Jump to content

Gorgoroth


Ravendark

Recommended Posts

Obzirom da ih i same tretiraju kao 'drugacije', metalci prvi ne bi trebali da gaje predrasude(u ovom slucaju prema pederima). Ali ocigledno gdje god se okrenes, totalna homofobija..

A Gaahl dijeluje kao zajeban igrac, bas bih volio da mu neko od ovih 'ozbiljnih' otvoreno kaze sto misli o njemu i njegovom decku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i dalje ne menja cinjenicu da ga dudla i prima u bulju. Da je neko drugi u pitanju, ne biste ga ni najmanje branili, ali ovako kad je neko od "vasih" druga je prica. Nesto ne vidim Gojko da ti je sada u potpisu "black metal je gej".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sisuse, vidim da si do detalja upucen u Gaahlov seksualni zivot. Gledao si neki njegov home video, nevaljalce jedan :)

Inace, ova prica nema veze sa tim da li je on jedan od 'nasih'. Ja pricam generalno o problemu homofobije, i definitivno bi bilo mnogo manje tenzija kad bi svi mi vodili svoje zivote i manje se bavili tudjim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i dalje ne menja cinjenicu da ga dudla i prima u bulju. Da je neko drugi u pitanju, ne biste ga ni najmanje branili, ali ovako kad je neko od "vasih" druga je prica. Nesto ne vidim Gojko da ti je sada u potpisu "black metal je gej".

 

Ne kapiram... Nikad nisam držao bilo kakve parole u potpisu tog tipa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sisuse, vidim da si do detalja upucen u Gaahlov seksualni zivot. Gledao si neki njegov home video, nevaljalce jedan :)

Inace, ova prica nema veze sa tim da li je on jedan od 'nasih'. Ja pricam generalno o problemu homofobije, i definitivno bi bilo mnogo manje tenzija kad bi svi mi vodili svoje zivote i manje se bavili tudjim.

Ne radi se o tome. Zabole mene kurac sto je on peder. U stvari drago mi je sto je peder. A znas zasto? Zbog gomile nabedjenih zadrtih iskompleksiranih blekera koji misle da su neko i nesto time sto slusaju black metal i da su posebni time sto oni u tome vide nesto vise i imaju neku ideologiju koju samo oni razumeju. Sve sto nije black je gej. Veoma zajebani likovi kojima kad deknes samar pobegnu kuci. Kompleksasi. :no:

 

Ne kapiram... Nikad nisam držao bilo kakve parole u potpisu tog tipa.

Izvinjavam se, zbrzao sam nesto. Imao si anti emo crew u potpisu. Ali si zato na temi o koncertu Mejdena pitao koliko je cena karte za tu gej paradu (ili nesto slicno). Znam da si se zajebavao, ali rekao si, sto opet znaci omalovazavanje, a na ovoj temi nemas nista protiv edera. Da sam ja to isto pitao na temi za Gorgoroth koncert, ti bi mi prvi odgovorio kako bi mi Gaahl polomio picku zbog toga ili nesto sl. Znaci, nisi objektivan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne radi se o tome. Zabole mene kurac sto je on peder. U stvari drago mi je sto je peder. A znas zasto? Zbog gomile nabedjenih zadrtih iskompleksiranih blekera koji misle da su neko i nesto time sto slusaju black metal i da su posebni time sto oni u tome vide nesto vise i imaju neku ideologiju koju samo oni razumeju. Sve sto nije black je gej. Veoma zajebani likovi kojima kad deknes samar pobegnu kuci. Kompleksasi. :no:

 

 

Ti uvek ubodes sustinu,a 100% si u pravu sto se tice ovoga.Lepo je to sto ima ideologije u black metalu,ali ima i kurcenja kako je to iznad svega i svih.

I istina je to da su svi koji nisu blekeri pederi,a kad je ovaj peder onda 'kakve veze ima' :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, kapiramo se. Al treba napravit razliku izmedju zezanja i omalovazavanja, evo i ja se zajebavam sa svim tim. Pa opet nemam ikakve namjere da nekog ponizim i sl. Vjerujem i Gojko, a sto je neko tu njegovu opasku shvatio previse ozbiljno(il licno), njegov problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Morbid God - Ma nisam ja to shvatio licno, znam da se zajebavao, to sam i napisao, ali je opet to iskoristio kao uvredljivu rec, a ne nesto drugo, a ovde to brani, to hocu da kazem. Znaci, neobjektivan je. K'o da se ja ne zajebavam. Meni je samo smesno zbog takvih ljudi koje sam opisao u prethodnom postu i to cu im uvek nabijati na nos, cisto da vide da ih to sto slusaju black ne cini ni malo posebnim. Cast izuzecima, znam da ih ima, ne bih voleo da se nadje prozvan neko ko ne zasluzuje, ja sam prvi protiv predrasuda i generalizacije, ali i idealizacije. Gojko je jos uvek mlad covek, neke stvari se posmatraju iz drugog ugla kad malo omatoris. Shvatis da neki ljudi jednostavno ne zasluzuju ideazlizovanje u bilo kom smislu. Ako neko pravi dobru muziku, to ga ni najmanje ne cini dobrim covekom (a to je ono najbitnije) i ne zasluzuje na osnovu toga da bude idealizovan i branjen za neke druge postupke.

 

Edit: ulete mi Lunar u post.

 

@Lunar, pa normalno da te zajebavam, zajebavam svakoga ko se prima, zato sto mi zanimljivo. ;)

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok, što bih se uvredio. Ja kad kažem da je bend gej, ne mislim da su članovi ili obožavaoci istog homoseksualci, nego mislim na slatkaste refrene, clean vokale, pevanje o kojekakvim izmišljenim stvarima, osećanjima itd. Pa ja i za In Flames, koji obožavam, otvoreno kažem da ga ubrajam u kategoriju gej bendova :)

 

Inače, kad se već dotakosmo teme, moram priznati da se smatram posebnim zbog toga što slušam black metal, ali ne zbog same činjenice da slušam tako "opaku i zajebanu" muziku, već zbog toga što kapiram o čemu pričaju i često i sam razmišljam o tome i donosim određene zaključke, što su stvari koje ne čine deo svakodnevice prosečnog čoveka. Inače je procenat retarda u black metal miljeu isti kao i bilo gde drugde.

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sisus

Gojku je objektivnost srednje ime! Za njega bm album na kome je pokraden Djurdjevdan zasluzuje cistu stotku!

 

Pokraden? Kako možeš da ukradeš nešto što je narodna pesma, pa samim tim ničije vlasništvo? Album je savršen u svakom aspektu, otud stotka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokraden? Kako možeš da ukradeš nešto što je narodna pesma, pa samim tim ničije vlasništvo? Album je savršen u svakom aspektu, otud stotka.

Drago mi je da si me demantovao! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok, što bih se uvredio. Ja kad kažem da je bend gej, ne mislim da su članovi ili obožavaoci istog homoseksualci, nego mislim na slatkaste refrene, clean vokale, pevanje o kojekakvim izmišljenim stvarima, osećanjima itd. Pa ja i za In Flames, koji obožavam, otvoreno kažem da ga ubrajam u kategoriju gej bendova :)

 

Inače, kad se već dotakosmo teme, moram priznati da se smatram posebnim zbog toga što slušam black metal, ali ne zbog same činjenice da slušam tako "opaku i zajebanu" muziku, već zbog toga što kapiram o čemu pričaju i često i sam razmišljam o tome i donosim određene zaključke, što su stvari koje ne čine deo svakodnevice prosečnog čoveka. Inače je procenat retarda u black metal miljeu isti kao i bilo gde drugde.

Problem je u tome sto 90% te mase ne konta o cemu se tu radi, a misli da konta. Ne samo masa, nego i velika vecina bendova. Najlakse je reci "Hail satan master, fuck the jesus christ". Ako je to ideologija, onda je ima vise u nasim psovkama, nego u bilo kojem bm tekstu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je u tome sto 90% te mase ne konta o cemu se tu radi, a misli da konta. Ne samo masa, nego i velika vecina bendova. Najlakse je reci "Hail satan master, fuck the jesus christ". Ako je to ideologija, onda je ima vise u nasim psovkama, nego u bilo kojem bm tekstu.

 

Hail grim and frostbitten arts! :rockdevil:

Najlakse je danas pokazati rogove, nositi majicu burzuma ili mayhema, mazati facu i zvati se black metalcem. Mene nikada npr ne povezuju sa black metalom, vec sa skinheadima! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hail grim and frostbitten arts! :rockdevil:

Najlakse je danas pokazati rogove, nositi majicu burzuma ili mayhema, mazati facu i zvati se black metalcem. Mene nikada npr ne povezuju sa black metalom, vec sa skinheadima! :)

Ti ćuti, ti misliš da Dark Funeral ima dobre tekstove. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...