Jump to content

Anthrax


vudun

Recommended Posts

danas sam bas slusao fistfl of metal,albumcina ipo.

inace meni se masu svidja pjesma antisocial

 

HAHA Antisocial sam slusao pre 1 minuta.A slazem se sa tobom za prvi album :pivopije::pivopije: Kao i za one sa Belladonnom.PANIIIIIIIIIC :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

Sa kog albuma je Startin' up a posse??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glupo je uopste raspravljati da li je Bushov los. Stilski se dosta razlikuje od Belladone, ali mislim da nije to toliki problem koliko promena stila i daljnje lutanje koje ljudi koji su odrasli uz Belladone nisu mogli prihvatiti.

Evo jedan od zadnjih iintervjua sa Benanteom, pa koga ne mrzi da cita...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glupo je uopste raspravljati da li je Bushov los. Stilski se dosta razlikuje od Belladone, ali mislim da nije to toliki problem koliko promena stila i daljnje lutanje koje ljudi koji su odrasli uz Belladone nisu mogli prihvatiti.

 

Muzika je promenjena i to nije to...ne kazem da je to jako lose ali nikako se ne moze porediti sa starim albumima...bar meni to ne lezi...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

to su uvek problemi sa menjanjem vokala... primeri samo lete na sve strane. nightwish, meiden... samo su neke promene drasticne i jednostavno ne prihvatljive za prave fanove (nightwish) a neke su cak i na bolje, kao recimo bruce. :zeleni:

u principu sve su to pitanja ukusa... ali u vecini slucajeva su promene na gore, cast izuzecima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muzika je promenjena i to nije to...ne kazem da je to jako lose ali nikako se ne moze porediti sa starim albumima...bar meni to ne lezi...

У овоме је суштина.

 

По Х-ти пут, сви који мисле да је Буш лош певач под хитно да пређу комплетан Armored Saint каталог. Ем добра музика, ем добро лежи Бушовом гласу.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto Bosko kaze, nije problem glas vec muzika, muzika se promenila, odlutali su...kao da ni sami ne znaju sta hoce...nije to vise onaj Anthrax, koji je razbijao...uh, moracu sad pustiti prve albume, koja je to energija...

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није Бошко рекао, немој ми приписивати своје заслуге. Ти си рекао и тачно си рекао, само сам се сложио с твојом констатацијом.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Sandman: jeste zajebancija ali je vrh zajebancija. pesma je loženje za sve pare.

@ Feniks: Oni su znali od dana jedan šta hoće. Svesno su šutnuli beladonu i angažovali buša. Znali su oni vrlo dobro šta rade. I da su hteli da nastave slavu sa beladonom, oni bi nastavili. Oni su pravili to što su osećali u tom periodu. I nije to da su počeli bili da prave pop. Nisu napravili neki bog zna kakav skok. I dalje je to metal. Jeste da je u drugačijoj formi ali ima tu metala koliko hoćete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AIR!

 

Odlsusan ceo album, kakvih tu pesama ima...

Dok je picio album, ja sam radio sklekove, trbusnjake i jos neke vezbice, bio sam napaljen kao budala i sve odvezbao bez problema...Anthrax znaci dobro utice na zdravlje, preporucujem :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...