Jump to content

Anthrax


vudun

Recommended Posts

Ma da bre ovaj mali Bosanceros F4R1JUSV7H3.... je poceo sa tim nego kad pobesnim ne vidim ni koji post citiram.Stvarno sam osetljiv kad iko nesto ruzno kaze o starom Anthraxu i Beladoni jer su to uspomene i ljubav iz detinjstva kao i vecini nas starijih.

 

Meni je Anthrax jedan od najboljih thrash bendova ikada... samo sam spomenuo stil oblacenja i izgled pjevaca, a ne njegove vokalne sposobnosti

Share this post


Link to post
Share on other sites

beladona sad ionako nije ni za kurac u odnosu na to kakav je nekad bio. jeste slušali onaj alive 2? nije više to to što se tiče njegovog pevanja. ok on i dalje peva. ali ono, pukao mu je glas. prosto ne može više onako visoke tonove da izvuče. ali meni oni dalje kao bend zvuče mnogo dobro uživo. i pričajte šta hoćete, nebitno koji je pevač tu, dok god je scott ian tu, to je anthrax. on je srce benda. jebeš ti sve ostalo. a i dok su tu i dalje kao kičma čarli i frenk, i to je anthrax. tri petine stare postave vam je tu. to je više od pola.

Edited by Radnaskela

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlsusan ceo album, kakvih tu pesama ima...

Dok je picio album, ja sam radio sklekove, trbusnjake i jos neke vezbice, bio sam napaljen kao budala i sve odvezbao bez problema...Anthrax znaci dobro utice na zdravlje, preporucujem :D

 

 

 

to cu ja danas da odradim da vidim kaka vce biti osjecaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

beladona sad ionako nije ni za kurac u odnosu na to kakav je nekad bio. jeste slušali onaj alive 2? nije više to to što se tiče njegovog pevanja. ok on i dalje peva. ali ono, pukao mu je glas. prosto ne može više onako visoke tonove da izvuče. ali meni oni dalje kao bend zvuče mnogo dobro uživo. i pričajte šta hoćete, nebitno koji je pevač tu, dok god je scott ian tu, to je anthrax. on je srce benda. jebeš ti sve ostalo. a i dok su tu i dalje kao kičma čarli i frenk, i to je anthrax. tri petine stare postave vam je tu. to je više od pola.

 

u pravu si

ali malo sam alergična na pevača.

Share this post


Link to post
Share on other sites

beladona sad ionako nije ni za kurac u odnosu na to kakav je nekad bio. jeste slušali onaj alive 2? nije više to to što se tiče njegovog pevanja. ok on i dalje peva. ali ono, pukao mu je glas. prosto ne može više onako visoke tonove da izvuče. ali meni oni dalje kao bend zvuče mnogo dobro uživo. i pričajte šta hoćete, nebitno koji je pevač tu, dok god je scott ian tu, to je anthrax. on je srce benda. jebeš ti sve ostalo. a i dok su tu i dalje kao kičma čarli i frenk, i to je anthrax. tri petine stare postave vam je tu. to je više od pola.

Ма, све то стоји, и са Беладоном у садашњем тренутку бих се дубоко размислио да ли отићи. Не гледа ми се не бледа, већ бледуњава сенак некадашње величине.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa pazite ljudi, anthrax su i dalje dobroj formi što se tiče energije i svirke. svi oni imaju sada po 40 i kusur godina i i dalje cepaju i divljaju. ja svaki put kad gledam onaj live dvd u čikagu, ja se naježim. frenk i scott divljaju ko da su tinejdžeri a buš peva rastura a o čarliju da ne pričam. mislim na celom we've come for you all albumu šta on radi u tim godinama je nehumano. mada je ipak to bilo pre 5 godina ali nisu se mnogo promenili od tada što se tiče nastupa.

Edited by Radnaskela

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nerviraju me ljudi koji očekuju mladalačku energiju od pedesotogišnjaka. -.-

 

Мене ужасно нервира Scott Ian последњих годину-две. Превише се лик истриповао.

Те онај покушај прављења ''супер'' бенда са Себастијаном Бахом и прснутим порнићаром Еваном Сајнфелдом.

Беше се та лакрдија емитовала на VH1.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, све то стоји, и са Беладоном у садашњем тренутку бих се дубоко размислио да ли отићи. Не гледа ми се не бледа, већ бледуњава сенак некадашње величине.

 

Daleko od toga! Gledao sam reunion postavu pre 4 godine i to je bila neverovatna eksplozija energije. Veruj mi, ne bi verovao koliko je dobro zvucalo.

Za ovu novu postavu ne mogu nista da tvrdim, ali kod mene licno ne bi bilo dileme da li otici ili ne.

Edited by hate squad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...