesumnjivo je to nesto najbolje sto je Evropa(bar ova istocna)mogla dati.U muzickom smislu.

Napravite samo komparaciju sa bendovima slicnog zanra.Zvuce i izgledaju kao obdaniste u odnosu na Behemoth.

Samo dok se porede sa bendovima istog muzičkog usmrenja mogu biti najbolje što evropa ima da ponudi... Mislim, svaka njima čast, muzika i dalje nije loša, a pošto me ni domaće tv stanice, žuta štampa i ostala sranja ne dotiču odavno, svakako me nije briga ni za poljske verzije. Neka se na to lože deca koja ulaze u metal ili neka hejtuju maaaalo starija deca kojima to više nije dovoljno iskreno i metal.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo dok se porede sa bendovima istog muzičkog usmrenja mogu biti najbolje što evropa ima da ponudi... Mislim, svaka njima čast, muzika i dalje nije loša, a pošto me ni domaće tv stanice, žuta štampa i ostala sranja ne dotiču odavno, svakako me nije briga ni za poljske verzije. Neka se na to lože deca koja ulaze u metal ili neka hejtuju maaaalo starija deca kojima to više nije dovoljno iskreno i metal.

 

Da.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...