Jump to content

Anthrax


vudun

Recommended Posts

@lemmy sixx: taj fazon :D . a brate, far beyond, great southern i reinventing su takvi šamari od albuma da je to bolesno. oni su iz albuma u album bili sve brutalniji i brutalniji. carevi!!!!!!! @tower: mislim, i meni je žao što je venom začetnik blek metala pa ih i dalje gotivim jer se oni zezaju i plus što im je gotivna muzika. sve su to gluposti što pričaš.

Edited by Kinez

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oduvek sam voleo thrash metal, ali moram priznati da na Anthrax nisam dugo obracao neku posebnu paznju. Ali onda sam od ortaka nabavio onu ponovo snimljenu kompilaciju Greater Than Two Evils, i bio sam zapadnjen kako zvuce pojedine pesme, kao I Am The Law, Among The Living, Be All End All, Caught In A Mosh, Madhouse (doduse, ovu pesmu sam cuo ranije igrajuci GTA Vice City), NFl i naravno Indians... moram pod hitno skinem sve od njih... opasno sam se poprimio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je cim otvoris sajt. Imas sliku gde njih petorica stoje i isao je stream nove pesme (nekih 20,30 sekundi). Nista nisi propustio jer je stvarno smesno. Neki satro brz rif koji pevac pokriva Mike Patton stilom u najgoroj fazi i onda melodican deo, 1000 puta do sad odsviran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ovo je Anthrax koji ja volim i slusham vec skoro 20 godina:

 

Anthrax.jpg

Mama mia!Ide mi voda na usta samo gledajuci ove ploche. :rockdevil:

 

Anthrax je krivac za nastanak nu metala. Bojkotujem ga zbog toga.

 

Ajde molim te...stvarno glupo razmishljanje.

Uostalom Anthrax nije kriv za to.

Личила на то од "I Am The Night"? А ОК су ти "Metal Magic" и "Projects In The Jungle"? Добро, ако ти тако кажеш.

Mislim da rekao "nova" Pantera,pa pretpostavljam da pod tim misli na period od izdavanja Cowboys From Hell.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...