Jump to content

Anthrax


vudun

Recommended Posts

Pa, ono, i ne i da. I sam Skot je izjavio da bi se najradije vratio kroz vreme i sprecio sebe da napravi te pesme, kad je video u sta se sve to danas izrodilo. Ali, da ih nisu oni napravili, dosetio bi se neko drugi pre ili kasnije. Znam gomilu ljudi koja ih zbog tih pesama mrzi, ja ih samo ignorisem, tj. te pesme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shta me briga kakve su gluposti bile rod takvih pesama, chinjenica je da te pesme u nekom smislu nemaju nikakve veze sa onim sto je nastalo...

To je thresh sa repovanjem, a ono je govno sa govnetom.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pih.

 

Ne volim Busha. Ja njega mogu samo da slusam, ali ne i da ga vidim. Oooogromna razlika u mojoj glavi. Evo bas sad gledam taj Fueled live i ta njegova pojava me ubija. Mislim da bih na koncertu stalno pazio da ne napravim eye contact sa njim, jer ne znam sta bih mu "poslao". Dobro peva, a kad ga vidim kao da me neko polio hladnom vodom, tacno mi se to desi.

 

Bah, kazem covek stvarno ok peva i neke stvari sa SOWN zvuce neverovatno dobro bas zbog njega, ali all around, njegov dolazak mi je kao neki trip kada si klinac i imas dojaja caleta, veselog zajebanta s kojim si odrastao, ali se matorci razvedu i keva ti dovede ochuha. A ochuh je namrchen i ozbiljni baja koji ne skida crne cvikere i sav je kao opasan, pokazace on sad nama svima jel, a pritom izgleda kao generichki vodoinstalater iz ohaja koji nemoze da bude ubedljiv pa makar sta uradio.

 

I sad kako da mi anthrax bude zanimljiv sa njim? Prosto ne mogu da verujem da ne mogu da pronadju nekoga ko ce vratiti stari dobri optimistichni Anthrax u zivot. U staroj postavi je sve bilo opasno ali i veselo, zdravo, a Bush to ne moze da pruzi. Totalno je promenio image benda.

 

Zamisli Ode Araya iz Slayera i Kerry dovede David Lee Rotha da peva. E toliki mi je psiholoski kontrast izmedju belladonne i busha i ja na to stvarno ne mogu da se naviknem

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuti sad ce Rna da te ubije svojom elitnoshcu... ;)

Kakvom elitnoscu? Ja bas nisam elitista, samo branim svoje stavove, mada ne mislim da sam nepogresiv. Par puta sam se grdno zajebao, pa povalcio staro misljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto vidish, i nije tako teshko...

Ono, ovo je thresh forum zajebancija, nije prog forum gde oni u koshuljicama pisuckaju fine porukice, i gde svi trebaju da budu mrtvi ozbiljni i ne znam ni ja sta...

Nekad imam osecaj ko da cesh da me ubijesh...

 

Nego... ajd josh jedan kez :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pih.

 

Ne volim Busha. Ja njega mogu samo da slusam, ali ne i da ga vidim. Oooogromna razlika u mojoj glavi. Evo bas sad gledam taj Fueled live i ta njegova pojava me ubija. Mislim da bih na koncertu stalno pazio da ne napravim eye contact sa njim, jer ne znam sta bih mu "poslao". Dobro peva, a kad ga vidim kao da me neko polio hladnom vodom, tacno mi se to desi.

 

Bah, kazem covek stvarno ok peva i neke stvari sa SOWN zvuce neverovatno dobro bas zbog njega, ali all around, njegov dolazak mi je kao neki trip kada si klinac i imas dojaja caleta, veselog zajebanta s kojim si odrastao, ali se matorci razvedu i keva ti dovede ochuha. A ochuh je namrchen i ozbiljni baja koji ne skida crne cvikere i sav je kao opasan, pokazace on sad nama svima jel, a pritom izgleda kao generichki vodoinstalater iz ohaja koji nemoze da bude ubedljiv pa makar sta uradio.

 

I sad kako da mi anthrax bude zanimljiv sa njim? Prosto ne mogu da verujem da ne mogu da pronadju nekoga ko ce vratiti stari dobri optimistichni Anthrax u zivot. U staroj postavi je sve bilo opasno ali i veselo, zdravo, a Bush to ne moze da pruzi. Totalno je promenio image benda.

 

Zamisli Ode Araya iz Slayera i Kerry dovede David Lee Rotha da peva. E toliki mi je psiholoski kontrast izmedju belladonne i busha i ja na to stvarno ne mogu da se naviknem

 

Bush je dobar pevač samo mislim da je trebao da ostane tamo gde je i bio u Armored saintu ovako je izgubio i to i anthrax.

 

A za ono David lee roth kao pevač u slayeru onako u onim tarzanskim gaćama

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, jel moze onda Djordje David? :)

 

Ne znam ljudi. Bas razmisljam ko bi legao Anthraxima.

Pre bih prihvatio recimo Bobby Blitza nego "nit smrdi nit mirishe" Busha.

 

A za ono David lee roth kao pevač u slayeru onako u onim tarzanskim gaćama

 

Morao bi da oshisha grudnu tapiseriju u obrnuti pentagram :lol:

Edited by Metalbeer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja te stvari sada, sa ove distance, posmatram malo drugacije. Glupo bi bilo da su onaj novi zvuk usli sa Beladonom i tom zvuku je Bus lego k'o kec na 10. Sad, sto se meni licno taj zvuk ne svidja, to je druga prica. Da su nastavili istim putem kao i ranije, morali bi da nadju bar pevaca koji podseca glasom na Beladonu, tj. ima njegov raspon i da peva visoko.

Ovako je mozda i ispalo najbolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...