Jump to content

Anthrax


vudun

Recommended Posts

Пиваџијо, свака ти је као да си ми читао из мозга. Апсолутно се слажем!

Мада, не видим поенту у више обајвљивању компилација. Јеботе, сви живи ојављују неке компилације. Пу, пу, далеко било да ја са мојим бендом, ако икад будемо стигли до неког значајног броја албума, урадим тако нешто.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пиваџијо, свака ти је као да си ми читао из мозга. Апсолутно се слажем!

pivopije.gificon_rockdevil.gif

 

Jedina konjpilacija koju sam u zivotu kupio je Pink Floyd - greatest hits sa njihovih prvih 5 albuma i to samo zato sto sam u to vreme CD mogao da vidim samo na slici

a ti albumi su bili zesci raritet.

Kompilacije suckaju. Ja sam uvek za koncept...makar ga bend i nemao, album ti ostavi neki trag tog vremena, kompletnije iskustvo.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тачно, али мислио сам да је Антраксу релативно скоро изашла компилација "Return Of The Killer A's", па су онда са Бушом снимили старе песме, што опет може да се сматра неком врстом компилације, а сад и ово. Много је, брате, много је. Мада, видећи ко издаје ову последњу компилацију, не вреујем да се ту бенд много питао, већ Атлантик хоће да заради паре на реоформљењу старе поставе, ништа више.

А требало би видети и још неколико јефтиних Антракс компилација које могу код нас да се купе. Значи, жива језа!

Ено, погледајте на metal archives колики део њихове дискографије отпада на компилације.

Share this post


Link to post
Share on other sites

. Мада, видећи ко издаје ову последњу компилацију, не вреујем да се ту бенд много питао, већ Атлантик хоће да заради паре на реоформљењу старе поставе, ништа више.

upravo tako icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da , jako dobra ideja. Beladonna albumi prelepljivani jedan preko drugog i cepani icon_smile.gif Ovom kompilacijom je obuhvacen period kad sam ja slusao Anthrax. Bush albume nisam pustio ni po jedared da preslusam.

 

Da, ali ipak Bush je pokrenuo Anthrax u drugom pravcu. Lepo bi bilo da se Anthrax uopste nije ni raspadao vec da je Nastavio sa Belladonom rast ali sta je tu je. Inac Bushovi albumi nisu bili losi jer on je ipak bio clan jednog od mnogo dobrog benda - Armored Saint.

 

Пиваџијо, свака ти је као да си ми читао из мозга. Апсолутно се слажем!

Мада, не видим поенту у више обајвљивању компилација. Јеботе, сви живи ојављују неке компилације. Пу, пу, далеко било да ја са мојим бендом, ако икад будемо стигли до неког значајног броја албума, урадим тако нешто.

 

Potpuno se slazem mislim da je ovo vec i previse. Ljudi trebaju da snimaju nov materijal a ne da prepevavaju stare. Dosta vise Greatest Hits, Collection.... Voleo bih da cujem sta Belladona novo ima da kaze kao i bend uopste.

 

Mislim, da bude jasnije, albume sa Bushom nisam slusao, ali hitovi su se uredno vrteli na TV-u pa sam ove pobrojane pesmice sa video kaseta uredno konzumirao.

 

Na kom Tv-u? Ja licno iako sam fan i imam kablovsku do sada nisam video ni jedan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Belladonna je dobar pevač ,Ali jel neko slušao album Spells of fear njegov solo album? Dzaba je dobar pevač kada nije imao dobre muzičare oko sebe.

On u Anthraxu razbija ,Vratili su ga u bend zato što je to sada u fazonu i normalno da digne malo bend i da se uzme kinta. Da su pitali Čarlija ili Skota pre par godina da li hoće vratiti Belladonnu oni bi odgovorili nije on više za Anthrax mi smo sada na novom putu i drzimo korak sa vremenom i ne gledamo u prošlost.

A vidi sada ovo... tonna kompilacija ,A zašto ? Pa plaše se izbaciti nov album jer neće da pukne kao stare stvari i hitovi a te kompilacije su za klince koji su počeli da ih nedavno slušaju.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Belladonna je dobar pevač ,Ali jel neko slušao album Spells of fear njegov solo album? Dzaba je dobar pevač kada nije imao dobre muzičare oko sebe.

 

Nije imao ni toliko losih muzicara oko sebe koliko nije znao da organizuje album konceptualno. Ima jos jedan album pored ovoga mislim da se zove Belladona, ali ni on kao ni ovaj nije nizasta.

 

Da su pitali Čarlija ili Skota pre par godina da li hoće vratiti Belladonnu oni bi odgovorili nije on više za Anthrax mi smo sada na novom putu i drzimo korak sa vremenom i ne gledamo u prošlost

 

Nisam siguran za Carlija ali znam da se u Anthrax-u za sve pita Scott, stoga da je on odlucio da prekine svaku sarafnju sa Joyem Belladonom tako bi i ostalo. Ali pare su pare i svaki pravi fan Anthrax-a je znao da ce se ovo kad tad dogoditi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Jel istina ono što piše u "Mesarskoj vibraciji" da Anthrax najavljuje snimanje novih pesama sa Beladonom?

 

EDIT: Opa, eno na metal arhivama piše "Current line-up: Joey Belladonna - vocals (1984-1992, 2005 - )", "Past members: John Bush (1992-2005)"...

Edited by Voodoo_NBGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jel znate sta? Ja gotivim oba anthraxa. I busha i belladonu. Ali brate, john bush moze da daje casove belladoni sto se tice pevanja. bushu je bilo sudjeno da bude u anthraxu i on je po mom misljenju savrsen za anthrax. Da li ste slusali Alive 2?! Znaci belladona je propao totalno kao pevac. Glas mu se raspada. A, jeste li slusali Music Of Mass Destruction? To je po meni pravi live album. Bushu uopste nije propao glas i bolje se drzi nego belladona u svakom slucaju. We've Come For You All je po mom misljenju jedan od najboljih metal albuma ikada. Naravno, tu je i Among The Living. Gotivim ja i persistence of time i among the living i sve to ali meni ce uvek biti drazi anthrax sa bushom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slushao sam bash danas "Alive 2". Jeste mu se malo promenio glas, ali chovek josh uvek lepo "hvata" sve melodije i uopste mu ne puca glas. Naravno mnogo je bolje pevao na Najs Fakin Vidio, al to bilo pre 20 godina skoro ipak. A Music Of Mass ne mogu da podnesem! DVD verzija je chak i ok..ali CD sa onim studijskim preradama starih stvari je sramota...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel znate sta? Ja gotivim oba anthraxa. I busha i belladonu. Ali brate, john bush moze da daje casove belladoni sto se tice pevanja. bushu je bilo sudjeno da bude u anthraxu i on je po mom misljenju savrsen za anthrax. Da li ste slusali Alive 2?! Znaci belladona je propao totalno kao pevac. Glas mu se raspada. A, jeste li slusali Music Of Mass Destruction? To je po meni pravi live album. Bushu uopste nije propao glas i bolje se drzi nego belladona u svakom slucaju. We've Come For You All je po mom misljenju jedan od najboljih metal albuma ikada. Naravno, tu je i Among The Living. Gotivim ja i persistence of time i among the living i sve to ali meni ce uvek biti drazi anthrax sa bushom.

Njegov glas je sranje, i primeren je nekom američkom trendi core bendu koji i treba da ima takav vokal. A meni lično je odvratan, pre bih slušao Sinana Sakića (koji btw ima 10x bolji glas) nego Busha.

Thrash bend treba da ima vrišteći vokal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam za neil turbina. Ali ja maltene njega ne racunam jer je on bio samo na prvom albumu. A prvi album mi je verovatno najgori.

Најгори? Па, и њима је вероватно, али знајући да они појма немају с металом...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njegov glas je sranje, i primeren je nekom američkom trendi core bendu koji i treba da ima takav vokal. A meni lično je odvratan, pre bih slušao Sinana Sakića (koji btw ima 10x bolji glas) nego Busha.

Thrash bend treba da ima vrišteći vokal.

ОК, последња констатација и некако. Али, за Буша уопште не мислим да је за кор бенд. Јеси ли уопште слушао Armored Saint?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...