Jump to content

Anthrax


vudun

Recommended Posts

Iako volim Beladonu, ja bih radije da ih vidim u pretprošloj postavi, znači Buš, ali bez onog retarda Kađiana. Jebote, kako je Overkill uvijek nalazio dobre gitariste, a oni njega nađoše, to mi u glavu ne ide.

pozdrav za to. i ja bih radije gledao sa bušem. a šta fali kađianu? on jebe kevu. naravno, dobar je i spitz. a šta fali? kađiano je super solo gitarista i we've come for you all je meni jedan od najboljih metal albuma ikada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je WCFYA očajan, a muka mi je kad vidim Kađiana, njegovu facu, njegovu frizuru, bodlje na ruci i njegovo mlitavo sviranje gitare i sakrivanje iza wah-wah pedale.

Rekoh već za gitariste, da je još jedno tri Dave Linska, ovaj svijet bi bio sretnije mjesto.

Jedino što je dobro na WCFYA su "Superhero" i "Refuse to Be Denied", i ritam za "Nobody Knows Anything"... Ovo ostalo, "Cadillac Rock Box", "Black Dahlia", što naš narod kaže, "pa dajte molim vas?!"

:D

Plus što zvuk očajan, mutan i tupav. Mislim, svi nešto pričaju kako je to dobar album, ali, mislim da je sa ovim ponovnim okupljanjem jasno koliko je to dobar album. Ne očekujem od njih da sviraju ono što su svirali prije 20 godina, ali, ne očekujem ni mlitav hard rock. Samo moderan metal kakav su demonstrirali na albumima sa Bušom, ja bih bio sretan. Ne treba mi nimalo "Safe Home", posebno ne od njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kamo lepe srece da im nikad nije otisao Nil Turbin. Ne bi postali toliko bend niti toliko popularni, ali bi verovatno i dalje pravili dobru muziku. Ali nece onaj smarac Ian metalske tekstove, hoce covek socijalne i realisticne. Sta fali tekstovima za 'Howling Furies' ili 'Metal Thrashing Mad'? Uz takve pesme se prave sutke!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kamo lepe srece da im nikad nije otisao Nil Turbin. Ne bi postali toliko bend niti toliko popularni, ali bi verovatno i dalje pravili dobru muziku. Ali nece onaj smarac Ian metalske tekstove, hoce covek socijalne i realisticne. Sta fali tekstovima za 'Howling Furies' ili 'Metal Thrashing Mad'? Uz takve pesme se prave sutke!

moraš da shvatiš da likovi sazrevaju. to je bio prvi album i bili su napaljeni. ali od among the living su počeli likovi o malo ozbiljijim temama da pišu i ja ih podržavam. a i brate, gde će oni u 40 godina da pišu tekstove kao sa fistful of metal. to su meni onda žešće napaljeni i nezreli likovi.

 

Meni je WCFYA očajan, a muka mi je kad vidim Kađiana, njegovu facu, njegovu frizuru, bodlje na ruci i njegovo mlitavo sviranje gitare i sakrivanje iza wah-wah pedale.

Rekoh već za gitariste, da je još jedno tri Dave Linska, ovaj svijet bi bio sretnije mjesto.

Jedino što je dobro na WCFYA su "Superhero" i "Refuse to Be Denied", i ritam za "Nobody Knows Anything"... Ovo ostalo, "Cadillac Rock Box", "Black Dahlia", što naš narod kaže, "pa dajte molim vas?!"

:D

Plus što zvuk očajan, mutan i tupav. Mislim, svi nešto pričaju kako je to dobar album, ali, mislim da je sa ovim ponovnim okupljanjem jasno koliko je to dobar album. Ne očekujem od njih da sviraju ono što su svirali prije 20 godina, ali, ne očekujem ni mlitav hard rock. Samo moderan metal kakav su demonstrirali na albumima sa Bušom, ja bih bio sretan. Ne treba mi nimalo "Safe Home", posebno ne od njih.

baš me čudi što imaš takvo mišljenje o WCFYA. mislim, svakog koga ja znam ko gotivi buša gotivi WCFYA. meni je baš bezveze što imaš takvo mišljenje o albumu ali dobro, to je tvoje mišljenje. meni je album objasnio neke stvari. mislim prave oni i dalje moderan metal. pa šta se buniš, ima rock pesama i na volume 8 pa ništa ne prebacuješ za to. i čudi me što recimo ne gotiviš what doesn't die. to je metalurgija na nivou. a i safe home je do jaja stvar, ima dušu. a i meni je zvuk na WCFYA odličan. pravi moderan zvuk kakav treba da bude.

Edited by Kinez

Share this post


Link to post
Share on other sites

<< Lično mišljenje >>

"What Doesn't Die" je tako na silu napravljena pjesma da mi je muka od toga. Kao, "Da za singl imamo stvar koja će se svidjeti starim metalcima."

FUJ (i na pjesmu i na stare metalce)

:D

Na Vol.8 ima i "Toast to the Extras", to je činjenica, međutim, tu mi je to djelovalo kao nešto što su oni htjeli da urade, bez obzira na sve. WCFYA mi djeluje kao kompromis zbog komercijalnosti, u stilu "Da se ne zajebavamo puno, nego da uradimo takav i takav album", i to meni najviše smeta.

 

A oko zvuka se definitivno ne slažemo.

:D

Meni najbolje zvuči Stomp. Bubanj je hrskav a gitare su oštre, i još pjesme su dobre. Za njim Vol.8, a SoWN je malo pretjeran u nekim momentima, gitare su dobre ali Dave Jerden je uvijek radio bubanj kako vjetar duva, i tamo je bubanj ispao kao za neki LA hard rock iz 1988.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a SoWN je malo pretjeran u nekim momentima, gitare su dobre ali Dave Jerden je uvijek radio bubanj kako vjetar duva, i tamo je bubanj ispao kao za neki LA hard rock iz 1988.

stomp i volume 8 su odlični albumi. tu se slažemo. catharsis je objasnila neke stvari. a što se tiče zvuka na SOWN ne bi se baš složio. zvuk je meni dobar, nije perfekcija, ali je dobar. možda si u pravu kako zvuče bubnjevi ali to meni ne smeta. a i po mom mišljenju, tako su i trebali da zvuče na tom albumu.

 

Ne volim Bush-period at-f*-all...ukljuchujuci i WvCFYA..i jedina pesma koju podnosim sa albuma je naslovnica..zanimljiva pesma ak nista drugo : )

normalno da ne voliš buša. ti si okoreli old schooler.

Edited by Kinez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije da ne volim Bush period zbog Busha :) Iako tako izgleda..jednostavno mi se mjuza mnogo mnogo manje svidja...a Armored Saint je podobar heavy, i to se IMHO Bush mnogo bolje slaze nego u Anthraxa..

 

p.s. Old school - only good things last :rockdevil:

Edited by Angelistor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije da ne volim Bush period zbog Busha :) Iako tako izgleda..jednostavno mi se mjuza mnogo mnogo manje svidja...a Armored Saint je podobar heavy, i to se IMHO Bush mnogo bolje slaze nego u Anthraxa..

 

p.s. Old school - only good things last :rockdevil:

dobro. gotivim i ja dosta matorih bendova. samo volim i mondernije bendove. ja gotivim 80-te, 90-te i 00-te.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije da ne volim Bush period zbog Busha :) Iako tako izgleda..jednostavno mi se mjuza mnogo mnogo manje svidja...

E, to je to, uhvatio si esenciju. A muzika je de facto mnoooogo drugacija i, za mene, losija nego ranije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...