Jump to content

Anthrax


vudun

Recommended Posts

Tesko da ista moze da bude bolje od Among the living.Na tom albumu ne postoji losa pesma.Pogledajte samo na starim koncertima i na reunionu koliko stvari se svira sa tog albuma: Indians,I am the law,Caught in a mosh,Among the living...To im je zadnji mozda underground album pre velikog izlaska u medije sa spotovima tipa Who cares wins,Got the time i ostalima i pojavljivanja u americkim sapunicama i neupelim pokusajima americkog humora.

Jedino sto je kasnije bilo tako jako za mene je Bring the noise koji je tako originalan,i spot i sama pesma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro. naravno. among the living je treš masterpiece. to stoji. jednom su ga napravili i nikad više. to sve stoji. ali eto hteo bih da vidim šta ljudi misle o persistance-u jer mislim da je malo podcenjen album. a stvarno je dobar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro. naravno. among the living je treš masterpiece. to stoji. jednom su ga napravili i nikad više. to sve stoji. ali eto hteo bih da vidim šta ljudi misle o persistance-u jer mislim da je malo podcenjen album. a stvarno je dobar.

 

 

Brajko stvarno je ok sto si obnovio temu i postavio pitanje o tom albumu.Ako me razumes za mene od Anthrax-a sa starom postavom ne postoji los album,pa video si gore moju kolekciju vinila,ne bih bre kupovao sve te ploce da ih ne obozavam.Samo sam hteo da kazem da je Persistence otisao u mainstream i sa manjkom inspiracije postao preozbiljan za bend kakav je bio Anthrax na koji smo navikli.Oni su stvarno bili svetla tacka u svom crnilu sa svojim zajebancijama i jedini metal bend u Njujorku u ono vreme u moru njujorskog hard corea koji je tada bio u ekspanziji.Sva gorcina mojih reci proizilazi iz razocarenja u pojedine bendove koje sam slusao kao dete i zavoleo ih toliko da cu ih voleti i slusati do kraja zivota-iste te stare albume. :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa Mr.Hateom.

Mislim da je najpodcenjeniji njihov album State of Euphoria. Pretpostavljam da je nosio teret vremena sto je dosao nakon Among-a i nije mu pruzena prava sansa. Mozda sam i malo subjektivan jer mi je to bila prva njihova ploca :D

Inace, pre mesec dana su odsvirali tri nove pesme pa vi proceniti da li vam se svidjaju.

Fight `em Till You Can`t

Revolution Screams

Vampyres

Edited by hate squad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Апсолутно потцењен. А то је био једна од првих метал албума које сам чуо. ја и ортак с којим сам тад био у бенду смо терали моју сестру да на виолини свира увод од 'Be All End All'. 1997 сам цело лето провао слушајући тај албум и знам га готово напамет.

Share this post


Link to post
Share on other sites

stoji da je state dobar album. daleko od toga da je loš. totalno je pankerski album. mislim na stav. i hepi je. i zbog toga mi se sviđa. ali jeste meni on mnogo lošiji od amonga i persistance-a. malko su dosadne pesme. previše ima ponavljanja u pesmama. to je po meni najveća mana albuma. previše ima ponavljanja. mislim dobro meni je on naravno mnogo lošiji od ovih sa bušom. ali dobro. ali daleko od toga da je loš album. meni je omiljena sa toga out of sight, out of mind.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Mr Hate: a vidim imaš i ploču sound of white noise, a? respect, respect. ja imam na originalu sound, stomp, we've come, persistance i state. u suštini skoro sve što većina vas ovde na forumu ne podnosi :D

 

Among the living i State of euphoria su mi bili prvi albumi Anthraxa koje sam slusao.State sam kupio plocu kad je izasla na ekskurziji u sedmom osnovne u nekoj robnoj kuci,ne secam se u kom gradu a Among plocu sam kupio odmah posle nje od jednog starijeg metalca koji je rasprodavao kolekciju.Ostale sam nabavljao kasnije.Meni je State pravi thrash album po stilu i brzini,na drugom mestu mi je posle amonga.Ovo sa Bushom mi je stvarno uzas,nikad nisam voleo grundge a jos manje nu-metal.Stvar je ukusa to,nemam nista protiv ako neko to slusa ali stvarno mi je suludo da uporedjujem Beladonu sa Bushom...Ovo je gore nego Metalika sto se promenila posle crnog albuma.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sada ga pretera za sve pare. pazi, da se razumemo, ja volim anthrax. i to je to. volim i belladonu i buša. ja ne znam nijedan metal bend da je radio toliko iskrenu muziku kao oni. majke mi. mnogo više volim buša. jebi ga. ukusi. volim taj stil i kako mu leži u njihov fazon. a pazi sada ovo, ja iako volim mnogo više od sound pa na dalje, prvi album njihov koji sam čuo i putem kojeg sam ih zgotivio je among the living. pa ti vidi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
. ja od nikog nisam još pročitao post o persistance of time. preslušao ga pre neki dan posle sto godina. stvarno dobar album.

Vrh! Taj i i State of euphoria su fenomenalni albumi,po meni najbolja i najzrelija izdanja benda.

 

Svojevremeno ih nisam vadio iz kasetofona,i sto kaze RNA bilo je leto...Skejtbord,Anthrax i klinke....imao sam ja lepo detinjstvo...

Edited by Nimrod

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ANTHRAX - Live at Double Door, Chicago (28/05/2008)

 

95058563ek2hu3.jpg

 

-Line-Up

Dan Nelson - Vocals

Scott Ian - Guitar

Rob Caggiano - Guitar

Frank Bello - Bass

Charlie Benante - Drums

 

-Tracklist:

01. Fight 'Em Till You Can't (new song)

02. Random Acts of Senseless Violence

03. Banter

04. Got the Time

05. Madhouse

06. Revolution Screams (new song)

07. Room For One More

08. Safe Home

09. What Doesn't Die

10. Antisocial

11. Vampyres (new song)

12. Inside Out

13. Encore & Banter

14. Indians

15. Only

16. I Am the Law

 

http://rapidshare.com/files/121949735/Parte_1_a_by_dav.rar
http://rapidshare.com/files/121959472/Parte_2_a_by_dav.rar

 

pass: dav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...